Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

priziurim normaliai. Mano tvartas geriau atrodo nei kaikurie Palangoje nuomojami kambariai: plastikiniai langai ir durys, sienos tinkuotos ir baltai dazytos, ventiliacija, vanduo ir kanalizacija viduje, apsiltintos sienos ir grindys. Net neisivaizduoju pro kur galejo ilisti. Beto ir nuodu padeta. Bet klausimas buvo neapie tai. Ar del peles patele galejo ismetyti vaikus, ar cia suveike kiti faktoriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

priziurim normaliai. Mano tvartas geriau atrodo nei kaikurie Palangoje nuomojami kambariai: plastikiniai langai ir durys, sienos tinkuotos ir baltai dazytos, ventiliacija, vanduo ir kanalizacija viduje, apsiltintos sienos ir grindys. Net neisivaizduoju pro kur galejo ilisti. Beto ir nuodu padeta. Bet klausimas buvo neapie tai. Ar del peles patele galejo ismetyti vaikus, ar cia suveike kiti faktoriai.

aisku kad galejo ...gal net ji ir nudobe ta pele ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja pas mane irgi trauras. Mamyte kuri gimdo ne pirma karta pagimde 14 vnt. Ryte radau visus ismestus is lizdo. Valant gimdykla radau negyva pele. Idomu ar galejo issigandusi patele del peles ismetyti mazylius. :(

Man keista kaip Jus priziurit triusius , kad randat peliu ...negyvu dar :(

Jei priziurit triusius tai PRIZIUREKIT ... uzkirskit kelia visokiem griauzikam , vabalams ,musems ir kitiems kenkejam ... rupinkites triusiais ir tada nebus problemu ...

per narvo tinkla pele laisvai tepa pralysti tad kam tokias nesamones rasyt? gal geriau patylet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja pas mane irgi trauras. Mamyte kuri gimdo ne pirma karta pagimde 14 vnt. Ryte radau visus ismestus is lizdo. Valant gimdykla radau negyva pele. Idomu ar galejo issigandusi patele del peles ismetyti mazylius. :(

Man keista kaip Jus priziurit triusius , kad randat peliu ...negyvu dar :(

Jei priziurit triusius tai PRIZIUREKIT ... uzkirskit kelia visokiem griauzikam , vabalams ,musems ir kitiems kenkejam ... rupinkites triusiais ir tada nebus problemu ...

per narvo tinkla pele laisvai tepa pralysti tad kam tokias nesamones rasyt? gal geriau patylet

Peles kunas gali susispausti iki mazdaug 5mm storio, pele gali ilysti ten kur galva telpa, jei peles galva bus 1cm diametro tai ji laisvai telpa per 1x1cm plysi o kunas nesvarbu kad didelis jis kopijuoja skyle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man keista kaip Jus priziurit triusius , kad randat peliu ...negyvu dar :(

Jei priziurit triusius tai PRIZIUREKIT ... uzkirskit kelia visokiem griauzikam , vabalams ,musems ir kitiems kenkejam ... rupinkites triusiais ir tada nebus problemu ...

Jei toks protinga - malonėk paaiškinti, kaip auginti triušius lauke, kad nė viena pelė nepatektų? Neįmanoma ! Žinoma, naikinam, bet jų visvien yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja pas mane irgi trauras. Mamyte kuri gimdo ne pirma karta pagimde 14 vnt. Ryte radau visus ismestus is lizdo. Valant gimdykla radau negyva pele. Idomu ar galejo issigandusi patele del peles ismetyti mazylius. :(

Labai gaila, kad taip nutiko. Gal patelė bandė vaikus gelbėt ir išmėtę juos? Arba varydama pelę mažylius pati šutrypė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sw kaip sekasi jums auginti triuius as tai jau sekmingai laukiu pagausejimo tiusiu :D

malonu, kai šeimynos gerai gauseja

jau sulaukiau antros vados, atvede belge 12 antra vada, pirma sušalde, kaip šita augins matysim

per ana savaite atsivede antra, per pacius šalcius

a

Mano triušė šiandien atsivedė mažulių. Čia ta pati, kur rudenį urve šeimyną augino. Triušė tokia mušeika. Tad nelindau labai. Kalnas pūkų pripešiotas, mažuliai juda. Kergimo dieną patelė svėrė 7,06 kg. Kaimietukė. Dabar jai 9mėn. Laikau lauke, į dureles vietoj tinklo stiklas įdėtas.

:P. :P:D:animals-bunny::animals-bunny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šaunu :lol:

maniške ir mušeika, o piktumas koks...

tad nelendu ir labai ten, nes bijau kad nesutryptu

Na va. Šiandien pašniukštinėjau savo pikčiurnos lizde. Šeši mažuliai. Tokie storais pilveliais, tad tikiuosi, kad gerai maitinami. Lizdelis susuktas, pūkų daug prikrauta. Šaunuolė mano pikčiurna :icon-smile:

:animals-bunny::animals-bunny::animals-bunny::animals-bunny::animals-bunny::animals-bunny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiksriausiai tas piktumas ne susijes su vaiku auginimu, kad abi piktos ir abi skirtingai priziuri. :)

Na kiek pastebejau is tos pikciurnos uzaugintu vaiu keletas mergaiciu yra tapusios mamytemis, bet nera pikciurnos kaip mama, na aisku viena ar 2 yra su charakteriu, bet susitariam draugiskai.

turejau kaliforna patina, tai jetau marija buvo ziaurumo isikunijimas, be trigubu pirstiniu tai nei artyn:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

triusiuotis turi siandien,kuda kaip barakuda :D ,ciupinejau pilva juda triusiukai,baiksti ji labai tai nesinori labai ja ciupinet

Va va. Maniškė pora dienų prieš triušiavimąsi sukūdo. Jau buvau sunerimus, kad pagimdė ir suvalgė. Bet tfu tfu tfu - 33nešiojimo dieną pagimdė. Tai net nežinau. Gal čia taip turi būti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...