Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

na augintojai kaip jum triuses vedasi ar turit mazuliuku

kaip katrom išeina :):)

burgunde atvede 10, bet lizdan sudejo tik 4 per šalcius, kitus sušalde, maziukam jau men, laksto po narva

belge pirma vada visa sušalde 14 vnt, ta po poros savaiciu vel imeciau pas berna

dabar lakiu pagausejimo iš 4 belgiu kita savaite :)

viena antra karta ves, kitos pirma

ir vel šalcius zada, ziuresim ar susitvarkys busimos mamos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Noreciau prisijungti prie jusu kompanijos. Triusius auginu jau pora metu ir visa ta laika sitas forumas buvo geriausias mano konsultantas :)

Matau kad daug kas skundziasi triusiu ciaudejimu, mano triusiams padeda pusu sakeles aisku jeigu nebuna labai isisirge. Eglisakius irgi noriai grauzia tik ne po daug. Auginu avinukus. Dabar pamaisiau su Vienos melynuoju o rezultata maisysiu su geru avinu :D Auginu savo malonumui tai ir zaidziu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai jus cia lauke laikote triusius, Daiva?

tvartelyja mamas, bet šalta kaip lauke, tik vejo nera

jaunimo keletas lauke[/quot

Manieji irgi lauke. Vyras medinius narvus padarė. Vėjo plėvele dar apkalė. Grindys ir durelės iš tinklo. Žiemą ant grindų daug šiaudų, durelėse vietoj tinklo stiklas. stogas šiferio. auginu mišrūnus. per Kalėdas net triušiukai gimė. Nesušalo, o juk šalčiai kokie buvo ir vėjas. Svarbu šiaudų nepagailėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, mano vasary turi atsivest triuseliu, bet jie patalpoje. Saltoka ir ten. Siaudu negailiu, bet vis tiek nerimauju, kad neissilaikys.. Mano tie narviukai be spec gimdyklu tokiu, tai reikia gal kokia dezute sukalti uzdara, kad butu ilist? :) Kaip patartumete? :) Jokiu skersveju nera visduj, bet gal dezutej vistiek prisiltu is pacios triuses ar ne? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Noreciau prisijungti prie jusu kompanijos. Triusius auginu jau pora metu ir visa ta laika sitas forumas buvo geriausias mano konsultantas :)

Matau kad daug kas skundziasi triusiu ciaudejimu, mano triusiams padeda pusu sakeles aisku jeigu nebuna labai isisirge. Eglisakius irgi noriai grauzia tik ne po daug. Auginu avinukus. Dabar pamaisiau su Vienos melynuoju o rezultata maisysiu su geru avinu :D Auginu savo malonumui tai ir zaidziu.

Pagarba sitam naujokui, skaito ir neklausia, o kiti nespeja prisiregistruot ir jau 30klausimu uzduoda, i kuriuos atsakymai yra -2puslapiai atgal. slykstu ir atsakineti i tokius klausimus, o va LINUKAS skaito ir nesiskundzia :) Pagarba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Noreciau prisijungti prie jusu kompanijos. Triusius auginu jau pora metu ir visa ta laika sitas forumas buvo geriausias mano konsultantas :)

Matau kad daug kas skundziasi triusiu ciaudejimu, mano triusiams padeda pusu sakeles aisku jeigu nebuna labai isisirge. Eglisakius irgi noriai grauzia tik ne po daug. Auginu avinukus. Dabar pamaisiau su Vienos melynuoju o rezultata maisysiu su geru avinu :D Auginu savo malonumui tai ir zaidziu.

Sveikas prisijungęs! Ar daug triušelių augini? Aš irgi tik žaidžiu. 20 turiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, mano vasary turi atsivest triuseliu, bet jie patalpoje. Saltoka ir ten. Siaudu negailiu, bet vis tiek nerimauju, kad neissilaikys.. Mano tie narviukai be spec gimdyklu tokiu, tai reikia gal kokia dezute sukalti uzdara, kad butu ilist? :) Kaip patartumete? :) Jokiu skersveju nera visduj, bet gal dezutej vistiek prisiltu is pacios triuses ar ne? :)

Mano be gimdyklos. Oi, bijau kažką net sakyt. Kiek pastebėjau, čia nuo patelės priklauso. Gal labiau patyrę daugiau iš savo praktikos pasakys. Laukiam jūsų mažylių :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Noreciau prisijungti prie jusu kompanijos. Triusius auginu jau pora metu ir visa ta laika sitas forumas buvo geriausias mano konsultantas :)

Matau kad daug kas skundziasi triusiu ciaudejimu, mano triusiams padeda pusu sakeles aisku jeigu nebuna labai isisirge. Eglisakius irgi noriai grauzia tik ne po daug. Auginu avinukus. Dabar pamaisiau su Vienos melynuoju o rezultata maisysiu su geru avinu :D Auginu savo malonumui tai ir zaidziu.

Sveika prisijungusi ! Ar daug triušelių augini? Aš irgi tik žaidžiu. 20 turiu

Vasarai pasilieku 3 pateles ir patina + jaunimo kiek iseina. Per metus darau 2-3 vadas. Dabar like tik veislei. Ziuriu ka su kuo leist kad nesusigiminiuotu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Noreciau prisijungti prie jusu kompanijos. Triusius auginu jau pora metu ir visa ta laika sitas forumas buvo geriausias mano konsultantas :)

Matau kad daug kas skundziasi triusiu ciaudejimu, mano triusiams padeda pusu sakeles aisku jeigu nebuna labai isisirge. Eglisakius irgi noriai grauzia tik ne po daug. Auginu avinukus. Dabar pamaisiau su Vienos melynuoju o rezultata maisysiu su geru avinu :D Auginu savo malonumui tai ir zaidziu.

Sveika prisijungusi ! Ar daug triušelių augini? Aš irgi tik žaidžiu. 20 turiu

Vasarai pasilieku 3 pateles ir patina + jaunimo kiek iseina. Per metus darau 2-3 vadas. Dabar like tik veislei. Ziuriu ka su kuo leist kad nesusigiminiuotu

Ačiū už pataisymą. Atsiprašau, jei įžeidžiau. Tikrai nenorėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, mano vasary turi atsivest triuseliu, bet jie patalpoje. Saltoka ir ten. Siaudu negailiu, bet vis tiek nerimauju, kad neissilaikys.. Mano tie narviukai be spec gimdyklu tokiu, tai reikia gal kokia dezute sukalti uzdara, kad butu ilist? :) Kaip patartumete? :) Jokiu skersveju nera visduj, bet gal dezutej vistiek prisiltu is pacios triuses ar ne? :)

siansien sulaukiau vienos vados, atvede belge pirma kart. priklojau šiaudu, dar vakar papildomai šieno idejau, ziuriu tvarkingai lizdeli susuko, vaikucius pukuose sudejus, apklojus. tad nelindau, jau kaip bus , taip bus. ner ten jokiu gimdyklu, narvai mediniai, jos viena siena kur prie tvartelio sienos prisiglaudus visa apšerkšnyjus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bijočiau rizikuoti be lizdo...Kiek pasakoja kiti, kad triušiukai ir iš lizdadėžės įsisiurbę į spenius iškrenta, o kai dėžės nėra juk dar didesnė rizika...

Mano triušės irgi tik savo susuktuose lizduose vaikelius augina. Kol kas tfu tfu tfu. Jokių problemų. Mažyliai jau laksto. O rudenį tokį nuotykį turėjau. Šiltnamin įleidau savo visus 5triušius. Pirmus metus auginu -durna esu. Nutariau, kad jiems linksmiau taip bus. Tikėjausi vaikiukų. Jau pradėjau bambėt, kad prasti triušiai, vaikų neveda. Atbėga mano mažoji (pirmokė), sako "pas triušius žiurkių yra. rudų" . O prieš tai katė kiškutg pilką parsinešė. Labai nustebome. Lapkričio 1d. nueinam su vyru į šiltnamį, radom urvus, o juose 2 lizdus su triušiukais. Visi 12 sėkmingai auga. O katė, pasirodo, triušiuką sumedžiojus buvo, o ne iš draugiskumo ten vaikščiojo. Vat. O mama yra mama -visada ras, kur ir kaip vaikus auginti :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja pas mane irgi trauras. Mamyte kuri gimdo ne pirma karta pagimde 14 vnt. Ryte radau visus ismestus is lizdo. Valant gimdykla radau negyva pele. Idomu ar galejo issigandusi patele del peles ismetyti mazylius. :(

Man keista kaip Jus priziurit triusius , kad randat peliu ...negyvu dar :(

Jei priziurit triusius tai PRIZIUREKIT ... uzkirskit kelia visokiem griauzikam , vabalams ,musems ir kitiems kenkejam ... rupinkites triusiais ir tada nebus problemu ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...