Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

sveiki triusiu augintojei o galima tiusius auginti tik ant sieno grudu morku ir kopustu bet be buroku ar imanoma taip auginti? :icon-mrgreen:

Triusius galima auginti ant visko ...tik yra dvi pagrindines dalys tai vanduo ir sienas ... o paskui kuo sersi zole ,morkom, kopustais ,burokais ... kombikorma ,grudais ... nesvarbu ... skirsis triusio augimo laikas , jo sveikata ir nuostoliu kiekis ...

Jei duosi perdaug kopustu ... gali pradeti pusti vidurius jiems ir prades gaisti ...

Seip kad triusis normaliai augtu jis turi gauti ivairaus maisto , visapusisko ,visavercio ....

Dabar pats pgalvok jei tu pastoviai valgysi vien tik morkas ...ilgai laimingas busi ? :D

Arba dar geriau vien tik ryziu kose ir ryzius visokiam pavidale ... tai kogero greitai akys susiauretu :D

Taip ir triusiui reikia ivairaus maisto ...visavercio .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Padekit chebra. :) Zinau, kad cia ne vieta, bet reikia skubiai. Kaip reikia paskersti triusi? Kokiu budu? :) Kur trenkti ir pan. :/

paima vyras uz galiniu koju ir pakelia, tas pasimuisto pasimuisto ir nurimsta, tik galva pakeles laiko- gaunasi toks kampas tarp nugaros ir galvos i kuri su pagaliu vozi is virsaus i apacia...... vualia (man pavykdavo is pirmo karto)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar yra kokia priemone ideti i vandeni, kad neuzsaltu bent iki keliu minisu? aisku ir kad gert triusiam butu galima :)

Gali pilti spirito ...jis neduos uzsalti :) , gali antifrizo ...jis taip pat neuzsala...:D

O jei rimtai tai vanduo prie 0 sala pas triusius narvuose dar kolkas nebuvo uzsale siemet nors jau minus 5-7 buvo .

Pas triusius narvuose silciau ...tad uzsala biski veliau ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su sitais vaiku ismetymais, turiu minti, kad motinos elgesys dar priklauso nuo veisles. Nu durnesne veisle, protingesne. Pas mane avines visai nekokios motinos, o kalifornijos zelandijos dar nera pridare nesamoniu, nors ir pirma kart veda. Aisku vien pagal mano patirti sunku sprest bendrai, todel pasidalinkite kokios pas jus veisles blogos motinos ir kurios geros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su sitais vaiku ismetymais, turiu minti, kad motinos elgesys dar priklauso nuo veisles. Nu durnesne veisle, protingesne. Pas mane avines visai nekokios motinos, o kalifornijos zelandijos dar nera pridare nesamoniu, nors ir pirma kart veda. Aisku vien pagal mano patirti sunku sprest bendrai, todel pasidalinkite kokios pas jus veisles blogos motinos ir kurios geros.

Sunku apibudinti pagal veisles, praitais metais buvo kad visos veisles ismete, ir pirmakartes ir daugiakartes motinos.

bet turbut daugiausia zelandes mete, nes ju daugiausia buvo :) :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gaila, kai taip nutinka. Buvom ir mums šį rudenį, triušiavosi patelė trečią kartą (pirmus kartus viskas normaliai). Ryte atėję radom kelis leisgyvius, kelis nebegyvus ne lizde, tai gyvus sudėjau į lizdą, po to antrą kartą triušiavosi, vėl tas pats, vėl įdėjau į lizdą vos gyvybės ženklus berodžiusius. Galiausiai sekančią dieną triušiavosi trečią kartą. Pamatėm po kokio pusvalandžio gal, nes šiaip vis stebėjom, ir vėl vieni jau sušalę, vienas dar gyvas, bandėm šildyti, masažavom, bet...neišgyveno nė vienas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su sitais vaiku ismetymais, turiu minti, kad motinos elgesys dar priklauso nuo veisles. Nu durnesne veisle, protingesne. Pas mane avines visai nekokios motinos, o kalifornijos zelandijos dar nera pridare nesamoniu, nors ir pirma kart veda. Aisku vien pagal mano patirti sunku sprest bendrai, todel pasidalinkite kokios pas jus veisles blogos motinos ir kurios geros.

Auginu NZ baltos ir vienos mel. ir kol kas problemu su patelem ne buvo (visos labai gerai priziuri savo vaikus). Man atrodo (cia tik mano nuomone), kad ne reikia per anksti kergti pateles. As ir zelandus ir vienos mel. kergiu ne jaunesnes kaip 7 men. Jos yra jau gerai subrendes. Aisku, kad patinai vyresni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...