Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Aciu, nuraminot. O kaip jus su tom lisdadezem? Turit specialias? Ar pasidarot pagal tuos visus dydziu reikalavimus? Man sake, kad perdaug ten nesistenk.Kad tik ant tinklo nebutu ir viskas. Nezinau net. Buvau idejus dezute, bet ne is tolo ten nesikuria,o salia jos ta lizda daro,gal per velai idejau ta deze? Man siaip 5 terminas sueina, kad turetu but triusiuku. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano dvi pateles pradejo ruosti lizdus,bet paruose pora dienu ir viskas. :( Siaip dar ne laikas,tik geguzes 5 butu reikalas... Ka tai reiskia, jei jau pradeda anksciau ,tipo ruostis?:)

Nepergyvenk,buna visko ir kad pries savaite nesasi ir pasitaiko kad per puse dienos susinesa ir pagimdo, pas mane buvo bajeris viska padare gal per 20koki minuiu :) paseriau triusius triusyne nieko nebuvo pas viena patele nuvaziavau iki namu pasiimt grazto na uztrukau maximum koki 30min, grystu i triusyna ziuriu juda gimdykloje jau :) :) :)

vakar atsivede 11pateliu viena net lizdo nedare ir vaikus pagimde ne gimdykloj o ant sieto tai 7varksiukai susalo, teks patele i puoda, nes jau 2karta ji man taip padare.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, nuraminot. O kaip jus su tom lisdadezem? Turit specialias? Ar pasidarot pagal tuos visus dydziu reikalavimus? Man sake, kad perdaug ten nesistenk.Kad tik ant tinklo nebutu ir viskas. Nezinau net. Buvau idejus dezute, bet ne is tolo ten nesikuria,o salia jos ta lizda daro,gal per velai idejau ta deze? Man siaip 5 terminas sueina, kad turetu but triusiuku. :)

Nezinau kaip pas kitus ... pasmane tai narvai iskarto yra su lizdu vietomis ...tie narvai skirti patelem .

Jie yra stacionarus ,integruoti i narvus ir juos nenuimineju (nes nera galimybes).

o du narvus esu padares su idedamais narvais... bet ju as taippat neisimineju ...jie ten pastoviai ideti ir kai yra triusiuku ir kai nera ...

nes taippat yra tie narvai skirti patelems .

Nezinau ar gera mintis ideti \isimti lizda ... as asmeniskai nedelioju ... jie ten yra pastoviai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, nuraminot. O kaip jus su tom lisdadezem? Turit specialias? Ar pasidarot pagal tuos visus dydziu reikalavimus? Man sake, kad perdaug ten nesistenk.Kad tik ant tinklo nebutu ir viskas. Nezinau net. Buvau idejus dezute, bet ne is tolo ten nesikuria,o salia jos ta lizda daro,gal per velai idejau ta deze? Man siaip 5 terminas sueina, kad turetu but triusiuku. :)

Nezinau kaip pas kitus ... pasmane tai narvai iskarto yra su lizdu vietomis ...tie narvai skirti patelem .

Jie yra stacionarus ,integruoti i narvus ir juos nenuimineju (nes nera galimybes).

o du narvus esu padares su idedamais narvais... bet ju as taippat neisimineju ...jie ten pastoviai ideti ir kai yra triusiuku ir kai nera ...

nes taippat yra tie narvai skirti patelems .

Nezinau ar gera mintis ideti \isimti lizda ... as asmeniskai nedelioju ... jie ten yra pastoviai .

Gera mintis ar bloga cia nera skirtumo, kiekvienas daro pagal save kas jam patogiau, asmeniskai man patogiau ta menesi kol patele ilsisi isimti gimdykla ir ja isdeginti po jaunikliu atjunkymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, nuraminot. O kaip jus su tom lisdadezem? Turit specialias? Ar pasidarot pagal tuos visus dydziu reikalavimus? Man sake, kad perdaug ten nesistenk.Kad tik ant tinklo nebutu ir viskas. Nezinau net. Buvau idejus dezute, bet ne is tolo ten nesikuria,o salia jos ta lizda daro,gal per velai idejau ta deze? Man siaip 5 terminas sueina, kad turetu but triusiuku. :)

Nezinau kaip pas kitus ... pasmane tai narvai iskarto yra su lizdu vietomis ...tie narvai skirti patelem .

Jie yra stacionarus ,integruoti i narvus ir juos nenuimineju (nes nera galimybes).

o du narvus esu padares su idedamais narvais... bet ju as taippat neisimineju ...jie ten pastoviai ideti ir kai yra triusiuku ir kai nera ...

nes taippat yra tie narvai skirti patelems .

Nezinau ar gera mintis ideti \isimti lizda ... as asmeniskai nedelioju ... jie ten yra pastoviai .

Gera mintis ar bloga cia nera skirtumo, kiekvienas daro pagal save kas jam patogiau, asmeniskai man patogiau ta menesi kol patele ilsisi isimti gimdykla ir ja isdeginti po jaunikliu atjunkymo.

Na as tai kai pateles ilsisi tai visa narva dezenfekuoju (visa narvu komplekso 4vnt) ... po viena gimdykla kaskaip zaisti nelabai gera mintis .

Isemi gimdyklas dizenfekuoji kol patele ilsisi , paskui isemi patele visa narva dizenfekuoji ... kam daryti du darbus ... ???

Vienu kartu perkeliai patele i kita narva ir isdizenfekavai visa narva su visa gimdykla... ikeliai kita patele ... tada dizenfekuoji jos narva ... ir taip toliau ....

tik reikia tureti viena narva arba narvu kompleksa atsargyni (pakaitini) ...ir viskas na blogiausiu atveju perkeliai patele i paprasta narva .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar nepirkau man rodos apie 30Lt kazkur 20 doziu

As pirkau : senoji "pestorin" -36Lt o nauja "CASTOMIX" -20doziu -40Lt

lb jau tu gudrutis esi su sawo komentarais ir kainom :D as wakcina perku po 32..20doziu

Galiu pasakyti kiekvienam rajone skirtingai ... priklauso kiek vetrinaras yra gopsus arba kiek su juo esi DRAUGAS :)

kas kaune gyvena is su vetrinaru geras draugas gali nusipirkti ir uz 24Lt 20 doziu ... cia vakcinos savikaina yra tokia :) tiesiai is vaistu sandeliuko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kazkaip biesius ir kt. rasė apie kalifornus bei hylos veislių triušių veisimą, galvoju gal ir man reiktų pabandyti, galvoju uzsiveist kalifornų, tačiau beveik visą savo triušinkavimo laiką auginau stambių veislių triušius, tad turiu keletą klausimų apie kalifornijos veislę. Kada jie kergiami? Koks patelių vislumas? Bei per kiek laiko jie užaugtų iki tarkim 3,5kg.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, yra klausimas. Jeigu vienas patinas aptarnavo 2 pateles is skirtingu veislynu. Ar galima šiu pateliu vaikus leist vienas su kita?

Jei kalbam apie galimus issigimimus, tai manau kad galima. Kai kurie net ir vaikus su tevu suleidzia. svarbu yra su seneliu nesuleisti, nes tada jau per 2 kartas genai atsikartoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...