Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Maniškė irgi prisipūkavo likus 10d. Terminas po 3 dienų, apčiupinau , nei man ji stora, nei ką...

Parašyk kas bus po 10 dienų.

Būna kai krauna lizdą ir pešasi gerokai iki termino. jeigu tai daro iki 16 vaikingumo dienos, gana dažnas(bet neprivalomas) atvejis, kad patelė bus nesusikergusi, tai dar kartais vadinama 14 dienos sindromu. Po 20 dienos dažniausiai viskas būna gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būna kai krauna lizdą ir pešasi gerokai iki termino. jeigu tai daro iki 16 vaikingumo dienos, gana dažnas(bet neprivalomas) atvejis, kad patelė bus nesusikergusi, tai dar kartais vadinama 14 dienos sindromu. Po 20 dienos dažniausiai viskas būna gerai.

Taip, gali būti, kad dažnas, bet neprivalomas...

Mano dvi pateles taip darė vienu, viena dieną ir sukergtos buvo, tai viena atsivedė vaikų, o kita ne...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ryte pamaciau savo zelanduka, darbiny patina 10 menesiu. toky leizgyvy, kasko apkvaises. po keliu valandu radau uzvertusy kojas, dar siultas tai pajamiau ir papjoviau. radau plauciu ir sirdies ertmeja pilna vandens bei 2 tokius guzus 3-4 cm dydzio. o is jo eina toke tirsta kaip pasta, kai koks silikonas. kas tai galetu buti ?

post-7706-141521806165_thumb.jpg

post-7706-141521806175_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

senai cia buvau uzsukus,bet perskaiciau viska ir parasysiu savo patiri:

del tvarkos narvuose as visada turiu problemu su jaunikliais,nes daro kur papuola ir valom 1-2kartus per para :icon-confused: su suaugusiais jokiu problemu. yra keli narvai be groteliu apacioj tai daro i viena kruvele,o su grotelem tai isvis be problemu :eusa-dance:

Del pateliu ir jaunikliu. sisip nesiskundziu savo patelem (New Zealand pas mane). aisku visos skirtingu charakteriu. vienos ramios kitos isterikes :D bet visos rupestingos ir visos apsivaisina is pirmo karto. beveik visas kergiu su vienu patinu, nes man jis labai patinka :icon-rolleyes: jei atsiveda didesne vada buna,kad irgi dalina i kelis lizdus. bandziau deti i viena,bet jos vel atskiria. gal taip maitinti joms lengviau :icon-question: buna,kad prameto jauniklius,bet iskart matosi,kad ismesti yra ligoti ir daug mazesni uz kitus :(

jauniklius gana ilgai laikau vienam narve,kol vietos pakankamai buna,bet sunku islaikyti higiena,nes tada viksto visi purvini...tai stengiuosiu po kelis i narva sudeti.

idomus dalykas kuri pastebejau tai triusiu charakteris :icon-eek: jie kaip suniukai kielvienas su savo charakteriu. ir jei mama arsi ar baile ar rami tai ir vaikai daznai buna tokie :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...