Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Stverk už kupros ir laikyk :) čia gi ne koks plėšrūnas :icon-confused:

nu ka zinau. buvau pakises ranka po pilvu sukau dauk nespaudziau bet jutau jog pilvas isiputes kaip balionas. o seip nieko daugau nepajutau. net neysivaizduoju ka daryti. jei ir kad listerioze. gal ka patartumete ir pasekmes pasakytumete kokios gali buti ar kaip gyditi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei listerioze raso kad vaisius turetu zuti. bet kad jis stora kaip balionas. ir dar sendiena nepagimde. sako kaimyne nesijaudint ji ir augino triusius bet avinu veisle. tai sako jei 47 pastovei kimdydavo bet kokius 5 teatsivezdavo bet pilnai isnesioti labai gerai aukdavo pieno nepritrukdavo patele, todel ir sako jei 48 neatsives 49 mesk pas patina. kaip manot gal ce toks pat atvejis kaip ir mano zelandikei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei listerioze raso kad vaisius turetu zuti. bet kad jis stora kaip balionas. ir dar sendiena nepagimde. sako kaimyne nesijaudint ji ir augino triusius bet avinu veisle. tai sako jei 47 pastovei kimdydavo bet kokius 5 teatsivezdavo bet pilnai isnesioti labai gerai aukdavo pieno nepritrukdavo patele, todel ir sako jei 48 neatsives 49 mesk pas patina. kaip manot gal ce toks pat atvejis kaip ir mano zelandikei?

Manau tavo zelandikė papuls į Gineso rekordų knygą jeigu atsives 48 dieną po sukergimo. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei listerioze raso kad vaisius turetu zuti. bet kad jis stora kaip balionas. ir dar sendiena nepagimde. sako kaimyne nesijaudint ji ir augino triusius bet avinu veisle. tai sako jei 47 pastovei kimdydavo bet kokius 5 teatsivezdavo bet pilnai isnesioti labai gerai aukdavo pieno nepritrukdavo patele, todel ir sako jei 48 neatsives 49 mesk pas patina. kaip manot gal ce toks pat atvejis kaip ir mano zelandikei?

Na jeigu listerioze ,tai bus 2 varijantai. Arba vaisius žus, mumifikuosis, patelė ir toliau sau rujos , bet bus nevaisinga ,tai totaliai nutuks ir bus kaip kelmas. Vienareiksmiskai brokavimas. Arba vaisius nežus, o toliau augs, pati patele nors ir normaliai es, bet liesės, o pilvas kuo toliau tuo darysis didesnis būgnas, ir maždaug po kokiu 6-8 savaičių tiesiog kris........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei listerioze raso kad vaisius turetu zuti. bet kad jis stora kaip balionas. ir dar sendiena nepagimde. sako kaimyne nesijaudint ji ir augino triusius bet avinu veisle. tai sako jei 47 pastovei kimdydavo bet kokius 5 teatsivezdavo bet pilnai isnesioti labai gerai aukdavo pieno nepritrukdavo patele, todel ir sako jei 48 neatsives 49 mesk pas patina. kaip manot gal ce toks pat atvejis kaip ir mano zelandikei?

Na jeigu listerioze ,tai bus 2 varijantai. Arba vaisius žus, mumifikuosis, patelė ir toliau sau rujos , bet bus nevaisinga ,tai totaliai nutuks ir bus kaip kelmas. Vienareiksmiskai brokavimas. Arba vaisius nežus, o toliau augs, pati patele nors ir normaliai es, bet liesės, o pilvas kuo toliau tuo darysis didesnis būgnas, ir maždaug po kokiu 6-8 savaičių tiesiog kris........

tai ka pas veterinara ir po skalperiu ? ar y kugely ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei listerioze raso kad vaisius turetu zuti. bet kad jis stora kaip balionas. ir dar sendiena nepagimde. sako kaimyne nesijaudint ji ir augino triusius bet avinu veisle. tai sako jei 47 pastovei kimdydavo bet kokius 5 teatsivezdavo bet pilnai isnesioti labai gerai aukdavo pieno nepritrukdavo patele, todel ir sako jei 48 neatsives 49 mesk pas patina. kaip manot gal ce toks pat atvejis kaip ir mano zelandikei?

Na jeigu listerioze ,tai bus 2 varijantai. Arba vaisius žus, mumifikuosis, patelė ir toliau sau rujos , bet bus nevaisinga ,tai totaliai nutuks ir bus kaip kelmas. Vienareiksmiskai brokavimas. Arba vaisius nežus, o toliau augs, pati patele nors ir normaliai es, bet liesės, o pilvas kuo toliau tuo darysis didesnis būgnas, ir maždaug po kokiu 6-8 savaičių tiesiog kris........

tai ka pas veterinara ir po skalperiu ? ar y kugely ?

veterinarui sumokesti tiek, kad dvi naujos pateles iseis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laba visiem dar syki, noreciau paklaustu ar avinus galima su kalifornijos ir melynaisiais triusiais kergt ar ne?

nu mano manymu tai jei patele avinas o ji stambesne, tai kalifornas smulkesnis patinelis tai gali. pvz as avino patele sukergiau su zelando patinu tai man atsivede 8 grazius ilgaausius 1 patele ismete is lizdo matyt su defektais buvo. o seip jei patele kalifornas tai gali nepragimdyti. taspats ir su vienos melinaiseis gerau kad ji butu patele.seip ir as noreciau vienos melinuju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal yra zinanciu kiek nuo triusio svorio iseina procentu skerdienos pvz. Jei triusis sveria 6kg tai kie k butu mazdauk skerdienos kg?
mano viena patele svere 4,9 kg gyva, o kai papjoviau, tai skerdienos beliko 2,6. nzn gal ir priklauso nuo to ka maitina ar nuo veisles, bet pas mane visada ant puses krenta.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar vartojat mesa su listerioze? skaiciou kad nepatartina.

O is ko nustatei, kad triusiui listerioze? Kokie buvo klinikiniai pozymiai? As pvz: jei surakina spranda tai suvalgau pats, nieko ten blogo.

jei bijot valgyti serganty triusy tai paimkit gerai pavirinkite pasutinkite su kopustukais ir visos bacilos isokines is puodo kaip blusos :D nuo aukstos temperaturos bakterijos zuva. tik nepatariu sergancio triusio mesa rukyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar vartojat mesa su listerioze? skaiciou kad nepatartina.

O is ko nustatei, kad triusiui listerioze? Kokie buvo klinikiniai pozymiai? As pvz: jei surakina spranda tai suvalgau pats, nieko ten blogo.

ka pastebejou tai kaip sake pirtinis

Na jeigu listerioze ,tai bus 2 varijantai. Arba vaisius žus, mumifikuosis, patelė ir toliau sau rujos , bet bus nevaisinga ,tai totaliai nutuks ir bus kaip kelmas.

pasman viena patele pasidare kaip backute o pastot nepaviksta kokius 4 men.o priestai vede ir augino gerai.tik ka pastebejou pries paskutini gimdima pasirode baltos isskiros kaip kiselius ir vaikuciu dougiou nebebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar vartojat mesa su listerioze? skaiciou kad nepatartina.

O is ko nustatei, kad triusiui listerioze? Kokie buvo klinikiniai pozymiai? As pvz: jei surakina spranda tai suvalgau pats, nieko ten blogo.

ka pastebejou tai kaip sake pirtinis

Na jeigu listerioze ,tai bus 2 varijantai. Arba vaisius žus, mumifikuosis, patelė ir toliau sau rujos , bet bus nevaisinga ,tai totaliai nutuks ir bus kaip kelmas.

pasman viena patele pasidare kaip backute o pastot nepaviksta kokius 4 men.o priestai vede ir augino gerai.tik ka pastebejou pries paskutini gimdima pasirode baltos isskiros kaip kiselius ir vaikuciu dougiou nebebuvo.

Na šios patelės likimas aiškus-puodas. Teoriškai su listerioze nerekuomenduojama maistui, bet atsižvelgiant, kad prie 70 laipsnių žūsta virusas, tai manau nieko baisaus. Pats tokia mėsa vartojau, šalutinio poveikio dar nejaučiu :D , rytoj, deja, tokia pati su baltom išskyrom keliaus į puodą.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti tokio truputi kvailoko dalyko gal kas bandet triusi padeti ant zemes ar pan. O ar jie pabega ar buna vietoj?;) ;)

Na nelygu kiek jis prie jūsų pripratęs. Turėjau viena patiną, kuris paleistas vidurį lauko toliau kaip per 5 metrus niekur neidavo ir be problemu leisdavosi sugaunamas

jeigu geras seimininkas esi, tai tikrai gyvuliukas pasitikies tavimi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...