Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

biesiau baik Tu to salcio bijoti, tuo labiau Tavo triusiai jo nebijo, saugok, kad nebutu ciongu (skersveju) ir triusiam nebus salta (kaip Tau paciam nezinau) :icon-rolleyes:

Triusis kailinis gyvunas, jis salcio nebijo, gali sekmingai gyventi lauke ir prie - 20 ir ne tik gyventi, bet ir daugintis t.y. prie minusines temperaturos sekmingai vesti ir auginti vaikus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

biesiau baik Tu to salcio bijoti, tuo labiau Tavo triusiai jo nebijo, saugok, kad nebutu ciongu (skersveju) ir triusiam nebus salta (kaip Tau paciam nezinau) :icon-rolleyes:

Triusis kailinis gyvunas, jis salcio nebijo, gali sekmingai gyventi lauke ir prie - 20 ir ne tik gyventi, bet ir daugintis t.y. prie minusines temperaturos sekmingai vesti ir auginti vaikus...

o dekiu uz info.

bet dar reike isminties. nusipirkau tetraciklina is vetirinarijos. pakuote 6lt 20 tableciu 100g. man ten pasakojo kad y ju gerema vandeny ant puses litro 2-1 tablete. sakau pas mane 3 triusiai kiekvienas atskirai turi po savo girdykla. ir tai koky santyki deti 1 triusiuj? tyl pradejo vartytis kad kiti perka apytiksliai deda. yra seip ir naudojimo instrukcija bet rusiskai. o rusu kalba man nelabai ir patinka :) gal kas esat jau susidure ir naudoja ta vaista. mano triusiai 4-5men

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek supratau jei tirusis nebijo salcio tai jy galima laikyti ant pliko sieto. ta prasme be sienuko. tik gimdymo atveju perykla ydeti su sienuku. ar netaip? nes tikrai su tuo kraiku dauk darbo ir higienos nelabai jau ir yra per ta kraika

Gimdymo atveju gali būti truputį per vėlu. Reiktų kiek anksčiau sudaryti sąlygas patelei prieiti prie gimdyklos ir pasiruošti lizdą. Aš tai darau 23 dieną po suleidimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek supratau jei tirusis nebijo salcio tai jy galima laikyti ant pliko sieto. ta prasme be sienuko. tik gimdymo atveju perykla ydeti su sienuku. ar netaip? nes tikrai su tuo kraiku dauk darbo ir higienos nelabai jau ir yra per ta kraika

Gimdymo atveju gali būti truputį per vėlu. Reiktų kiek anksčiau sudaryti sąlygas patelei prieiti prie gimdyklos ir pasiruošti lizdą. Aš tai darau 23 dieną po suleidimo.

27 diena pats tas, anksciau tai ir prisikt gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo vakar gera patele pagimde 16 vnt. ir 1 t. tarpe uz "borto", deja visi negyvi...

Siandien pastebejau, kad vienas "kugelinis" (3 men) stipriai pradejo plikti. kiti tam paciam narve normalus. kas gali buti? be isvedziojimu...

Gali buti erkutes ar kiti kailio parazitai. Ispursk Biokill

triušei ausyje pastebėjau erkutę, nulėkiau veterinarinėn - sako, Biokill'o nebėra ir davė ampulę kažkokią... Gerai, bent padėjo... :eusa-think: Galvoju, kad gal mane kiek apgaudinėja ta vetė?..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tinka tas Bio-Kill visiem gyvūnam. Jis ir skirtas daugiau šunų, kačių mylėtojam. Pirkau jį už 18 Lt. pabandymui, daugiau taip neišlaidauju :icon-redface: . Neostomosan 5 ml. ruda ampuolytė kainuoja 2,99 LT. Tinka erkutes gydyti, gardams dezinfekuoti, apipurškiu visus lubų kampus, kad vorai neplistų, visus langus ir durų staktas, kad uodai, musės nenorėtų įskristi ir t.t. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kolegos, kartu noriu pasigirti ir papokštauti :P . Kadangi ateina žiema ir visi graužikai pasidavė į mūsų triušides, tai aš jiem paruošiau siurprizą :o . Nusipirkau 6 nutrijų pateles ir patiną, bandysiu triušininkystė - nutrijininkystė :D . Sakau, gal laukinės žiurkės, pamačiusios už save didesnių žiurkių, paliks mano fermą :icon-question::eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kolegos, kartu noriu pasigirti ir papokštauti :P . Kadangi ateina žiema ir visi graužikai pasidavė į mūsų triušides, tai aš jiem paruošiau siurprizą :o . Nusipirkau 6 nutrijų pateles ir patiną, bandysiu triušininkystė - nutrijininkystė :D . Sakau, gal laukinės žiurkės, pamačiusios už save didesnių žiurkių, paliks mano fermą :icon-question::eusa-dance:

Sveikinu praplėtus ūkį. :eusa-clap: Įdomus sprendimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biesiau, svarbiausia : tikėti ir niekada nepasiduoti :lol: . Aš tai jų bijau, reiškia ir žiurkės turi bijoti :o

man patiko katinukas vardu garfildas ir jo zodzei "VILTIS DURNIU MOTINA" nera ko ce tiketis reike remtis logika ir ieskoti nauju budu kaip tuos velnio padarus pazaboti savo ukija. mano manymu reike 10 kartu pasvert pamatot poto daryti, nes taip nepadarius pradesi kaska gamint ziuresi snipstas gavos ir litai y bala :eusa-hand::eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kolegos, kartu noriu pasigirti ir papokštauti :P . Kadangi ateina žiema ir visi graužikai pasidavė į mūsų triušides, tai aš jiem paruošiau siurprizą :o . Nusipirkau 6 nutrijų pateles ir patiną, bandysiu triušininkystė - nutrijininkystė :D . Sakau, gal laukinės žiurkės, pamačiusios už save didesnių žiurkių, paliks mano fermą :icon-question::eusa-dance:

Sveikinu praplėtus ūkį. :eusa-clap: Įdomus sprendimas.

gerai tu jas uzdaryk, kad issigriauzusios nepabegtu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ei,o kiek tas biokil ir kiek ta ampulytė kainuoja?man reik katinam nuo erkučių ausyse.kažin ar tiktų? :eusa-think:

Ta ampulytė kainavo 4 lt. Tai kai man reikėjo triušei ausiai,1 neužteko, pirkau 2, ir sakė po savaitės dar pakartoti...

Nezinau kiek kainuoja. Neturiu dabar prie saves to preparato, todel tiksliai nepacituosiu. Parasyta mazdaug taip. NETINKA katinams :) teks pasieskoti kito preparato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ei,o kiek tas biokil ir kiek ta ampulytė kainuoja?man reik katinam nuo erkučių ausyse.kažin ar tiktų? :eusa-think:

Ta ampulytė kainavo 4 lt. Tai kai man reikėjo triušei ausiai,1 neužteko, pirkau 2, ir sakė po savaitės dar pakartoti...

Biokill ampulese nebuna, o tik didesnese talpose 100ml ir 450ml, purskiamas, su 450ml uztenka apie 200 triusiu ausis supurksti, kainuoja apie 25lt, labai efektyvus ir nekenkia gyvunui, galima purksti ir ant langu, narvu ar kitur, bet kiek zinau, jo pardavime kol kas nebera ir gal nebebus visai, bet katems netinka. Kitas preparatas, kur ampulese yra Neostomosan, nereikia jo gryno lasinti, o skiesti su vandeniu, kai skiedziau ampule 5ml ant 1l vandens, tai pasirode per silpnas poveikis, tai 5ml ant 0,5l vandens pats tas, tik aprasyme neraso, ar galima katems, bet ant triusiu isbandziau ir nekenkia. Taip pat yra leidziamas preparatas, kuris irgi labai efektyvus, nes veiklioji medziaga buna gyvuno organizme, ir visus kraujasiurbius veikia, nesvarbu kur jie butu, bet dabar nepamenu pavadinimo, paieskosiu, ir jei kam idomu, i PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...