Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

sveiki,taigi pradejau auginti triusiu nusirkes tris triusiukus,bet jau jie keturiu men. ir noriu paklausti ar jau reikia atskirti? :eusa-think:

Ziurint kokios veisles. Jeigu vidutiniu: kalifornai, zelandai ir t.t. tai reikia, nes 3 - 4men jau prasideda lytine branda. 4.5 - 5men pateles tinkamos poravimui. Jei kazkokie milzinai, tai jiems ten viskas veliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,taigi pradejau auginti triusiu nusirkes tris triusiukus,bet jau jie keturiu men. ir noriu paklausti ar jau reikia atskirti? :eusa-think:

Ziurint kokios veisles. Jeigu vidutiniu: kalifornai, zelandai ir t.t. tai reikia, nes 3 - 4men jau prasideda lytine branda. 4.5 - 5men pateles tinkamos poravimui. Jei kazkokie milzinai, tai jiems ten viskas veliau.

na pas mane avinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,taigi pradejau auginti triusiu nusirkes tris triusiukus,bet jau jie keturiu men. ir noriu paklausti ar jau reikia atskirti? :eusa-think:

Ziurint kokios veisles. Jeigu vidutiniu: kalifornai, zelandai ir t.t. tai reikia, nes 3 - 4men jau prasideda lytine branda. 4.5 - 5men pateles tinkamos poravimui. Jei kazkokie milzinai, tai jiems ten viskas veliau.

na pas mane avinai.

Avinai bresta lytiskai kuzkur nuo 6 iki 7men, tai gali dar neskirstyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar toky plana pateisintumete?

1 triusi nesce ja serti kombikorma+grudai burokais sienu.

2 kai atsiveda serti kombikorma tol kol zindys maxsimum 1 men.

3 poto triusiukai atimami.

4 patele vel grazinam y yprasta ritma, atimam kombikorma paliekam grudus.

5 o vaikus serti kombikorma iki 2 menesio, (jei patele atsivede tik 4 nesert kombikorma jei daugiau nei 4 vadoja sert tais stebuklingais pasarais :D ), nes kaip man 1 zmogus pasakojo pateles lygtais ir pritruksta pieno. ir siuo planu tiek patele piukios formos tiek triusiukai. ar netaip ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar toky plana pateisintumete?

1 triusi nesce ja serti kombikorma+grudai burokais sienu.

2 kai atsiveda serti kombikorma tol kol zindys maxsimum 1 men.

3 poto triusiukai atimami.

4 patele vel grazinam y yprasta ritma, atimam kombikorma paliekam grudus.

5 o vaikus serti kombikorma iki 2 menesio, (jei patele atsivede tik 4 nesert kombikorma jei daugiau nei 4 vadoja sert tais stebuklingais pasarais :D ), nes kaip man 1 zmogus pasakojo pateles lygtais ir pritruksta pieno. ir siuo planu tiek patele piukios formos tiek triusiukai. ar netaip ?

panasu, kad neblogas planas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar toky plana pateisintumete?

1 triusi nesce ja serti kombikorma+grudai burokais sienu.

2 kai atsiveda serti kombikorma tol kol zindys maxsimum 1 men.

3 poto triusiukai atimami.

4 patele vel grazinam y yprasta ritma, atimam kombikorma paliekam grudus.

5 o vaikus serti kombikorma iki 2 menesio, (jei patele atsivede tik 4 nesert kombikorma jei daugiau nei 4 vadoja sert tais stebuklingais pasarais :D ), nes kaip man 1 zmogus pasakojo pateles lygtais ir pritruksta pieno. ir siuo planu tiek patele piukios formos tiek triusiukai. ar netaip ?

nepamirsk, kad po kombinuotuju pasaru ant grudu pereiti nelengva - krapstys ir metys grudelius... nes ne taip skanu jai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar toky plana pateisintumete?

1 triusi nesce ja serti kombikorma+grudai burokais sienu.

2 kai atsiveda serti kombikorma tol kol zindys maxsimum 1 men.

3 poto triusiukai atimami.

4 patele vel grazinam y yprasta ritma, atimam kombikorma paliekam grudus.

5 o vaikus serti kombikorma iki 2 menesio, (jei patele atsivede tik 4 nesert kombikorma jei daugiau nei 4 vadoja sert tais stebuklingais pasarais :D ), nes kaip man 1 zmogus pasakojo pateles lygtais ir pritruksta pieno. ir siuo planu tiek patele piukios formos tiek triusiukai. ar netaip ?

nepamirsk, kad po kombinuotuju pasaru ant grudu pereiti nelengva - krapstys ir metys grudelius... nes ne taip skanu jai...

Bandziau kazkada kombinuotus pasarus maisyt su avizom, kad pateles netuktu. Tai po narvais gali dar kokia 50 vistu ir dvi kiaules laikyt. Eda tol kol pataiko ant avizos, tada viska iskasa iki dugno. Nusibodo kombikorma sluot nuo zemes, tai avizu teko atsisakyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo čia geras dalykas bet šeryklos kainuoja ir vietos užima :icon-rolleyes:

aš ir taip daryčiau :icon-confused:

nu pvz isorines seryklos labiau apsimoka negu vidines kartu su edziomeis. as tai patelem darysiu viengubas. vistiek kvieciais sersiu. o prieaugliuj tai jau reiketu dvigubas. tik nezine kaip patinus serti ar reike peneti ar ir kaip pateles auginti ant grudu dietos be jokios kombikormos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo čia geras dalykas bet šeryklos kainuoja ir vietos užima :icon-rolleyes:

aš ir taip daryčiau :icon-confused:

nu pvz isorines seryklos labiau apsimoka negu vidines kartu su edziomeis. as tai patelem darysiu viengubas. vistiek kvieciais sersiu. o prieaugliuj tai jau reiketu dvigubas. tik nezine kaip patinus serti ar reike peneti ar ir kaip pateles auginti ant grudu dietos be jokios kombikormos?

Jei pateles laikysi ant dietos, tai jos tave irgi mesos atzvilgiu. Juk pateles organizmas nuolat dirba, jokiu dietu but negali. Nu nebent darysi viena vada per metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pateles laikysi ant dietos, tai jos tave irgi mesos atzvilgiu. Juk pateles organizmas nuolat dirba, jokiu dietu but negali. Nu nebent darysi viena vada per metus.

as turejau omeny darzoves zole grudai toke ir dieta. o kombikormai tik vaikams kad atgautu svory. pas mane tos zoles sieno pilnos pievos vietos turiu galiu neblogus darzus darzovem auginti, ce nera problemu

o seryklas dvigubas gmainti reike taip. didele serykla pasigamini ir dedi pertvara viduja. taip padalinii perpuse serykla

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pateles laikysi ant dietos, tai jos tave irgi mesos atzvilgiu. Juk pateles organizmas nuolat dirba, jokiu dietu but negali. Nu nebent darysi viena vada per metus.

as turejau omeny darzoves zole grudai toke ir dieta. o kombikormai tik vaikams kad atgautu svory. pas mane tos zoles sieno pilnos pievos vietos turiu galiu neblogus darzus darzovem auginti, ce nera problemu

o seryklas dvigubas gmainti reike taip. didele serykla pasigamini ir dedi pertvara viduja. taip padalinii perpuse serykla

O tu man isaiskink kvailam. Kam tu tas pateles sersi zole, o mesyte kuria nori valgyti ale "ekologiska" kombikormu. Gal apsvarstyk atvirkstini varianta. kad patele visa laika turetu pieno, kad jos organizmui tektu tik gerai subalansuoti pasarai, o stai ta mesa jau jei nori serk savo zole, o mergu nekankink :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu man isaiskink kvailam. Kam tu tas pateles sersi zole, o mesyte kuria nori valgyti ale "ekologiska" kombikormu. Gal apsvarstyk atvirkstini varianta. kad patele visa laika turetu pieno, kad jos organizmui tektu tik gerai subalansuoti pasarai, o stai ta mesa jau jei nori serk savo zole, o mergu nekankink :eusa-naughty:

nu seiptai jo. dekiu uz patarima:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu man isaiskink kvailam. Kam tu tas pateles sersi zole, o mesyte kuria nori valgyti ale "ekologiska" kombikormu. Gal apsvarstyk atvirkstini varianta. kad patele visa laika turetu pieno, kad jos organizmui tektu tik gerai subalansuoti pasarai, o stai ta mesa jau jei nori serk savo zole, o mergu nekankink :eusa-naughty:

Biesiau, Pateles maitink subalansuotu kombinuotoju pasaru, geriau su Vit. E. tada ir pieno bus daugiau ir palikuonys sveikesni. Maziukai, kol su mama, iki 6 savaiciu gali valgyt ta pati komb. pasara. Po to atskirus dar 1-2-3 sav duodi pilnaverti kombikorma, skirta maziukams, kad jegu gautu = gera baze tolimesniam auginimui su geru pagreiciu. po to pervedi juos i naturalu maitinima, tik ne duok avizu, nes po kombikormo jas krapsto. geriau kvietukus, darzoves, siena, zole. augindamas taip, nuo antro iki ketvirto menesio tik naturaliai, pasieksi min. 3 - 3.5 kg gyvo svorio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...