Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki visi

Neradau vieno atsakymo jusu forume , o gal praleidau: ar reikalinga ziema uzsaroj patalpoj ijungti lempute, patalpoje gyvena tik triusiai.

kiekvienam gyvuliui reik sviesos.ir jei ziema leisi triusius tai butina sviesa

o jei patalpoje yra langas. tai gal nereike tos lemputes deginti pastovei?

vasara nereikia, bet kai dienos trumpeja, tai sviesos gali buti per mazai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazin kas galetu buti - mano viena patele gan daznai kvepuoja, tai pat laiko aukstai iskelusi galva. Eda gerai, nescia nera, nerujoja, jokiu isoriniu ligos pozymiu nera, neciaudi. Gal siaip, bet taip jau antra diena..

as manau kad tau ten dauk sukti galvos apie ta triusi nereiketu. laipink jy i kugeli ir viskas bus ok, maziau problemu bus :)

Jei laiko iskelusi galva, is patirties sakau, ilgai netemps, nes plauciuose jau yra vandens.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazin kas galetu buti - mano viena patele gan daznai kvepuoja, tai pat laiko aukstai iskelusi galva. Eda gerai, nescia nera, nerujoja, jokiu isoriniu ligos pozymiu nera, neciaudi. Gal siaip, bet taip jau antra diena..

as manau kad tau ten dauk sukti galvos apie ta triusi nereiketu. laipink jy i kugeli ir viskas bus ok, maziau problemu bus :)

Nespejau. Ryte radau negyva.

dabar tik perskaiciau kita zinute :) sakiau, ilgai netemps...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

primetat.... del ko gali gimti invalidai triusiukai? jei patele ir patinas vapse skirtingu seimu?

ar gali buti tai, kad vienas is tevu yra is invalidines seimos, nors atrodo kaip sveikas? :icon-redface::icon-rolleyes:

nu tai ir parasei... is kur mum zinoti, kas ten pas tave per invalidai??? viska tiksliai aprasyk, tada ir gausi tikslius atsakymus :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

primetat.... del ko gali gimti invalidai triusiukai? jei patele ir patinas vapse skirtingu seimu?

ar gali buti tai, kad vienas is tevu yra is invalidines seimos, nors atrodo kaip sveikas? :icon-redface::icon-rolleyes:

nu tai ir parasei... is kur mum zinoti, kas ten pas tave per invalidai??? viska tiksliai aprasyk, tada ir gausi tikslius atsakymus :icon-exclaim:

net neisivaizduoju nuo ko cia pasakot, : kojos klisos, vienas triusiukas turi nepilna priekine kojyte, ir kai kurie net neturi naguciu, o pas kitu yra jau. briedas kazkoks. triusiukai gime spalio 28d.

buvo variantas toks, kai pirkau patina pavasari, tai buvau apsizioplines, parsiveziau invalida patina su isklisusiomis priekinemis kojomis. paskui situacija buvo, kad man ji pakeite, tipo nesusipratimas, netycia, hren snim uzmirstas reikalas... tai atkeite i tos pacios veisles kita patina, bet atrodanti visai normalu triusi. ir tai jei dave is invalidines seimos triusi (atrodanti normaliai), jis man seklins nesveikus triusiukus? gali buti taip?

beje patelei tiek patinui pirmi triusiukai, bet tai nemanau, kad tai itakoja kazka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas zinot kokios geros triusiu kombikormos, nes noriu pradeti triusius serti komb. Nesinori svaistyti veltui pinigu ir bandyti visas is eiles:-)

keik zinau visi kombinuoti pasarai. vieni su modifikuotais kiti be. jei be tai ziurek kad nebutu soju,kukuruzu,bulviu. triusem kiek zinau deda tik sojas jos modifikuotos irvisi kokuruzai bei bulves. ir ziurek kad nebutu maisas pragriaustas ar dregmes gaves nes tojau kirminai ysisuks. is maiso suberk y metalinius sandarius indus bet kad ir kviepuotu nes kad pelikes neysisuktu bei butu sausi pasarai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

primetat.... del ko gali gimti invalidai triusiukai? jei patele ir patinas vapse skirtingu seimu?

ar gali buti tai, kad vienas is tevu yra is invalidines seimos, nors atrodo kaip sveikas? :icon-redface::icon-rolleyes:

nu tai ir parasei... is kur mum zinoti, kas ten pas tave per invalidai??? viska tiksliai aprasyk, tada ir gausi tikslius atsakymus :icon-exclaim:

net neisivaizduoju nuo ko cia pasakot, : kojos klisos, vienas triusiukas turi nepilna priekine kojyte, ir kai kurie net neturi naguciu, o pas kitu yra jau. briedas kazkoks. triusiukai gime spalio 28d.

buvo variantas toks, kai pirkau patina pavasari, tai buvau apsizioplines, parsiveziau invalida patina su isklisusiomis priekinemis kojomis. paskui situacija buvo, kad man ji pakeite, tipo nesusipratimas, netycia, hren snim uzmirstas reikalas... tai atkeite i tos pacios veisles kita patina, bet atrodanti visai normalu triusi. ir tai jei dave is invalidines seimos triusi (atrodanti normaliai), jis man seklins nesveikus triusiukus? gali buti taip?

beje patelei tiek patinui pirmi triusiukai, bet tai nemanau, kad tai itakoja kazka.

tai gali kas paaiskinti? triusiukai invalidai, nes todel, kad mano turimo patino brolis kartu su visa seima(galbut) nuskriausti likimo???

timeshuttle prasei issamesnio paaiskinimo, tai parasiau ka izvelgiu siuo metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.na pas mane kita triušienė turi vaikų.du radau išmestus ar patys išrėpliojo ir sušalo,bet buvostori privalgę.na o jūs man pasakykit kaip su tais kitais.užslėpti pačiam narvo gale,matyt neina.tik triušienė apkrovė dideliu kalnu šienu.kilnojasi tas kalnas kartais ir tiek,o kas ten kaip :eusa-think: tai va galvoju dabar gal kas nuramins mane,ar ta triušienė atsikasa šiaudus eidama maitint,bijau,kad nedasikas ir išmirs.

ir nuostolį vakar apturėjom.skirstėm mažiukus po narvus nuo mamos atskirinėjom.vyrui vienas išsprūdo iš rankų ir susitrenkė.tai vakar toks apsinęšęs liko,o šiandien radau negyvą :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar man pasakykit,kaip ten ir kur pažiūrėt tuos gumbiukus triušienei,jei nėsčia.na viena tokia stora ir šiene skylę didžiausią pasidarė,grynai,kaip vaikams,bet ji jau seniai turėjo vestis.vyras sako,gal kada dar įmečiau(nu vienu žodžiu matyt apsipyles akis metė ar nemetė).tai va patino neprisileidžia bėga.ir nebežinau dabar ką su ja daryt,nes kiek laiko jau sugaišta,o ji nieko sau neveda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.na pas mane kita triušienė turi vaikų.du radau išmestus ar patys išrėpliojo ir sušalo,bet buvostori privalgę.na o jūs man pasakykit kaip su tais kitais.užslėpti pačiam narvo gale,matyt neina.tik triušienė apkrovė dideliu kalnu šienu.kilnojasi tas kalnas kartais ir tiek,o kas ten kaip :eusa-think: tai va galvoju dabar gal kas nuramins mane,ar ta triušienė atsikasa šiaudus eidama maitint,bijau,kad nedasikas ir išmirs.

ir nuostolį vakar apturėjom.skirstėm mažiukus po narvus nuo mamos atskirinėjom.vyrui vienas išsprūdo iš rankų ir susitrenkė.tai vakar toks apsinęšęs liko,o šiandien radau negyvą :(

del to kad apkasa sienu tai reiske triuse atsisako auginti. gal pieno neturi gal ka. gal supykdete ar netyce musete. pvz mano brolis kai augindavo tai kai kisi ranka ir noredavom ja paglostyti brolis musdavo ja uztai kam ji braizos poto ir vargdavo su ja kai susilaukdavo triusiuku. pvz tokie veiksnei ir ytakoja triuses poelgy

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.na pas mane kita triušienė turi vaikų.du radau išmestus ar patys išrėpliojo ir sušalo,bet buvostori privalgę.na o jūs man pasakykit kaip su tais kitais.užslėpti pačiam narvo gale,matyt neina.tik triušienė apkrovė dideliu kalnu šienu.kilnojasi tas kalnas kartais ir tiek,o kas ten kaip :eusa-think: tai va galvoju dabar gal kas nuramins mane,ar ta triušienė atsikasa šiaudus eidama maitint,bijau,kad nedasikas ir išmirs.

ir nuostolį vakar apturėjom.skirstėm mažiukus po narvus nuo mamos atskirinėjom.vyrui vienas išsprūdo iš rankų ir susitrenkė.tai vakar toks apsinęšęs liko,o šiandien radau negyvą :(

del to kad apkasa sienu tai reiske triuse atsisako auginti. gal pieno neturi gal ka. gal supykdete ar netyce musete. pvz mano brolis kai augindavo tai kai kisi ranka ir noredavom ja paglostyti brolis musdavo ja uztai kam ji braizos poto ir vargdavo su ja kai susilaukdavo triusiuku. pvz tokie veiksnei ir ytakoja triuses poelgy

o gal kad salta apkasė,nes jau kelinta diena.pradžioj buvo tik pukai ir truputis šieno,dabar krūva šieno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.na pas mane kita triušienė turi vaikų.du radau išmestus ar patys išrėpliojo ir sušalo,bet buvostori privalgę.na o jūs man pasakykit kaip su tais kitais.užslėpti pačiam narvo gale,matyt neina.tik triušienė apkrovė dideliu kalnu šienu.kilnojasi tas kalnas kartais ir tiek,o kas ten kaip :eusa-think: tai va galvoju dabar gal kas nuramins mane,ar ta triušienė atsikasa šiaudus eidama maitint,bijau,kad nedasikas ir išmirs.

ir nuostolį vakar apturėjom.skirstėm mažiukus po narvus nuo mamos atskirinėjom.vyrui vienas išsprūdo iš rankų ir susitrenkė.tai vakar toks apsinęšęs liko,o šiandien radau negyvą :(

del to kad apkasa sienu tai reiske triuse atsisako auginti. gal pieno neturi gal ka. gal supykdete ar netyce musete. pvz mano brolis kai augindavo tai kai kisi ranka ir noredavom ja paglostyti brolis musdavo ja uztai kam ji braizos poto ir vargdavo su ja kai susilaukdavo triusiuku. pvz tokie veiksnei ir ytakoja triuses poelgy

o gal kad salta apkasė,nes jau kelinta diena.pradžioj buvo tik pukai ir truputis šieno,dabar krūva šieno

jeigu salta tai pati guletu ant tu triusiu. o ce gestas, kad jus vaikai nevelnio nesulauksit is manes pieno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

išsitryniau rankas į triušienę,na prasikasiau aš įlindus pas tų triušiukų.o dideli,o daug :icon-eek: nenorėjau labai knist,bet 7 galvas tai tikrai mačiau.ir stori nesusiraukšliję,tai reiškias maitina. :think:beje triušiukams šiandien eina 10diena :)

nu va problema ispresta taip isejo jog silde triusiukus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.na pas mane kita triušienė turi vaikų.du radau išmestus ar patys išrėpliojo ir sušalo,bet buvostori privalgę.na o jūs man pasakykit kaip su tais kitais.užslėpti pačiam narvo gale,matyt neina.tik triušienė apkrovė dideliu kalnu šienu.kilnojasi tas kalnas kartais ir tiek,o kas ten kaip :eusa-think: tai va galvoju dabar gal kas nuramins mane,ar ta triušienė atsikasa šiaudus eidama maitint,bijau,kad nedasikas ir išmirs.

ir nuostolį vakar apturėjom.skirstėm mažiukus po narvus nuo mamos atskirinėjom.vyrui vienas išsprūdo iš rankų ir susitrenkė.tai vakar toks apsinęšęs liko,o šiandien radau negyvą :(

del to kad apkasa sienu tai reiske triuse atsisako auginti. gal pieno neturi gal ka. gal supykdete ar netyce musete. pvz mano brolis kai augindavo tai kai kisi ranka ir noredavom ja paglostyti brolis musdavo ja uztai kam ji braizos poto ir vargdavo su ja kai susilaukdavo triusiuku. pvz tokie veiksnei ir ytakoja triuses poelgy

viskas ten gerai su tais tavo triusiukais, dziaugtis reik, kad pas patele geri motiniski inkstinktai, o gemalus reik bandyt uzciupt per pilvo sienele gale pilvo, mazdaug tarp galiniu koju, daugiau desinej pusej. Triusi reik patupdyt, viena ranka laikyt suemus uz sprando odos, kita pakisus po pilvu atsargiai spaudinet, galima uzciuopt jau 10 diena, bet cia reik patirties, o patirtis ateina bedarant. As ta procedura darau 12 diena, bet kazkaip kitaip paaiskint nemoku, pats irgi eksperimento budu bandziau. O tu, tamsta Biesiau, jei nelabai ka zinai, tai geriau patylek, bus visiem forume ieskantiem info lengviau, beveik i visus jusu klausimus ir as turiu savo atsakymus, bet jei neesu tikras tuo, o tik taip ar kitaip mastau, geriau protingai patyliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.na pas mane kita triušienė turi vaikų.du radau išmestus ar patys išrėpliojo ir sušalo,bet buvostori privalgę.na o jūs man pasakykit kaip su tais kitais.užslėpti pačiam narvo gale,matyt neina.tik triušienė apkrovė dideliu kalnu šienu.kilnojasi tas kalnas kartais ir tiek,o kas ten kaip :eusa-think: tai va galvoju dabar gal kas nuramins mane,ar ta triušienė atsikasa šiaudus eidama maitint,bijau,kad nedasikas ir išmirs.

ir nuostolį vakar apturėjom.skirstėm mažiukus po narvus nuo mamos atskirinėjom.vyrui vienas išsprūdo iš rankų ir susitrenkė.tai vakar toks apsinęšęs liko,o šiandien radau negyvą :(

jeigu supranti rusiskai, cia yra pilnas ir issamus atsakymas i Tavo klausima -

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.na pas mane kita triušienė turi vaikų.du radau išmestus ar patys išrėpliojo ir sušalo,bet buvostori privalgę.na o jūs man pasakykit kaip su tais kitais.užslėpti pačiam narvo gale,matyt neina.tik triušienė apkrovė dideliu kalnu šienu.kilnojasi tas kalnas kartais ir tiek,o kas ten kaip :eusa-think: tai va galvoju dabar gal kas nuramins mane,ar ta triušienė atsikasa šiaudus eidama maitint,bijau,kad nedasikas ir išmirs.

ir nuostolį vakar apturėjom.skirstėm mažiukus po narvus nuo mamos atskirinėjom.vyrui vienas išsprūdo iš rankų ir susitrenkė.tai vakar toks apsinęšęs liko,o šiandien radau negyvą :(

jeigu supranti rusiskai, cia yra pilnas ir issamus atsakymas i Tavo klausima -

vau.ačiū ačiū.reiks ryt vyrui parodyt,ką reik sukonstruot kitom vadom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gera beda rusu nemoku :lol: gal galit isversti kokie matmenys ?

Grindu plotas 40*40

Priekine sienele 16

Galine sienele 26 - 27

Landa 15

labai aciu tik siektiek pataisysiu

Dugnas 40x40

Galas 27x40

Priekines 2 sieneles 15x12,5

sonai 40x27 ir nuolydis iki 16,5

o medzegos tai is OSB plokstes arba is storos fanieros is pjuvenu plokstes negerai dregmes sumetimais nors ta plokste lominuota, juk triusiukai slapinses ar ne taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...