Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

As tai vienam diedui pasiskundziau, kad vargstu su patelem, nes niekaip negaliu suleist. Tai jis sako tu nevark ir nekankink pateliu, palauk lapkricio vidurio, pacios prades lipti ant patino. Atseit rugsejis, spalis toks labai netinkamas laikas kergimui. Ar Jus esat girdeje tokiu panasiu teoriju, ar cia jis man prota kniso?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai vienam diedui pasiskundziau, kad vargstu su patelem, nes niekaip negaliu suleist. Tai jis sako tu nevark ir nekankink pateliu, palauk lapkricio vidurio, pacios prades lipti ant patino. Atseit rugsejis, spalis toks labai netinkamas laikas kergimui. Ar Jus esat girdeje tokiu panasiu teoriju, ar cia jis man prota kniso?

Tose teorijose yra tiesos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot koky puslapi kur butu galima pasiskaity ta literatura apie sy procesa. pvz paskaicius kad patinas tik 4 teuztaiso tai tikrai juokinga :lol: taip iseina jog patinas slabakas toksai nerimtas ar triusis neturetu atsivest 8-13 palikuoniu ? o del mienesiu tai tikrai gali buti ir taip. nes triusiukas kaip ir zmogus gyvuliukas tik mazas padariukas. kuo ilgiau sexso negauna to ji karstesne ir kur nelips ant patino pati :lol: o taip tai lauzysis kaip sausainis kai patinelis ciesins ja. ce jau toke moteru prigimtis. tik nzn gal ir yra triusem toks dalykas kaip mienesines is po kurio laiko jos ziaurei nori. jeigu yra, kaip ta dalyka pastebeti? pvz mano patelei uzejo mandrumas. kisu y narva ranka ta pripesiota zole isimti ta ant tos mano rankos puola ir drasko tai poto atkisu kumsti prie snukucio ir sakau nu kaunames. tai ir pradeda su letenom kovot ant to kumscio pulti draskyti. kai is 6 kartu priesas nepasiduoda pripazysta pralaimejima :lol: arba kai atidarau garda morka duodu tai kai jau kaska prie gardo darau ir darineju dureles tai pasiust ana gal kai morkos negauna sokineja po visa garda ir ant tu dureliu gulas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot koky puslapi kur butu galima pasiskaity ta literatura apie sy procesa. pvz paskaicius kad patinas tik 4 teuztaiso tai tikrai juokinga :lol: taip iseina jog patinas slabakas toksai nerimtas ar triusis neturetu atsivest 8-13 palikuoniu ? o del mienesiu tai tikrai gali buti ir taip. nes triusiukas kaip ir zmogus gyvuliukas tik mazas padariukas. kuo ilgiau sexso negauna to ji karstesne ir kur nelips ant patino pati :lol: o taip tai lauzysis kaip sausainis kai patinelis ciesins ja. ce jau toke moteru prigimtis. tik nzn gal ir yra triusem toks dalykas kaip mienesines is po kurio laiko jos ziaurei nori. jeigu yra, kaip ta dalyka pastebeti? pvz mano patelei uzejo mandrumas. kisu y narva ranka ta pripesiota zole isimti ta ant tos mano rankos puola ir drasko tai poto atkisu kumsti prie snukucio ir sakau nu kaunames. tai ir pradeda su letenom kovot ant to kumscio pulti draskyti. kai is 6 kartu priesas nepasiduoda pripazysta pralaimejima :lol: arba kai atidarau garda morka duodu tai kai jau kaska prie gardo darau ir darineju dureles tai pasiust ana gal kai morkos negauna sokineja po visa garda ir ant tu dureliu gulas :)

Palikuoniu skaiciu dazniausiai nuleme pateles genetika, o ne patino. Patinas itakoja mesinguma ir didesniaja dali spalvos (nors buna visko, bet tai sako literat.).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu klausima visu jusu triusiu augintoju. zadu pirkti zelandu patineli ir maisyti su savo triusike avinu maisytu su lietuvisku triusium ant greitos miesos gaudinimo. ka galetumete patarti ar prekomenduoti. pvz man 1 zmogus pasakojo jei nori sau tai geriausei avina su avinu nes kai sau augini peni avina kuo didesny o jei pardavimiu zmogiu ar skerdyklai tai zelanda su avinu nes tipo greiciau penesi. o as kai ziuriu y ateiti zadu zelanda su avinu kad nereiketu vel pirkti zelanda geriau isykio. beto kiek zinau po 2-3 metu pateles y kugely laipinti reike nes jos tampa senemis ir is ju nieka gera tik miesyte. ir dar jei 1 karta negyvi atsivede triusiukai ar tik 4 ir vel antra vada taspats tai geriausei ir vel laipint y kugely nes nieko gero. o ka jus triusiu augintojei apie tai manot ar tai gerai logiskai paemus o ne savo ysitikinimais grysti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, auginu prancuzu avinus dabar noriu uzveist 2veisle gal kas galit patart kokia? Ar kalifornus apsimoka augint?

Apsimoka labiau, nei avinus.

Skaiciau, kad kalifornu pateles daug jaunikliu atsiveda 9 vidutiniskai ar cia tiesa ar ismislas?

cia optimistiskas variantas, man atrodo. Skaiciuok kokius 7vnt ir tai bus neblogai. Nes viena karta atves 12vnt, o kita gali ir 2vnt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas geriau, - ar patinas kalifornas + patele misrune, ar patele kaliforne + patinas misrunas, ... gimusiu triusiuku atzvilgiu, del mesos ir apsigimimo i geresne veisle ?

patinas kalifornas turetu but geriau. Bent as kiek maisiau, tai man palikuonys gaunasi kazkur apie 60 - 70% patino,o like atsigimsta i patele. Bet gali but visko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur maciau rasyta, kad seriant triusius kombikorma pries pjaunant, reikia tris ar 4ias dienas komb. neserti... kaip jus darot?

Tai darai kaip parasyta, t.y. seri sienu arba specialiu pasaru skirtu islaukai, kuriame nera kokcidiostatiko. Koudijs feed be kokcidiostatiko, kuriuo galima serti iki skerdimo yra pateliu pasaras (breeder), arba (naujas) penimu triusiu Eco.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur maciau rasyta, kad seriant triusius kombikorma pries pjaunant, reikia tris ar 4ias dienas komb. neserti... kaip jus darot?

Tai darai kaip parasyta, t.y. seri sienu arba specialiu pasaru skirtu islaukai, kuriame nera kokcidiostatiko. Koudijs feed be kokcidiostatiko, kuriuo galima serti iki skerdimo yra pateliu pasaras (breeder), arba (naujas) penimu triusiu Eco.

Pas mane mineta eco rupuziukai isdrabsto, o normuot daug laiko atima. teko atsisakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur maciau rasyta, kad seriant triusius kombikorma pries pjaunant, reikia tris ar 4ias dienas komb. neserti... kaip jus darot?

Tai darai kaip parasyta, t.y. seri sienu arba specialiu pasaru skirtu islaukai, kuriame nera kokcidiostatiko. Koudijs feed be kokcidiostatiko, kuriuo galima serti iki skerdimo yra pateliu pasaras (breeder), arba (naujas) penimu triusiu Eco.

Pas mane mineta eco rupuziukai isdrabsto, o normuot daug laiko atima. teko atsisakyti.[/quote

Barsto ne del to, kad Eco. Tame Eco pasare beveik tokia pat sudetis kaip ir penimu triusiu, nemanau, kad triusiui jis kazkuom uzkliut turejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaskur girdejau, kad po menesio kai nuo pateles atemi triusiukus juosius reike serti ne zole grudais o kombikorma kad jie greitai atkustu. bet tik jei vadoja buvo daugiau nei 4 triusiukai. nes tipo patele gal pieno dauk neturejo ar dar kasnors jei atsitiko arba jei daug vaiku tai pieno neuztekdavo. ir taip serti 1 menesy poto zolike grudiais morkiais burokais. o kaip jus darote? ir kokia kombikorma geriause butu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaskur girdejau, kad po menesio kai nuo pateles atemi triusiukus juosius reike serti ne zole grudais o kombikorma kad jie greitai atkustu. bet tik jei vadoja buvo daugiau nei 4 triusiukai. nes tipo patele gal pieno dauk neturejo ar dar kasnors jei atsitiko arba jei daug vaiku tai pieno neuztekdavo. ir taip serti 1 menesy poto zolike grudiais morkiais burokais. o kaip jus darote? ir kokia kombikorma geriause butu?

Koudijs feed programa siulo tokia:

Pateles - breeder (kol laukiasi, iki 10d iki atjunkymo, po to vel tas pats)

10d iki atjunkymo iki 10d po atjunkymo - weaner

nuo 10d po atjunkymo - fattener (penimu)

5d iki skerdimo - eco fattener (be kokcidiostatiko)

cia intensyviam auginimui, pateliu apkrovimui ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...