Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Tai edziose sieno yra ir idejau sieno i ta dezute kur turetu buti lizdas tai isede ir guli, nei puku pesasi nieko, nesuprantu kas yra, o patainas pataike tai sakau stabiliai 5 kartus...

Buna kad siena ir sueda, dek daug kad uztektu. I gimdykla as nededu, pati prisinesios. Pukus pest prades likus parai, pas mane 3 pateles, tai diena pradeda pesioti, o nakti jau triusiukus veda iskart.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va triuse prileidau geguzes 2 diena, o siandien birzelio 3 tai iseina 33 dienos, o ji nei pukus pesasi nei lizda nesasi, siena isede is gimdyklos ir guli :eusa-snooty: o kaip skaiciuojat jus nuo tos dienos kai prileidos ar nuo sekancios. kiek ilgiausia pas jus uztempe pateles buvo? Pirma karta man ji isvis nesikralikavo, sakau gal kad patinas jos brolis? bet manau kad jokio skirtumo brolis ar ne vistiek turi vesti tik kad paveldi tas pacias blogas savybes...ar ja jau i puoda mest ar dar viena sansa duot, o gal cia patinas nievaisingas koks, nors snypsia tai kai isprotejes kai pataiko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va triuse prileidau geguzes 2 diena, o siandien birzelio 3 tai iseina 33 dienos, o ji nei pukus pesasi nei lizda nesasi, siena isede is gimdyklos ir guli :eusa-snooty: o kaip skaiciuojat jus nuo tos dienos kai prileidos ar nuo sekancios. kiek ilgiausia pas jus uztempe pateles buvo? Pirma karta man ji isvis nesikralikavo, sakau gal kad patinas jos brolis? bet manau kad jokio skirtumo brolis ar ne vistiek turi vesti tik kad paveldi tas pacias blogas savybes...ar ja jau i puoda mest ar dar viena sansa duot, o gal cia patinas nievaisingas koks, nors snypsia tai kai isprotejes kai pataiko...

Nesinervink, sulauksi dar, pakentėk, kad ir porą dienų. O su broliu daugiau nekerk :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va triuse prileidau geguzes 2 diena, o siandien birzelio 3 tai iseina 33 dienos, o ji nei pukus pesasi nei lizda nesasi, siena isede is gimdyklos ir guli :eusa-snooty: o kaip skaiciuojat jus nuo tos dienos kai prileidos ar nuo sekancios. kiek ilgiausia pas jus uztempe pateles buvo? Pirma karta man ji isvis nesikralikavo, sakau gal kad patinas jos brolis? bet manau kad jokio skirtumo brolis ar ne vistiek turi vesti tik kad paveldi tas pacias blogas savybes...ar ja jau i puoda mest ar dar viena sansa duot, o gal cia patinas nievaisingas koks, nors snypsia tai kai isprotejes kai pataiko...

Su broliu kergiasi, vaikai uzauga. bet uzauga silpni ir neatsparus ligom. :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va triuse prileidau geguzes 2 diena, o siandien birzelio 3 tai iseina 33 dienos, o ji nei pukus pesasi nei lizda nesasi, siena isede is gimdyklos ir guli :eusa-snooty: o kaip skaiciuojat jus nuo tos dienos kai prileidos ar nuo sekancios. kiek ilgiausia pas jus uztempe pateles buvo? Pirma karta man ji isvis nesikralikavo, sakau gal kad patinas jos brolis? bet manau kad jokio skirtumo brolis ar ne vistiek turi vesti tik kad paveldi tas pacias blogas savybes...ar ja jau i puoda mest ar dar viena sansa duot, o gal cia patinas nievaisingas koks, nors snypsia tai kai isprotejes kai pataiko...

Nelabai ikertu tokiu mastyma. Kam ta broli su serim kergt? Tai tada kai patele atsives jaunikliu, laikyk 4 men visus vienam narve. Tai penktam menesi toki prieaugli turesi, kad visi pavydes. Vo tada bus JEGA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo patarimus pasilaikyk sau, o as ar broli su seserim ar teva su dukra kergiu tai cia jau mano reikalas, neturejau kito patino tai ir kergiau, puode visi vienodi....

jei nesamonem uzsiimineji, tai ko dar cia skundiesi, kad nesivaikuoja ir t.t. Cia ir durnam aisku, kad is kraujomaisos nieko gero nesigauna. Ko tavo manymu visi, kas rimciau ziuri i triusius, nuolat vaziuoja i uzsienio salis parsivest nauju triusiu, o neperka cia vietoj?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo patarimus pasilaikyk sau, o as ar broli su seserim ar teva su dukra kergiu tai cia jau mano reikalas, neturejau kito patino tai ir kergiau, puode visi vienodi....

lb jau mandras esi suda bemaldamas.o dar jam reik tatuiravimo zyrkliu.pirma ismok augynt triusius ir padorumo bendraujant..

:lol: Gerai pasakyta nierkai :) O seip "padaras25" tai jei neturi su kuo kergti tai gal tavo apskrity butu koks triusininkas, kiti triusininkai nenori betkokios pateles leisti nes gali atvesti ir liga ar dar kazka, tai uz koki 10lt susikergti gal leistu. kaip neturetum ka veikt klausineji nors priezasty jau zinaj. ir man senai yra buve kad netycia brolis su seserim susikerge tai gime 8, bet silpni buvo, krito kaip lapai. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo patarimus pasilaikyk sau, o as ar broli su seserim ar teva su dukra kergiu tai cia jau mano reikalas, neturejau kito patino tai ir kergiau, puode visi vienodi....

lb jau mandras esi suda bemaldamas.o dar jam reik tatuiravimo zyrkliu.pirma ismok augynt triusius ir padorumo bendraujant..

:lol: Gerai pasakyta nierkai :) O seip "padaras25" tai jei neturi su kuo kergti tai gal tavo apskrity butu koks triusininkas, kiti triusininkai nenori betkokios pateles leisti nes gali atvesti ir liga ar dar kazka, tai uz koki 10lt susikergti gal leistu. kaip neturetum ka veikt klausineji nors priezasty jau zinaj. ir man senai yra buve kad netycia brolis su seserim susikerge tai gime 8, bet silpni buvo, krito kaip lapai. :(

Tai va, butent. Kam sau paciam prisidaryt bereikalingu problemu. Jei tik savo puodui augini, tai nusipirkai uz 30Lt koki jauna, normalesni misruna ir leidi tas savo pateles. Ir veda tada normaliai ir bedu 5 kart maziau bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

SOS, reikia pagalbos, gal kas gali pasakyti, ar tai kokios ligos pirmieji požymiai: nulinko triušiams ausys. Kiek apžiūrėjau, nėra jokių žaizdelių, gumbelių ar kažko kas dar nerimą keltu, valgo irgi gerai.

:lol::lol: Tai to triusio tevai gal buvo luzgiai ( nulinkusiom ausim)? seip triusis turejo praeity tevus,senelius, prosenelius, tai gal jie buvo nulepausei ir dabar jis paveldejo tai. O seip nebijok, tai ne liga :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

SOS, reikia pagalbos, gal kas gali pasakyti, ar tai kokios ligos pirmieji požymiai: nulinko triušiams ausys. Kiek apžiūrėjau, nėra jokių žaizdelių, gumbelių ar kažko kas dar nerimą keltu, valgo irgi gerai.

:lol::lol: Tai to triusio tevai gal buvo luzgiai ( nulinkusiom ausim)? seip triusis turejo praeity tevus,senelius, prosenelius, tai gal jie buvo nulepausei ir dabar jis paveldejo tai. O seip nebijok, tai ne liga :)

pas manes pateles tevas buvo avinas, visi kiti gimineje grynaveisliai belgai - visa antra vada gavosi nulinkusiomis ausimis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

SOS, reikia pagalbos, gal kas gali pasakyti, ar tai kokios ligos pirmieji požymiai: nulinko triušiams ausys. Kiek apžiūrėjau, nėra jokių žaizdelių, gumbelių ar kažko kas dar nerimą keltu, valgo irgi gerai.

:lol::lol: Tai to triusio tevai gal buvo luzgiai ( nulinkusiom ausim)? seip triusis turejo praeity tevus,senelius, prosenelius, tai gal jie buvo nulepausei ir dabar jis paveldejo tai. O seip nebijok, tai ne liga :)

:icon-redface: nesijuokit, aš juk naujokė su tais triušiais :icon-rolleyes: Tiesiog buvo pas juos tos ausys stačios, o va, žiūriu vienam, po to kitam nusvyra ji, ir toks jausmas, kad toj ausy kremzlės nebėra. tai ir galvoju gal kas negerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

SOS, reikia pagalbos, gal kas gali pasakyti, ar tai kokios ligos pirmieji požymiai: nulinko triušiams ausys. Kiek apžiūrėjau, nėra jokių žaizdelių, gumbelių ar kažko kas dar nerimą keltu, valgo irgi gerai.

:lol::lol: Tai to triusio tevai gal buvo luzgiai ( nulinkusiom ausim)? seip triusis turejo praeity tevus,senelius, prosenelius, tai gal jie buvo nulepausei ir dabar jis paveldejo tai. O seip nebijok, tai ne liga :)

:icon-redface: nesijuokit, aš juk naujokė su tais triušiais :icon-rolleyes: Tiesiog buvo pas juos tos ausys stačios, o va, žiūriu vienam, po to kitam nusvyra ji, ir toks jausmas, kad toj ausy kremzlės nebėra. tai ir galvoju gal kas negerai.

Manau, viskas gerai jūsų triušiukams, mano irgi mažiems buvo ausytės stačios, dabar jau ima svirti, jei ypač jie didžiųjų veislės, taip ir būna. Aš pati šiame reikale pusiau žalia, tai suprantu tokius pat, kiti kas labiau patyrę, nelabai beturi liko mums rašinėti, nes jei triušių daug, tai ir darbelio kažkiek su jais yra, o dar kur pašaliniai darbai prie jų. Juk ir skiepyti, ir narvus gaminti, o ir dar devynios galybės kitų reikalų atsiranda... :) Sėkmės auginant švelniakailius. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

SOS, reikia pagalbos, gal kas gali pasakyti, ar tai kokios ligos pirmieji požymiai: nulinko triušiams ausys. Kiek apžiūrėjau, nėra jokių žaizdelių, gumbelių ar kažko kas dar nerimą keltu, valgo irgi gerai.

:lol::lol: Tai to triusio tevai gal buvo luzgiai ( nulinkusiom ausim)? seip triusis turejo praeity tevus,senelius, prosenelius, tai gal jie buvo nulepausei ir dabar jis paveldejo tai. O seip nebijok, tai ne liga :)

pas manes pateles tevas buvo avinas, visi kiti gimineje grynaveisliai belgai - visa antra vada gavosi nulinkusiomis ausimis.

Tai cia visaip gaunasi, sako, kad daugiau genu paveldi is tevo.

Nors mano patinas buvo nulepausis, patele su viena nulipusia ausim, o kita ausis stati. O vaikai gime visi su staciom ausim, tik 2 triusiam pasvyro ausys :eusa-drool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...