Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

kadangi aš esu smulki triušininkė :icon-redface: ,tai galiu sau leisti jas visas 3 :lol: apčiūčiuoti, aš žinau kada suleidau, primetu, kada turės atsivesti, ir akurat, pora dienų prieš, jau matau, kad pilna burna šiaudų, va tuomet ir įdedu gimdyklinį namelį.
as po apvaisinimo praejus 3.5 savaitems, pakeiciau kraika pateles narve. jokiu nameliu as nedejau :) pati issikase tarp sieno urveli ir su savo pukais pasidare nameli :)

Aš irgi 3 teturiu. Prieš vedimą (likus kokioms 5 dienoms) perkeliu į naują gardą, kuriame ir namelis jau paruoštas. O pilna burna šiaudų - geras ženklas, kai jau pamatau, pradedu ir tirušiukų laukti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kelių mėnesių, jūs triušininkai, rūšiuojat jauniklius? Turiu 2 mėnesių jauniklius. Ar jau galiu atskirai apgyvendint pateles nuo patinėlių :D
na kai lips vienas ant kito, tada jau tikrai skirk :) , bet as du patinelius esu suleides i viena garda, apie 4 menesiu, tai vienas kita gaudo. pdrk'ai :lol:

Jau patineliu 3men reikia po viena skirstyt. O jeigu cia jau 4men ir lipa vienas ant kito tai jie jau susidauze kiausinius. Veislei nebetinka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kelių mėnesių, jūs triušininkai, rūšiuojat jauniklius? Turiu 2 mėnesių jauniklius. Ar jau galiu atskirai apgyvendint pateles nuo patinėlių :D
na kai lips vienas ant kito, tada jau tikrai skirk :) , bet as du patinelius esu suleides i viena garda, apie 4 menesiu, tai vienas kita gaudo. pdrk'ai :lol:

Jau patineliu 3men reikia po viena skirstyt. O jeigu cia jau 4men ir lipa vienas ant kito tai jie jau susidauze kiausinius. Veislei nebetinka

tai as juos ant mesos laikau ;) as jau kai pirkau triusiukus mane perspejo, kad jie susizaloja. dabar kur atsivede nauja karta, tai is 11 toks vienas visai juodas, tai ji jau saugosiu :), aisku dar visai maziukai, nelabai ten dar atskirsiu, bet pagal morda jau atrodo kad bus pacanas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki triušių augintojai. Norėčiau paklausti, ar jūs apsaugote kuo nors savo medinius narvus (iš vidaus), pvz., PINOTEX ar kokiomis kitomis medienos apsaugos priemonėmis, ką apie tai žinote?

Ačiū už nuoširdžius ir išsamius atsakymus.

na, kiek teko skaityti, tai nerekomenduojama, nes triušis mėgsta graužti medieną, tai visokių fintų gali būti :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pasisodinau, todel ir klausiu. o internete ziuriu, raso.... grieztis( setinys), tipo salia skliausteliuose. tai tipo vienas ir tas pats?

Taip, tai tas pats.

O kokių medžių šakų duodate? Kas visiškai netinka? Maniškiams pasisekė, nes po pavasarinio obelų nugenėjimo, dar gali mėgautis ligi soties. Kartais pušų dar įmetu, bet neperlabiausiai mėgsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pasisodinau, todel ir klausiu. o internete ziuriu, raso.... grieztis( setinys), tipo salia skliausteliuose. tai tipo vienas ir tas pats?

Taip, tai tas pats.

O kokių medžių šakų duodate? Kas visiškai netinka? Maniškiams pasisekė, nes po pavasarinio obelų nugenėjimo, dar gali mėgautis ligi soties. Kartais pušų dar įmetu, bet neperlabiausiai mėgsta.

Galima duoti beveik visų, bet reiktų neduoti kaulavaisių (slyvų, vyšnių, trešnių, abrikosų ir t.t.). Geriau nei pušies ėda eglės. Tai pat, atsargiai su ažuolo, nes kietina vidurius.

geriausiai tinkami tradiciniai lietuviški medžiai - lazdynas, karklas, beržas ir kt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Selenos tai tokios juodos seklytes is ju alieju spaudzia. O patinas visus 5 kartus nukrito ir susnypste praejo 32 dienos ir taip jau antra menesi su sita patele, pries tai gal 3 kartus nukrito ir susnypste ir nieko...gal patinas koks nevaisingas?

O patele nesiruosia lizdo darytis? nepastorejo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Selenos tai tokios juodos seklytes is ju alieju spaudzia. O patinas visus 5 kartus nukrito ir susnypste praejo 32 dienos ir taip jau antra menesi su sita patele, pries tai gal 3 kartus nukrito ir susnypste ir nieko...gal patinas koks nevaisingas?

Sėlenos - tai grūdų lukštai (luobelės), o sėmenys - linų sėklos, iš jų galima aliejų spausti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokio lizdo ji nesuka, o ar pastorejus tai nesuprantu, imetu vis pas patina pabandyt tai nesileidzia jo siknos nekelis issispraudzia i kampa ir sedi. O gal persileido nuo triuksmo, as toi patalpoi budas dadarineju ir radija groja. o Klausiu tada inu seklas, ar galima jas duoti triusiams?

O is ko sukti lizda jai yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...