Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

O pas mane vėl bėda :( . Radom vakar mirusią triušę. Turėjo vaikuotis, jau ir dėžutėje lizdelį buvo susisukusi ir pūkų prisipešusi. Gal niekaip pagimdyt negalėjo? Ar buvo jūsų triušėms taip atsitikę?

Taip, buvo ir mano triušei taip nutikę... Radau tris vaikučius ir ją pačią negyvą. Užjaučiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir mano prieauglis pries pora savaiciu padovanojo triusiuku :) tai dabar jau laksto anie islinde is puku. Gerai pasitaike kad per salcius butent ant atsilimo pasitaike atvesti, nes laikau lauko salygomis.

Sveikinu, man praeita ziema visos vados susalo tai siemet bijau ir kergti, gaila triusiuku.

]

pries 5 metus laikiau lauke. atvesti turejo pilkoji milzine. pranese per -30 per nakti. narvas is ploksciu virintas metalinis. tai daug sieno dejom, visa narva senais kailiniais ir antklodem apklojinejom. ir kuo pukiausiai 11 milzinuku pagimde. labai bijojom, kas valanda-dvi tikrinom, ar neislindo is lizdo maziukai, ir viskas baigesi laimingai.

taigi, kaip ir rasoma ir sakoma - ne salcio bijo, o dregmes. nes musu klimate kai dregna lauke -20, o "komfortas" -30. taigi jokio skersvejo, tinklines dueles fanera uzdekit, o dar geriau voilokiu kokiu, ir is virsaus apklokit. ir sieno i vidu daug daug.

o dabar pas mane mediniai narvai su tinklu ant grindu patalpoje. tvartelis nesildomas, bet kai lauke -10, viduje -3. gimdykloje (atskiras narvo kambariukas, is OSB sukaltas, tinklin. grindys) pridedu sieno. ir nieko daugiau. ir viskas OK. kas menesi pagimdo ir lancuginiai ir broileriai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iskur kombikorma perkat?

man Marijampoliečiai Repulsus į namus atveža, tereikia paskambint :) Telefono nr jų svetainėj gali rasti.

o mes pradejom sert kauno daug kas pasake kad ji lb prasta kol nepaskambinom i panevezi kur laiko vien motininiu pateliu 500 tai pasake viska isbandem ir geriausia pasiteisino kauno grudu,nu ka patikejom :) ir seriam po kolkas viskas liux ir kaina 1,25 kg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iskur kombikorma perkat?

man Marijampoliečiai Repulsus į namus atveža, tereikia paskambint :) Telefono nr jų svetainėj gali rasti.

o mes pradejom sert kauno daug kas pasake kad ji lb prasta kol nepaskambinom i panevezi kur laiko vien motininiu pateliu 500 tai pasake viska isbandem ir geriausia pasiteisino kauno grudu,nu ka patikejom :) ir seriam po kolkas viskas liux ir kaina 1,25 kg

KAUNO GRUDU cia toks ploniukas ir zalias?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iskur kombikorma perkat?

man Marijampoliečiai Repulsus į namus atveža, tereikia paskambint :) Telefono nr jų svetainėj gali rasti.

o mes pradejom sert kauno daug kas pasake kad ji lb prasta kol nepaskambinom i panevezi kur laiko vien motininiu pateliu 500 tai pasake viska isbandem ir geriausia pasiteisino kauno grudu,nu ka patikejom :) ir seriam po kolkas viskas liux ir kaina 1,25 kg

nu tie kur laiko 500 pateliu, dar nereiskia kad jiems kauno geriausias, paprasciausiai metasi ant to kas tuo metu pigiau, pasiulys kazkas kitas pigiau ir perbegs ir sakys kad sitas geras. Kaina yra didesne nei 1,25lt/kg, o beje kiek girdejau, miltu nemazai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar niekas is triusininku neseria mano pasarais, (tik triusinukas seria) nes dar ranuliu linija nepabaigta remontuoti. O kaip zinoma miltu pagrindu triusiams nelabai patartina duoti nes gali pradeti dusti, o kitas dalykas apsitersia seryklos ir buda nuo miltu.

Triusinukas seria tais mano pasarais kurie iseina kokybiskesni reguliuojant granuliatoriu. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas daug maz pazysta Stasį Kaušiu? girdejau kad prie bankroto ribos. ieshko partneriu dabar. tiek limonu sukisho o dabar....sh. berot jis vienas ish didziausiu ir moderniausiu triushiu ukiu LT

Nu as ir is Raseinu girdejau kad jam ragas su tuom verslu bet kad partneriu iesko tai nieko nezinau.Nu pinigeliu tai daug jis ten investavo,bet kad nieko nesigavo.Skolu tik kruva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, planuoju keliu menesiu begyje isigyti triusiu. Ar kasnors Vilniaus raj. turetu sieno parduoti. planuoju tureti iki triju triusiu, tai reiketu sieno jiems serti mazdaug iki triju menesiu laikotarpio, kol orai atsils ir zoles bus galima paciam prisisienauti. :) Rasykite i PM. :)

ant tiek triusiu gali ir maximoj nusipirkt.

o vien sienu triusiai sotus nebus, uzauginsi sliekus ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, planuoju keliu menesiu begyje isigyti triusiu. Ar kasnors Vilniaus raj. turetu sieno parduoti. planuoju tureti iki triju triusiu, tai reiketu sieno jiems serti mazdaug iki triju menesiu laikotarpio, kol orai atsils ir zoles bus galima paciam prisisienauti. :) Rasykite i PM. :)

ant tiek triusiu gali ir maximoj nusipirkt.

o vien sienu triusiai sotus nebus, uzauginsi sliekus ir viskas.

As ir nesakau, kad neturiu kitokio maisto.. turiu ir morku, runkeliu, bulviu ir t.t. darza juk turime ir esame uzsiaugine, tik kad sieno nera.

Man is Maximos nereikia, pats noriu auginti.

Ir kazkaip keistoka, kad naujokai priimami su tokia kritika. :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, planuoju keliu menesiu begyje isigyti triusiu. Ar kasnors Vilniaus raj. turetu sieno parduoti. planuoju tureti iki triju triusiu, tai reiketu sieno jiems serti mazdaug iki triju menesiu laikotarpio, kol orai atsils ir zoles bus galima paciam prisisienauti. :) Rasykite i PM. :)

ant tiek triusiu gali ir maximoj nusipirkt.

o vien sienu triusiai sotus nebus, uzauginsi sliekus ir viskas.

As ir nesakau, kad neturiu kitokio maisto.. turiu ir morku, runkeliu, bulviu ir t.t. darza juk turime ir esame uzsiaugine, tik kad sieno nera.

Man is Maximos nereikia, pats noriu auginti.

Ir kazkaip keistoka, kad naujokai priimami su tokia kritika. :icon-eek:

cia ne kritika, o patarimas ;)

Taigi rasei, kad ieskai pirkti, o dabar sakai, kad nori augintis.

Yra pirkti parduotuvese sieno dekoratyviniams, tai is bedos gali nusipirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...