Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Mūsų net namas pastoviai negyvenamas, nėra nei maisto likučių, viskas švaru, tvarkinga, bet pelės visvien po vasaros sulenda, o ką kalbėti apie lauką ar tvartą.

Ačiū gedimins už konkrečius patarimus.

Beje, dėl šviesos triušių auginimo vietose: įdomu, kaip pas kitus, ar periodiškai įjungiate apšvietimą, ar patalpos su langais ir kiek patenka šviesos - tiek gana?

Aš asmeniškai turiu pastatęs laikmatį, būtent tan akcijinį, bijojau, kad nelaikys, bet puikiai veikia + yra įjungimo mygtukas jei el pagal laiką išjungta, o tau reik elektros :) 24:00 šviesa išsijungia 6:00 šviesa įsijungia :) + muzikytė groja :) kad triušiam ramiau būtų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Koziris sunkmečiu – triušynas":

http://www.sekunde.lt/content.php?p=read&tid=66943

Bet juk tai senas sraipsnis, keliu metu senumo tinklapiuose eina rasti,.

nu daba iškėlė į viršų :) reik kannors parašyti, o naujo nelabai kas yr :)

Bet bent jau moderatorius galėtų dėti į tam skirtą temą. Juk yra tema ''nuorodos apie triušius''.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki triusininkai auginantys specilizuotu mesiniu veisliu triusius... Triusienos kvapas toks pats specifinis ar skiriasi nuo betkokiu misrunu triusienos?

Pas Hylas jokio kvapo, jei pjauni jaunus (70-80)d. Pas kitus nezinau, bet manau jauni neturi irgi.

Visa triušiena turi specifini kvapa.

Koki kvapa nera jokio kvapo jei imete i vandeni verdat be nieko tai ir ira kaip katinas cia priklauso nuo seimininkes brangieji virejai triusiena reikia apvirt ir paskui patroskint su morkytem ir tt. :eusa-clap::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki triusininkai auginantys specilizuotu mesiniu veisliu triusius... Triusienos kvapas toks pats specifinis ar skiriasi nuo betkokiu misrunu triusienos?

Pas Hylas jokio kvapo, jei pjauni jaunus (70-80)d. Pas kitus nezinau, bet manau jauni neturi irgi.

Visa triušiena turi specifini kvapa.

Aisku turi, bet tik dorojant atbulom rankom, kai paleidi vidurius, slapimo pusle, tada nenuploves kur pametes palaikai per nakti, tai ilgai reiketu marinuoti :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu manau ,bet koks gyvis paskerstas neteisingai ir palaikytas mižaliukuose tures specifini skoni,ir nemanau kad cia tik triusiam reikia priklijuot atseit turi specifini skoni,bet pasikartosiu jei gaspadine nemoka paruost ,o imetus i katila isverda tik gero skonio nereikia ir is triusio tiketis. :eusa-violin:

Kaip suprantu nėvienas iš čia esančių nežino kas yra žalios mėsos kvapas. Aš asmeniškai esu medžiotojas ir labai gerai žinau koks yra skerdienos kvapas. Niekas nekalba apie neteisingai paskersta žveri, bet jei esate su visiškai atbukuse uosle tai jau jūsų problemos. Ir dar karta kartojo, kiekvienas žvėris turi specifini kvapa !!! :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu manau ,bet koks gyvis paskerstas neteisingai ir palaikytas mižaliukuose tures specifini skoni,ir nemanau kad cia tik triusiam reikia priklijuot atseit turi specifini skoni,bet pasikartosiu jei gaspadine nemoka paruost ,o imetus i katila isverda tik gero skonio nereikia ir is triusio tiketis. :eusa-violin:

Kaip suprantu nėvienas iš čia esančių nežino kas yra žalios mėsos kvapas. Aš asmeniškai esu medžiotojas ir labai gerai žinau koks yra skerdienos kvapas. Niekas nekalba apie neteisingai paskersta žveri, bet jei esate su visiškai atbukuse uosle tai jau jūsų problemos. Ir dar karta kartojo, kiekvienas žvėris turi specifini kvapa !!! :icon-exclaim:

Nezinau ar padeda, bet bent anksciau papjovus triusi ir ismesinejus, ji palikdavo kyboti iki paros, kad kvapas sumazetu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu manau ,bet koks gyvis paskerstas neteisingai ir palaikytas mižaliukuose tures specifini skoni,ir nemanau kad cia tik triusiam reikia priklijuot atseit turi specifini skoni,bet pasikartosiu jei gaspadine nemoka paruost ,o imetus i katila isverda tik gero skonio nereikia ir is triusio tiketis. :eusa-violin:

Kaip suprantu nėvienas iš čia esančių nežino kas yra žalios mėsos kvapas. Aš asmeniškai esu medžiotojas ir labai gerai žinau koks yra skerdienos kvapas. Niekas nekalba apie neteisingai paskersta žveri, bet jei esate su visiškai atbukuse uosle tai jau jūsų problemos. Ir dar karta kartojo, kiekvienas žvėris turi specifini kvapa !!! :icon-exclaim:

Na niekas nesiginčyja, kad kiekvienas gyvis turi specifini kvapa tiek gyvas tiek skerdiena. Kalba eina erzinančius kvapus. Pačiam(kaip ir man) kaip medžiotojui manau yra priimtinas stirnos.elnio, briedžio skerdienos kvapas, o kai reikia lupt kuilį arba janotui oda dirt, kvapai manes tikrai nežavi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš ir bandau ta pasakyti, o kažkas čia pareiškė kad triušiena be kvapo, O gaminamai mėsai galima suteikti betkoki aroma ar apelsinu ar mėtų ir t.t....

na as kai skerdziu 70-80 dienu, tai kvapo galima sakyt nera, na o jei vyresni tada jo, yra kvapas, o ypac patinu. Zodziu reik augint "teisingus" triusius ir laiku skerst, manau tada nebus problemu su kvapais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš ir bandau ta pasakyti, o kažkas čia pareiškė kad triušiena be kvapo, O gaminamai mėsai galima suteikti betkoki aroma ar apelsinu ar mėtų ir t.t....

tai taip ir nesuprantu kame cia beda del to kvapo, ar triusiena per mazai ar per daug turi kazkokio kvapo, ar visai neturi, ar tas kvapas bjaurus... triusis nera bebras ar rujojanti serno patele ar kazkas kitas kurie turi specifini kvapa, ir nereikia ieskoti slieku ten kur ju nera.

na as kai skerdziu 70-80 dienu, tai kvapo galima sakyt nera, na o jei vyresni tada jo, yra kvapas, o ypac patinu. Zodziu reik augint "teisingus" triusius ir laiku skerst, manau tada nebus problemu su kvapais.

skerdziant galima uzuosti daug kvapu, bet pati skerdiena specifinio kvapo neturi, nesvarbu kokio amziaus ar lyties yra triusis...

IMHO

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...