Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

sweiki..triusininkai gal info turit kas nipelais didmena prekiauja..ar is kokiu saliu..parsivest eina nu zodziu inventoriaus reik..tokio :D

http://www.rvac.lt - daug kas is pazystamu triusininku ten uzsakinejo, jie parduoda patys bei platina per vet. vaistines.

del nipeliu - reikia skambinti.

Nežinau, ar man taip papuolė, bet nipeliai iš rvac man laša :icon-evil: o iš lytagros kiek pirkau viskas OK

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, reikia info uz kuria buciau labai dekingas, ar zinote kokia ES standartus atitinkancia skerdykla kur galima butu paskersti savo triusius?

Sveikas ,o kodel jum reikia ES standartu atitinkancia skerykla ar jau triusius žadat iš lietuvos išvežt?Nes lietuvos rinkai dar nereikia ES reiklavimu, užtenka ,kad atitiktu vietinius vet. reikalavimus,butu isklota plytelem,laikikliai,talpos ir visa krama butu is nerudijančio plieno.

Siap ES rekalavimus atitinkančia skerdykla lietuvoj turi keleta,Riamona Alytaus raj.,bet man rodos paslaugos jie neteikia, o tik superka po 5 lt.kg,Taip pat ES standartus atitinkancia skerdykla turi Stasys Kausius ,bet jis dar nera prisidaves,manau jei jis savo dantracius isjudintu protingai kazkas gal ir gautusi ,šiaip jo planuose buvo supirkt iš Lietuvos augintojų savo skerdykloj skerst ir išvežt skerdiena iš Lietuvos ,bet manau čia dar labai ilgai laukt.

dekui uz info, as maniau, kad ir lietuvoje parduoti reikia ES standartus atitinkancioj skersti, jei ne tai manau paciam galima isirengti..

O kam Jus parduodat savo triusius, gal kas galit duoti supirkeju kontaktu? Juk vistiek kazkur juos relizuojate, manau, kad visiems augintojams reikia veikti is vien ir draugiskai, o ne konkuruoti :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

(triusiai neskiepyti)iskilo tokia gan rimta problema,suaugusem triusiui patino paakys sutino nosis ausis kazkaip keistai atrodo,kas cia per liga ir kaip je gydyt,ta prasme suskiepyt kitus triusiukus 2-3men amzeus kad ir jie taip neuzsikrestu ar ka daryti kokia vakcina skiepyt ar yra kitu vaistu??????????man svarbeuse kad neuzsikrestu kiti triusiai(nelabai turiu laiko vel skaityt visa foruma tai jej nesunku galetumet pastarti is anksto aciu) kritiku nuomone man neidomi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

(triusiai neskiepyti)iskilo tokia gan rimta problema,suaugusem triusiui patino paakys sutino nosis ausis kazkaip keistai atrodo,kas cia per liga ir kaip je gydyt,ta prasme suskiepyt kitus triusiukus 2-3men amzeus kad ir jie taip neuzsikrestu ar ka daryti kokia vakcina skiepyt ar yra kitu vaistu??????????man svarbeuse kad neuzsikrestu kiti triusiai(nelabai turiu laiko vel skaityt visa foruma tai jej nesunku galetumet pastarti is anksto aciu) kritiku nuomone man neidomi...

as irgi turiu ta pati jau 2 savaites vaistai tai tik vieni per ausis ir kuo greiceu tuo gereu .As tai nieko nelaukiu menkeuses itarimas ir per ausis ,miksomatoze ta liga vadinasi as jau 8 museu per 2 sav

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip manote ar uztenka zelandems gimdyklos 50cm ilgis 30 cm plotis ir 30 cm aukstis?

na gimdykla reikalinga tik tokia kad uztektu patelei atsigult jei vietos daugiau tuoi isgulineja mazylius ir slenkstis reikalingas kad netemtu ju lauk

tai pasakys kas ar uztenka lizdavietes NZ patelei 50cm ilgis 30 plotis ir 30 aukstis??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti susidurusiu su miksomatoze ,jai skiepitam triusiui atsiranda pozimei ka siulotr su juo dariti su neskiepitais tai viskas aisku.Ogal gereu isvis visus naikinti ir pradeti vel nuo sveiku

antrasis variantas priimtiniausias , pradeti iš naujo , ir šiaip pasakysiu juo skiepiji juo daugiau triušiai serga, pas mane be jokiu skiepu auginami ir neturiu aš tokiu nesamoniu kaip maras , ar mikstamatoze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti susidurusiu su miksomatoze ,jai skiepitam triusiui atsiranda pozimei ka siulotr su juo dariti su neskiepitais tai viskas aisku.Ogal gereu isvis visus naikinti ir pradeti vel nuo sveiku

man veterinare rekomendavo jau susirgus gydyti TRISULFON'u. kaip rode is enciklopedijos, vaistas yra nuo infekciniu ligu, tinka visiems naminiams gyvunams, tame tarpe ir triusiams.

P.S. kitas veterenorius isgirdus tokia minti tik nusijuoke, nes miksomatoze yra neisgydoma, vistiek triusis lieka lygos neseju....

P.S.2 nepyk, nors nesu litofcas, bet zinau kad gereu ir pozymei rasosi per "ia", ir t.t. net negaliu skaityt raslaivos ponaicio, stenkis rasyt be klaidu, cia ne koks Skype ar ICQ

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti susidurusiu su miksomatoze ,jai skiepitam triusiui atsiranda pozimei ka siulotr su juo dariti su neskiepitais tai viskas aisku.Ogal gereu isvis visus naikinti ir pradeti vel nuo sveiku

antrasis variantas priimtiniausias , pradeti iš naujo , ir šiaip pasakysiu juo skiepiji juo daugiau triušiai serga, pas mane be jokiu skiepu auginami ir neturiu aš tokiu nesamoniu kaip maras , ar mikstamatoze

Tai va tas ir ira kad pasmane serga skiepiti o neskiepiti ko puikeusei .Manau reiks dariti kaip Tomelis dare viska sluoti su visais narvais :):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas galetu man padet suprast kodel vienoj budoj triusiukai sveiki,grazus,o kitoj suvarge,issokusiais stuburais,nors visus seriu ir priziuriu vienodai :(

Pirmiausia ką reiškia BŪDOJ ? jei tai atskiros lizdavietės, tai greičiausiai, vienas lizdas maitinamas normaliai ir triušiukai gauna pakankamai pieno, o kitoj arba iš vis nemaitinami ir greit mirs arba maitinami nepakankamai.

Ir tikėdamasis atsakymo turėtum užduoti klausimą tinkamai su visomis detalėmis. Kokio amžiaus lizdai, ar pirmi lizdai triušėm, kokio amžiaus triušiukai ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas galetu man padet suprast kodel vienoj budoj triusiukai sveiki,grazus,o kitoj suvarge,issokusiais stuburais,nors visus seriu ir priziuriu vienodai :(

Pirmiausia ką reiškia BŪDOJ ? jei tai atskiros lizdavietės, tai greičiausiai, vienas lizdas maitinamas normaliai ir triušiukai gauna pakankamai pieno, o kitoj arba iš vis nemaitinami ir greit mirs arba maitinami nepakankamai.

Ir tikėdamasis atsakymo turėtum užduoti klausimą tinkamai su visomis detalėmis. Kokio amžiaus lizdai, ar pirmi lizdai triušėm, kokio amžiaus triušiukai ir pan.

BUDA tai yra LIZDAS triusiukai yra 2,5 MEN. pieno visai negauna ir badu NEMARINU.Gauna kaip ir normalus triusiai zoles,tryputi sieno,grudu ,buroku lapu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti susidurusiu su miksomatoze ,jai skiepitam triusiui atsiranda pozimei ka siulotr su juo dariti su neskiepitais tai viskas aisku.Ogal gereu isvis visus naikinti ir pradeti vel nuo sveiku

antrasis variantas priimtiniausias , pradeti iš naujo , ir šiaip pasakysiu juo skiepiji juo daugiau triušiai serga, pas mane be jokiu skiepu auginami ir neturiu aš tokiu nesamoniu kaip maras , ar mikstamatoze

zinok nezinau kas ten pas tawe per triusiai kad laikai tipo simtais kaip sakai ir neserga niekas TIEK PASAKYSIU KAD NEIMANOMAS TAI DALYKAS YRA...zmones kas rimtai veisia visi skiepyja,o tu cia kazkoks atradimas lietuvos kurio niekas neserga.pas mane ir pirmais antrais metais viskas twarkoj,visi augo zole seriau jokiu ligu ir t.t,bet wa siemet balandzio gale visus skiepykau ir patele po 2 triusiuku wadu man susirgo,galejau isgydit bet nerizikavau kitais triusiais ir uzmusiau ja[o beda buvo kad matyt per sona praskiepyjau ir triuses po waiku organizmas buvo apsilpes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pardavimui 2 mėn. baltus mišrūnus triušiukus, įtariu visa vada "mergaitės" :lol: Dar noriu bent vieno "berniuko". Kiek suprantu tą naują triušį turėčiau karantinuoti bent pora savaičių, užtektų atskiro narvelio ar reikia net kitos patalpos?

Na pagal teorija turėtų būti minimum kita patalpa ir pan. Bet manau ,kad užteks ir atskiro narvo tik atokiau ir visa tai reikalinga jeigu pardavėjas nepatikimas,na kita vertus atsarga gėdos nedaro ,ypač tokiu metų laiku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...