Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

tas kur nusipirka 14 mini fermu man atroda kad yra pats reklamuotojas ir tik skiedz nesamones

Taigi, pagal jo tylejima galima taip spresti.

Noriu pasidalinti liudna savo triusininkavimo patirtimi :(

Pries 2 menesius isigijau pora minifermu, pora pateliu ir patineli kalifornus. Kadangi jie dar per mazi daugintis, o norejosi, kad butu nameliuose gyventoju, isigijau dvi suaugusias misrunes pateles, vyrukas, is kurio pirkau, jas jau buvo suleides. Taigi viena, suleista anksciau, atsivede viena negyva triusiuka. Kita ryta radau dar tris ir pacia patele negyva :( O siandien ir antroji, stipriai pernesiojusi (36 dienos!), atsivede jau du negyvus triusiukus, jie buvo jau su trumpuciu kailiuku (juodi), tai dabar labai nerimauju, kad neatsitiktu tas pats kaip su jos sese... Gyvu mazyliu nebesitikiu, ale kaip nusaugot triuse mama? Kaip manot, nuo ko cia joms taip? Viskas lyg ir normaliai ejosi, ir guztele suko, ir puku prisipese, ir stresu jokiu nebuvo? Va tokia liudna mano triusininkavimo pradzia.....Gal kas turesit patarimu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas. tai taip ir nesuprantu. Abu kiškinius pas šara pirkai ar kaip?

Taip abu pas Šarą pirkau, patelė kiškinis maišytas su milžinu, o patinas grynaveislis kiškinis. dėl to kad tėvas ir dukra sprendžiu iš šių dalykų: kažkas rašė kad jis parsivežė porelę kiškinių, patelė nugaišo vadinas jam nebuvo kas veikt su kiskiniu tai jis su milzinu suleido ir pardave man, dar galima sakyt kad tevas ir dukra pagal amziu patele daug jaunesne uz patina. Patinas dalyvaves AGRObalt parodoj, turi tatiuruotes ant ausų tai čia grynai pardavė tam kad nebelaikys daugiau ju nes neapsimoka.

O issigime galvojau delto kad cia prisiskaiciau kad giminingus suleidus gimsta issigime arba negyvi, tai del to taip ir pagalvojau. as miesto vaikis esu, kiekviena diena man vis po naujiena, triusius auginu tik nuo balandzio menesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ai dar kilo klausimas ar kiaunes, šeškai nepjauna triusiu? auginam dekoratyvines vistas ir siandien prasinese kazkas is tu gyvunu, radom dvi vistas negyvas, tai kazi kaip su triusiais, gal zinot kaip kovot su tuo? dekuj.

isguldis visus jei gaus nor tarpeli ilisti todel laikik sandariai irsuni netuoliesia pririsk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tas kur nusipirka 14 mini fermu man atroda kad yra pats reklamuotojas ir tik skiedz nesamones

Taigi, pagal jo tylejima galima taip spresti.

Noriu pasidalinti liudna savo triusininkavimo patirtimi :(

Pries 2 menesius isigijau pora minifermu, pora pateliu ir patineli kalifornus. Kadangi jie dar per mazi daugintis, o norejosi, kad butu nameliuose gyventoju, isigijau dvi suaugusias misrunes pateles, vyrukas, is kurio pirkau, jas jau buvo suleides. Taigi viena, suleista anksciau, atsivede viena negyva triusiuka. Kita ryta radau dar tris ir pacia patele negyva :( O siandien ir antroji, stipriai pernesiojusi (36 dienos!), atsivede jau du negyvus triusiukus, jie buvo jau su trumpuciu kailiuku (juodi), tai dabar labai nerimauju, kad neatsitiktu tas pats kaip su jos sese... Gyvu mazyliu nebesitikiu, ale kaip nusaugot triuse mama? Kaip manot, nuo ko cia joms taip? Viskas lyg ir normaliai ejosi, ir guztele suko, ir puku prisipese, ir stresu jokiu nebuvo? Va tokia liudna mano triusininkavimo pradzia.....Gal kas turesit patarimu?

kuo seriai jei dag kombikormo seriai perpenejai vaikus didelius uzsiaugino atsivest nebegalejo sunkus gimdimas serent saikingai, naturaliai tokios bedos retos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas. tai taip ir nesuprantu. Abu kiškinius pas šara pirkai ar kaip?

Taip abu pas Šarą pirkau, patelė kiškinis maišytas su milžinu, o patinas grynaveislis kiškinis. dėl to kad tėvas ir dukra sprendžiu iš šių dalykų: kažkas rašė kad jis parsivežė porelę kiškinių, patelė nugaišo vadinas jam nebuvo kas veikt su kiskiniu tai jis su milzinu suleido ir pardave man, dar galima sakyt kad tevas ir dukra pagal amziu patele daug jaunesne uz patina. Patinas dalyvaves AGRObalt parodoj, turi tatiuruotes ant ausų tai čia grynai pardavė tam kad nebelaikys daugiau ju nes neapsimoka.

O issigime galvojau delto kad cia prisiskaiciau kad giminingus suleidus gimsta issigime arba negyvi, tai del to taip ir pagalvojau. as miesto vaikis esu, kiekviena diena man vis po naujiena, triusius auginu tik nuo balandzio menesio.

O pas tą kiškinį patiną ausi L9 ferma ištatuiruota ar kita ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas. tai taip ir nesuprantu. Abu kiškinius pas šara pirkai ar kaip?

Taip abu pas Šarą pirkau, patelė kiškinis maišytas su milžinu, o patinas grynaveislis kiškinis. dėl to kad tėvas ir dukra sprendžiu iš šių dalykų: kažkas rašė kad jis parsivežė porelę kiškinių, patelė nugaišo vadinas jam nebuvo kas veikt su kiskiniu tai jis su milzinu suleido ir pardave man, dar galima sakyt kad tevas ir dukra pagal amziu patele daug jaunesne uz patina. Patinas dalyvaves AGRObalt parodoj, turi tatiuruotes ant ausų tai čia grynai pardavė tam kad nebelaikys daugiau ju nes neapsimoka.

O issigime galvojau delto kad cia prisiskaiciau kad giminingus suleidus gimsta issigime arba negyvi, tai del to taip ir pagalvojau. as miesto vaikis esu, kiekviena diena man vis po naujiena, triusius auginu tik nuo balandzio menesio.

O pas tą kiškinį patiną ausi L9 ferma ištatuiruota ar kita ???

Jo L9 istatiuruota

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas. tai taip ir nesuprantu. Abu kiškinius pas šara pirkai ar kaip?

Taip abu pas Šarą pirkau, patelė kiškinis maišytas su milžinu, o patinas grynaveislis kiškinis. dėl to kad tėvas ir dukra sprendžiu iš šių dalykų: kažkas rašė kad jis parsivežė porelę kiškinių, patelė nugaišo vadinas jam nebuvo kas veikt su kiskiniu tai jis su milzinu suleido ir pardave man, dar galima sakyt kad tevas ir dukra pagal amziu patele daug jaunesne uz patina. Patinas dalyvaves AGRObalt parodoj, turi tatiuruotes ant ausų tai čia grynai pardavė tam kad nebelaikys daugiau ju nes neapsimoka.

O issigime galvojau delto kad cia prisiskaiciau kad giminingus suleidus gimsta issigime arba negyvi, tai del to taip ir pagalvojau. as miesto vaikis esu, kiekviena diena man vis po naujiena, triusius auginu tik nuo balandzio menesio.

O pas tą kiškinį patiną ausi L9 ferma ištatuiruota ar kita ???

Jo L9 istatiuruota

Vadinasi triušis jau jo fermoje užaugintas :) Ašku geriausia su Šarūnu butu viskan išsiaiškinti :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas. tai taip ir nesuprantu. Abu kiškinius pas šara pirkai ar kaip?

Taip abu pas Šarą pirkau, patelė kiškinis maišytas su milžinu, o patinas grynaveislis kiškinis. dėl to kad tėvas ir dukra sprendžiu iš šių dalykų: kažkas rašė kad jis parsivežė porelę kiškinių, patelė nugaišo vadinas jam nebuvo kas veikt su kiskiniu tai jis su milzinu suleido ir pardave man, dar galima sakyt kad tevas ir dukra pagal amziu patele daug jaunesne uz patina. Patinas dalyvaves AGRObalt parodoj, turi tatiuruotes ant ausų tai čia grynai pardavė tam kad nebelaikys daugiau ju nes neapsimoka.

O issigime galvojau delto kad cia prisiskaiciau kad giminingus suleidus gimsta issigime arba negyvi, tai del to taip ir pagalvojau. as miesto vaikis esu, kiekviena diena man vis po naujiena, triusius auginu tik nuo balandzio menesio.

O pas tą kiškinį patiną ausi L9 ferma ištatuiruota ar kita ???

Jo L9 istatiuruota

Tikrai stebiuosi, šiek tiek teko bendrauti su p. šarūnu triušininkystės klausimais ir susidariau pakankamai patikimo žmogaus įvaizdi, gal jisai tave perspėjo, o pati tiesiog neatkreipei dėmesio? Priešingu atveju tai turėtų būti didelis smūgis ne tik šarūno veislynui, bet ir visiems likusiems jo kolegoms. Juk nežmoniškus pinigus būtent už tai ir mokame, kad būti įsitikinusiam triušio genealogija, atitikimą standartams etc. Kadangi pati įsivėlus į tokia nemalonią situaciją gal iš tiesų pasinaudok kažkieno patarimu ir išsiaiškink su pačiu šarūnu kas čia negerai, visos veislinės triušininkystės vardan norėčiau, kad pačiai tebūtų nelaimingas atsitikimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai stebiuosi, šiek tiek teko bendrauti su p. šarūnu triušininkystės klausimais ir susidariau pakankamai patikimo žmogaus įvaizdi, gal jisai tave perspėjo, o pati tiesiog neatkreipei dėmesio? Priešingu atveju tai turėtų būti didelis smūgis ne tik šarūno veislynui, bet ir visiems likusiems jo kolegoms. Juk nežmoniškus pinigus būtent už tai ir mokame, kad būti įsitikinusiam triušio genealogija, atitikimą standartams etc. Kadangi pati įsivėlus į tokia nemalonią situaciją gal iš tiesų pasinaudok kažkieno patarimu ir išsiaiškink su pačiu šarūnu kas čia negerai, visos veislinės triušininkystės vardan norėčiau, kad pačiai tebūtų nelaimingas atsitikimas.

kai man teko bendrauti su šarūnu aš taip pat susidariau labai patikimo žmogaus įvaizdį, sakė rašykit man emailu būtinai atrašysiu, kai parsivežėm tą porelę pamatėm kad žiauriai snargliuojasi abu ypac patinas, ana kai maisyta gal atsparesne, bandėm gydyt, nepadėjo, dabar tai chroniška sloga, kiekvieną dieną sloguoja tik tai daugiau tai mažiau, bet kai šiuo klausimu kreipėmės į poną, negavom jokio atsakymo, todėl kilo įtarimas, pradėjau domėtis per pažįstamus tai išgirstu tik vieną žodį: apgavikas. Aišku, kad šito reikalo taip nepaliksiu ir kad išsiaiškinsiu kas cia kaip, reik tiketis kad ateity bus viskas puiku.

Pono perspejimas buvo vienas: ideali pora. Tik del to ir pirkom.

O ant Šarūno labai pykt negaliu :D , nes tik jo dėka turiu kiskini triusi, esu patenkinta, jis mano numyletinis :D Susisiekiau su vokieciu, kuris tokius augina tai manau isivesim i Lietuva ju daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pasitaiko,pasitaiko. O kokiu maistu maitinate triuses? Kiek girdejau jai tik vien kombikormu gali but ir isigime ir perdaug ar permazai isnesioti. O seip tai nieko ir patarti negaliu, na su tuo susidurus neesu.

Na manau,kad tai netiesa,jei kombikormu maitinu tai bus kazkokie nukrypimai.As maitinu tik kombikorma ir vanduo daukiau visiskai nieko.Trys pateles atsivede ir viskas normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pasitaiko,pasitaiko. O kokiu maistu maitinate triuses? Kiek girdejau jai tik vien kombikormu gali but ir isigime ir perdaug ar permazai isnesioti. O seip tai nieko ir patarti negaliu, na su tuo susidurus neesu.

Na manau,kad tai netiesa,jei kombikormu maitinu tai bus kazkokie nukrypimai.As maitinu tik kombikorma ir vanduo daukiau visiskai nieko.Trys pateles atsivede ir viskas normaliai.

Kadangi jos pas mane neilgai pabuvo, nemanau, kad itakos turejo maistas, nors seriau ne tik kombikorma. Greiciausiai kas nors su jomis paciomis, arba gal patinas, su kuriuo kerge, buvo koks nors labai didelis ar pan. Na antroji atsivede tik du laaabai didelius triusiukus, jau su juodu kailiuku, ir abu negyvi :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi ne i tema: SOS!!!

priklydo nuostabus jaunas rotveileris, jau davem varda - Bacardi Black. Priglaustumem, ale kad musu vilksunis su juo labai nesutaria, labai jau kieti abu.... Gal kam reiketu? Gal galit pasiklausineti draugu ir padeti surasti suniokui naujus namucius?

8cebe382bd21.jpg

sveiki butu idomu iskur esat,mielai priimciau i savo uki as gyvenu kedainiuose gal butu galimybe ir pristatyti suniuka? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pasitaiko,pasitaiko. O kokiu maistu maitinate triuses? Kiek girdejau jai tik vien kombikormu gali but ir isigime ir perdaug ar permazai isnesioti. O seip tai nieko ir patarti negaliu, na su tuo susidurus neesu.

Na manau,kad tai netiesa,jei kombikormu maitinu tai bus kazkokie nukrypimai.As maitinu tik kombikorma ir vanduo daukiau visiskai nieko.Trys pateles atsivede ir viskas normaliai.

tai as ir nesakau kad buna nukrypimu visada. Bet pasitaiko. Nuo triusio priklauso. Zinoma as su tuo susidurus neesu,del to drasiai teigti negaliu.bet tik sakau ka esu girdejus ir skaicius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone, triusiui zole , bet kokia, tas pats kas plotkele baznycioje, taip jos reikia triusiui esti daug nes ten yra nemazai vitaminu , bet be subalansuoto maisto kuris sudaro pagrinda grudai neapseisi, o zoles galima duoti kiek tik norite tik geriau , kad ji butu bent viena diena vytinta o ne sviezia taip sumazinate ryzika triusio zarnynui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...