Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

pas mane irgi 3 gal 4cm. kad nebarstytu.nes taip tai grindys pilnos,skrandziai tusti.

tai pas jumis seryklos "kokliai" turbut? :lol::lol:

pardaviau apie 200vnt seryklu.niekas nesiskunde.naudoja ir pramoninei gamyboj,pardavineja lenkai ir as pats jas naudoju.be jokiu problemu.yra kanta kad pasaras nebyretu.reikia pakelti nuo grindu apie 10cm.

bet jos tik grudams tinka;]kombikorma blogai byra

Turiu as nusipirkes is ramsio seryklu tikrai geros.Nebarsto is ju taip kaip is koklio :eusa-dance: Y jas galima pilti ir grudus ir kombikorma.Man tai asmeniskai pasiteisino uzpili ir pamirsti nereikia kiekviena diena eiti ir pripilineti :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar yra dar čia kas yra susidūręs su miksomatoze,ar tik čia visi naujokai, jau beskaičiuojantys , teisingiau besvajojantys apie juos :D:D:D:D:D

esu pernai susidures, tai jaunikliu uzkasiau gerokai virs simto :( . Taciau jau dabar isnaikinau ir manu pavyks neisigyt, o isigijau tai neskiepydamas jaunikliu skirtu mesai, deja matyt kaime kazkas laiko "bombas", tai yra triusius persirgusius mixomitoze, tai vasara per pati uodu sezona ir pas mane atejo, dabar skiepinu visus menesio amziaus, o visus kurie turejo bent maziausius mixomitozes pozymius sunaikinau, net ir senus narvus sunaikinau, nes persikrausciau i naujas patalpas. Zodziu jei islenda mixomitoze kelias vienas, visus sunaikini kurie turi pozymiu mixomitozes, dezinfekuoji narvus, sveikus skiepiji ir toliau jauniklius skiepiji apie men, o ne 45 d. kaip raso instrukcijose, kol busi garantuotas kad zidinio jau nera. O gydyt mixomitoze serganti triusi kaip cia kazkas svaigo, tai laikyt mixomitozes zidini savo fermoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar yra dar čia kas yra susidūręs su miksomatoze,ar tik čia visi naujokai, jau beskaičiuojantys , teisingiau besvajojantys apie juos :D:D:D:D:D

esu pernai susidures, tai jaunikliu uzkasiau gerokai virs simto :( . Taciau jau dabar isnaikinau ir manu pavyks neisigyt, o isigijau tai neskiepydamas jaunikliu skirtu mesai, deja matyt kaime kazkas laiko "bombas", tai yra triusius persirgusius mixomitoze, tai vasara per pati uodu sezona ir pas mane atejo, dabar skiepinu visus menesio amziaus, o visus kurie turejo bent maziausius mixomitozes pozymius sunaikinau, net ir senus narvus sunaikinau, nes persikrausciau i naujas patalpas. Zodziu jei islenda mixomitoze kelias vienas, visus sunaikini kurie turi pozymiu mixomitozes, dezinfekuoji narvus, sveikus skiepiji ir toliau jauniklius skiepiji apie men, o ne 45 d. kaip raso instrukcijose, kol busi garantuotas kad zidinio jau nera. O gydyt mixomitoze serganti triusi kaip cia kazkas svaigo, tai laikyt mixomitozes zidini savo fermoj.

Na arba atsivežei iš turgaus, kai buvom susitike ten, man po to irgi greit apsireiškė miksomatozė, ir kas keisčiausia pirmiausia pakirto mano veislini patina, kuris buvo skiepytas prieš pora mėnesių. Tos ligos aš nelabai suprantu, jei tai virusas, ir labai užkrečiamas, kodėl sakykim iš vados suserga kokie du ar vienas triušiukas, o kiti tvarkoje, kodėl pora skiepytu triušių susirgo, o kiti sveiki ir pan. ? Gal tai nuo imunines būklės priklauso ar panašiai > ? tarp kitko, skiepyti kurie susirgo buvo tik flandrai, broileriniai skiepyti nesirgo. Matysim, kas bus šį sezoną. Bet aišku, viešas skelbimas, kad galima gydyti paracetamoliu ar tai, kad triušiai nesuserga būdami gryname ore ir panašios kalbos tikrai neprisideda prie ligos kontroliavimo.

p.s. dėl mixomatozes pas mane tik mano šunys džiaugiasi, nes žino, kad gaus šviežienos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar yra dar čia kas yra susidūręs su miksomatoze,ar tik čia visi naujokai, jau beskaičiuojantys , teisingiau besvajojantys apie juos :D:D:D:D:D

esu pernai susidures, tai jaunikliu uzkasiau gerokai virs simto :( . Taciau jau dabar isnaikinau ir manu pavyks neisigyt, o isigijau tai neskiepydamas jaunikliu skirtu mesai, deja matyt kaime kazkas laiko "bombas", tai yra triusius persirgusius mixomitoze, tai vasara per pati uodu sezona ir pas mane atejo, dabar skiepinu visus menesio amziaus, o visus kurie turejo bent maziausius mixomitozes pozymius sunaikinau, net ir senus narvus sunaikinau, nes persikrausciau i naujas patalpas. Zodziu jei islenda mixomitoze kelias vienas, visus sunaikini kurie turi pozymiu mixomitozes, dezinfekuoji narvus, sveikus skiepiji ir toliau jauniklius skiepiji apie men, o ne 45 d. kaip raso instrukcijose, kol busi garantuotas kad zidinio jau nera. O gydyt mixomitoze serganti triusi kaip cia kazkas svaigo, tai laikyt mixomitozes zidini savo fermoj.

Na arba atsivežei iš turgaus, kai buvom susitike ten, man po to irgi greit apsireiškė miksomatozė, ir kas keisčiausia pirmiausia pakirto mano veislini patina, kuris buvo skiepytas prieš pora mėnesių. Tos ligos aš nelabai suprantu, jei tai virusas, ir labai užkrečiamas, kodėl sakykim iš vados suserga kokie du ar vienas triušiukas, o kiti tvarkoje, kodėl pora skiepytu triušių susirgo, o kiti sveiki ir pan. ? Gal tai nuo imunines būklės priklauso ar panašiai > ? tarp kitko, skiepyti kurie susirgo buvo tik flandrai, broileriniai skiepyti nesirgo. Matysim, kas bus šį sezoną. Bet aišku, viešas skelbimas, kad galima gydyti paracetamoliu ar tai, kad triušiai nesuserga būdami gryname ore ir panašios kalbos tikrai neprisideda prie ligos kontroliavimo.

p.s. dėl mixomatozes pas mane tik mano šunys džiaugiasi, nes žino, kad gaus šviežienos :D

Jo gali but kad turgui to gerio pagavau, pas mane ir po turgaus kokia savaite kaip pasipyle mixomitoze, tai buvo nu i nx. Pas mane viena skiepyta patele irgi viena guza ant ausies buvo isistaisius, buvo gera is cekijos parvezta, bet nerizikavau, pamaciau ta guza ir per ausis, gaila buvo bet po to pasekmes gali but dar baisesnes, o paracetamolis nuo mixamitozes, tai padeda tiek kiek mirusiam klizma:). Manau tai yra absoliutus briedas ir taip gali kalbet tik zmones kurie nieko nenutuokia mikrobiologijoj. Per tokius sundaktarius gudrucius ir pilni kaimai mixomitoze apkrestu triusiu- ligos nesiotoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na arba atsivežei iš turgaus, kai buvom susitike ten, man po to irgi greit apsireiškė miksomatozė, ir kas keisčiausia pirmiausia pakirto mano veislini patina, kuris buvo skiepytas prieš pora mėnesių. Tos ligos aš nelabai suprantu, jei tai virusas, ir labai užkrečiamas, kodėl sakykim iš vados suserga kokie du ar vienas triušiukas, o kiti tvarkoje, kodėl pora skiepytu triušių susirgo, o kiti sveiki ir pan. ? Gal tai nuo imunines būklės priklauso ar panašiai > ? tarp kitko, skiepyti kurie susirgo buvo tik flandrai, broileriniai skiepyti nesirgo. Matysim, kas bus šį sezoną. Bet aišku, viešas skelbimas, kad galima gydyti paracetamoliu ar tai, kad triušiai nesuserga būdami gryname ore ir panašios kalbos tikrai neprisideda prie ligos kontroliavimo.

p.s. dėl mixomatozes pas mane tik mano šunys džiaugiasi, nes žino, kad gaus šviežienos :D

skaičiau apie miksomatozės plitimo pasaulyje istoriją, tai ten daug mistinių atvejų buvę. Kai kuriais atvejais buvo bandoma apkrėsti triušius (pvz Australijoje) bet kelis sykius nepavyko. Pagrindinis plitimas visdelto laikomas per kraujasiurbius vabzdžius, bet atkreipkite dėmesį, kad ne vien uodus. Bet kuris kailyje gyvenantis parazitas yra potencialus platintojas. Tikimybė užsikrėsti per pašarą ir vandenį yra žymiai mažesnė. Bet problema ir yra tame kad vienas kažkokiu būdu pasigavęs paskui ligą jau skleidžia maksimaliu greičiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kazkas minejo,kad apie paracetamoli tik briedas.bet jei taip tai:

kodel jie isgijo,o parvežti 7 naujieji triušiai nesusirgo,būdami toi pačioj patalpoj?

Pagal jus jie turetu irgi susirgti?paaiškinkit?

Visu pirma gal naujieji triusiai buvo vakcinuoti. Antra koks metu laikas? Palauk kol atsils ir prades skraidyt uodai. Trecia- nesiotojas dar nereiskia kad 100% apkres kitus, bet rizika tai isauga daug kartu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi 3 gal 4cm. kad nebarstytu.nes taip tai grindys pilnos,skrandziai tusti.

tai pas jumis seryklos "kokliai" turbut? :lol::lol:

pardaviau apie 200vnt seryklu.niekas nesiskunde.naudoja ir pramoninei gamyboj,pardavineja lenkai ir as pats jas naudoju.be jokiu problemu.yra kanta kad pasaras nebyretu.reikia pakelti nuo grindu apie 10cm.

bet jos tik grudams tinka;]kombikorma blogai byra

as nesuprantu apie kokias seryklas cia kalbate?del ko blogai byra?tai gi ne medines yra kad blogai birtu.kam reikia gincytis ir yrodineti savo tiesas jei nei vienas is jusu cia burnojanciu neturi mano seryklu?del ko neatsiranda tokiu nesamoningu problemu kas turi??????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kazkas minejo,kad apie paracetamoli tik briedas.bet jei taip tai:

kodel jie isgijo,o parvežti 7 naujieji triušiai nesusirgo,būdami toi pačioj patalpoj?

Pagal jus jie turetu irgi susirgti?paaiškinkit?

Visu pirma gal naujieji triusiai buvo vakcinuoti. Antra koks metu laikas? Palauk kol atsils ir prades skraidyt uodai. Trecia- nesiotojas dar nereiskia kad 100% apkres kitus, bet rizika tai isauga daug kartu.

1.triusiai buvo vakcinuoti 3 like ne.2.visas sitas ivyko vasara naujuosius taip pat parsiveziau vasara.3.buvo parvestas visiskai svetimas patinas,gyveno toj pacioj patalpoj ir tas pacias sveikas ligos nesiotojas tvarke.tai kodel jo neuzkrete?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kazkas minejo,kad apie paracetamoli tik briedas.bet jei taip tai:

kodel jie isgijo,o parvežti 7 naujieji triušiai nesusirgo,būdami toi pačioj patalpoj?

Pagal jus jie turetu irgi susirgti?paaiškinkit?

bet kuriuo atveju žaidi su ugnimi, ir kam tau to reikia? Ar ne paprasčiau juos suvalgyti? Pasiskaityk literatūroje, ten parašyta, kad net išgyję triušiai lieka nešiotojais. Tu gal disertacija rašai ir bandai įrodyti kad to nėra. Kitu atveju laikai uždelsto veikimo bombą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kazkas minejo,kad apie paracetamoli tik briedas.bet jei taip tai:

kodel jie isgijo,o parvežti 7 naujieji triušiai nesusirgo,būdami toi pačioj patalpoj?

Pagal jus jie turetu irgi susirgti?paaiškinkit?

bet kuriuo atveju žaidi su ugnimi, ir kam tau to reikia? Ar ne paprasčiau juos suvalgyti? Pasiskaityk literatūroje, ten parašyta, kad net išgyję triušiai lieka nešiotojais. Tu gal disertacija rašai ir bandai įrodyti kad to nėra. Kitu atveju laikai uždelsto veikimo bombą.

Jo, jeis simptominiais vaistais isgydytum virusus tai mokslo daktaro laipsnis garantuotas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi 3 gal 4cm. kad nebarstytu.nes taip tai grindys pilnos,skrandziai tusti.

tai pas jumis seryklos "kokliai" turbut? :lol::lol:

pardaviau apie 200vnt seryklu.niekas nesiskunde.naudoja ir pramoninei gamyboj,pardavineja lenkai ir as pats jas naudoju.be jokiu problemu.yra kanta kad pasaras nebyretu.reikia pakelti nuo grindu apie 10cm.

Niekas gi nesako,kad tamstos seryklos blogos. Bet informacijos apie jas labai nedaug. Dalinames savo patirtimi, kas kaip kam su seryklom. Ir apie koklius kalbos visai nebuvo. :icon-confused: Be to minejai,kad reikia pakelti 10cm, kazkaip sunkiai tikisi, kad tai pades.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,ir mes pagaliau tapome seimyneles

'kalifornijos baltuju' savininkais.Turime dvi mergytes ir viena berna.Kils klausimu -panervuosim jus.

Sveikinu prisijungus prie ilgaausiu auginimo. Tik siaip kalifornijos veisle vadinasi, o tokiu "kalifornijos baltuju" neteko girdet:). siaip kalifornas ir taip baltas, tik ausys, nosis, uodega ir letenos rudos:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,ir mes pagaliau tapome seimyneles

'kalifornijos baltuju' savininkais.Turime dvi mergytes ir viena berna.Kils klausimu -panervuosim jus.

Sveikinu prisijungus prie ilgaausiu auginimo. Tik siaip kalifornijos veisle vadinasi, o tokiu "kalifornijos baltuju" neteko girdet:). siaip kalifornas ir taip baltas, tik ausys, nosis, uodega ir letenos rudos:)

GAL sumaise su zelandais? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne,nesumaiseme.Balti su juodom ausim,nosimir kojom....O zelandu irgi isigysime tik dar narvu jiems nebaigiau gaminti.Si foruma perskaiciau visa,todel sias rusis atskiriu.Ir turiu klausima

:vakar parvezti triusiukai 4-5 men.keli judrus ir bendrauja,o viena patele tupi kamputyje ir rami tokia.Gal jai sokas nuo keliones?O gal kad is saltos fermos i silta patalpa persikele?

(+10)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje Tomeli,kaip ir taremes kai busiu Kaune,pasiprasysiu pas tave i svecius ,tavo ukio apziureti.Vasra zadu renovuoti senus ukinius pastatus,ir pritaikyti juos triusiu laikymui.Be to esu gimes ir auges mieste,todel naturaliai turiu daug daug klausimu ,kaimiska,tema.Dar norime auginti keleta aviu ir vistu savo reikmem(bet cia ne i ta tema tikriausiai) :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, gal kas zinot, kur pigiau nusipirkti pasaru/kombikormos/?kokios dabar kainos?Kazkas rase, kad vezasi is Lenkijos.Gal kas ir dabar atveza pardavimui?

http://www.repulsus.lt-Marijampoles firma ,atstovauja lenkisku pasaru gamintoja Unipasz berods.

aciu.Gal dar kas is ten vezates, kaip Mariokas ar kas kitas Anyksciu puses?Butu pigiau susikoperavus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, gal kas zinot, kur pigiau nusipirkti pasaru/kombikormos/?kokios dabar kainos?Kazkas rase, kad vezasi is Lenkijos.Gal kas ir dabar atveza pardavimui?

http://www.repulsus.lt-Marijampoles firma ,atstovauja lenkisku pasaru gamintoja Unipasz berods.

aciu.Gal dar kas is ten vezates, kaip Mariokas ar kas kitas Anyksciu puses?Butu pigiau susikoperavus...

repulsas atveza iki namu jei imi nemaziau kaip uz 100lt. o i anykscius pirmadieni uzsakai antradieniais veza kaina 18lt. be pvm gali skirtis keli centai priklauso nuo komb. rusies

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.repulsus.lt-Marijampoles firma ,atstovauja lenkisku pasaru gamintoja Unipasz berods.

aciu.Gal dar kas is ten vezates, kaip Mariokas ar kas kitas Anyksciu puses?Butu pigiau susikoperavus...

repulsas atveza iki namu jei imi nemaziau kaip uz 100lt. o i anykscius pirmadieni uzsakai antradieniais veza kaina 18lt. be pvm gali skirtis keli centai priklauso nuo komb. rusies

Kad atveza tai gerai, bet tai cia uz 10kg tokia kaina?O kaip tu/is kur perki, nejau uzsisakai is ju?Ar neseri komb.pasarais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...