Jump to content

Fendt 828 ar Fendt 724?


Recommended Posts

imk galingesni,kuro sudegins panasiai, 192 g/kW.val. ,galios niekada nebus per daug,lengvai traukia,maziau dega.

Iš dalies taip. Bet čia tik turint atitinkamus padargus. Bet jei padargai mažesni ir 828 apkrausi tik kokia 50-70 % daugelyje darbų, o 724 su tais pačiais padargais dirbs jau 60-80 % apkrovos ribose, tai 724 bus ekonomiškesnis. Pastarasis ir lengvesnis, mažiau mins dirvą, mažiau DK. Be to jis turi tai ko neturi 828, t.y. Vario Activ. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Aš UŽ 824 man jis patiko kur kas labiau ir garso izoliacija viduje geresne bei variklis dirba gražiau o kaina beveik vienoda

Dėl skonio nesiginčysiu, o dėl garso izoliacijos galima. Tas kur stovi Ivabaltės kieme 724 yra su paprasta pniaumatine kabinos amortizacija, kuri kaip žinia kietesnė už 828, nes pastarajam minkštesnė trijų taškų. Tik dėl to manau kabinoje gali jaustis triukšmo skirtumas, nes pačios kabinos hermetiškumas vargu ar gali labai skirtis to paties gamintojo panašios klasės traktorių. Jei lygint abu su trijų taškų kabinos amortizacija, kaži kaip tada būtų. :icon-rolleyes:

Variklis 824 ir 724 lygiai toks pat ir lygiai tokios pat galios, nežinau kaip galėtų skirtis jų darbas. :)

Man tai jie labai lygiaverčiai puikūs traktoriai, pas vieną vieni pliusai, pas kitą kiti. Pripažinsiu, kad pasirinkti nėra lengva.

Šiandien kaip tik turėjau progą pasitikslinti dėl triukšmo. Tiek 824 tiek ir 724 kabinoj deklaruoja 68dB garsą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...