Jump to content

kas geriau?


Recommended Posts

  • po 8 mėnesių...
  • Atsakymai 75
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

uz tokia kaina gal ir nieko ziurint ka dirbsi ?galiu pasidalinti savo ispudziu apie toki traktoriu tik tiek kad jis buvo raudonas :D prietaisiu isdėstymas pasirodė baisiai nepatogus dirbant darbus kur reikia pastoviai dirbti su hidropora , toliau surinkimo kokybe ir nepergeriausia visas galas: slaunis, visi sukabinimo itaisai ranka gali ko pilniausiai klibinti nors traktorius dar no tralo tebuvo nuvarytas bet viska pasako kad yra italas :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uz tokia kaina ta nh manau tikrai verta pirkti yra pas mus jau 1200 mth case jx 70 tiesa jis nedidelis kratus bet galiu pasakyti kantrus traktoriukas .jus nenorekit jog jis butu toks pats kaip puma 155 kad erdvu bei patogu viskas .cia yra vietoje belaruso tai nenorekim kazko baisiai ispudingo.dzonis 5080 ir nieko ispudingo nieko ten jau to patogumo daugiau nera.mums buvo tik su troseliu tuo problemos ir tjutjutju daugiau nebuvo .jis nera skirtas arimui ar kultivavimui,pas mus jis tampoo bulviu kombaina purkstuva bei barstytuva na dar kartais 12 tonu kvieciu veza.kuro daug jis tikrai neima.tai tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo naujų kainas gerai numetinėja vadyba. Prieš kelias savaites žiūrinėjom 100 ag traktoriaus, tai vadyba iš žalių pusės, nuo pradinio varianto iš kart 5 tūkst. numetė be didelių derybų. Arba čia paprasčiausias triukas, kad ruošiant pasiūlymą užkeliama kaina kad po to būtų galima numesti :)

grižtant prie temos. Teko prieš tas pačias 2 savaites apžiūrėti tą NH modelį, man asmeniškai nepatiko jis. Mūsų poreikis buvo 100 ag, tai jis kaip ir mažokas. Temos autorius minėjo, kad bus naudojamas su frontaliniu krautuvu, tai dėl konfortabilumo dirbant su frontalu, reiktų traktoriaus su elektrohidrauliniu reversu. Ir patogiau, ir maloniau dirbti. Bet jei žiūrint iš tos pozicijos - MTZ ar NH, aš vienareikšmiškai rinkčiausi tik NH. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo naujų kainas gerai numetinėja vadyba. Prieš kelias savaites žiūrinėjom 100 ag traktoriaus, tai vadyba iš žalių pusės, nuo pradinio varianto iš kart 5 tūkst. numetė be didelių derybų. Arba čia paprasčiausias triukas, kad ruošiant pasiūlymą užkeliama kaina kad po to būtų galima numesti :)

grižtant prie temos. Teko prieš tas pačias 2 savaites apžiūrėti tą NH modelį, man asmeniškai nepatiko jis. Mūsų poreikis buvo 100 ag, tai jis kaip ir mažokas. Temos autorius minėjo, kad bus naudojamas su frontaliniu krautuvu, tai dėl konfortabilumo dirbant su frontalu, reiktų traktoriaus su elektrohidrauliniu reversu. Ir patogiau, ir maloniau dirbti. Bet jei žiūrint iš tos pozicijos - MTZ ar NH, aš vienareikšmiškai rinkčiausi tik NH. :)

Kuom NH T5 serija blogesne nei tas JD 5R ? Mes kaip tik pasirinkom nh, o ne jd irgi frontaliniui ir 100 arkliu :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuom NH T5 serija blogesne nei tas JD 5R ? Mes kaip tik pasirinkom nh, o ne jd irgi frontaliniui ir 100 arkliu :icon-confused:

Aš nesakau kad blogesnė. T5 serijoje jau ir elektrahidraulinis reversas, ko TD5 serijoje nėra. Tūrėtų būti patogiau dirbti. Tiesiog mes apžiūrėjom daugelių gamintojų 90 - 100 Ag galingumo traktorius, bet galutiniame variante nusipirkom dėvėtą ir galingesnį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo naujų kainas gerai numetinėja vadyba. Prieš kelias savaites žiūrinėjom 100 ag traktoriaus, tai vadyba iš žalių pusės, nuo pradinio varianto iš kart 5 tūkst. numetė be didelių derybų. Arba čia paprasčiausias triukas, kad ruošiant pasiūlymą užkeliama kaina kad po to būtų galima numesti :)

Jei matei zurnalo arima numeri tai ten surasyti kokiai klasei kokios nolaidos taikomos dėl to kad siemet JOHN DEERE siemet svencia 175 metu jubilieju tai duoda nuolaidas visai 5 serijai nuo 3000-3500lt ir standartui 5500lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[attachment=0]c2228476dccfef94be18be976e8ba3d9.jpg[/attachment]

Nekuriant nauju temu, ka manote apie šį žydruolį NH TD5030? Ar vertas jis 77 t. pinigų? :)

Manau situ lavonų jau atsikando visa Lietuva(Minusai - servisas, patikimumas...).

Mano pasiūlymas imk JD. Pats turiu du JD 5820(cia tas pats beveik kaip ir dabartinė 5 serija). Vienas įsukęs beveik 8000mh, o kitas 5000mh(su frontaliniu). Rimtesnių bėdų kaip ir neturėję, rimtų kapitalinių nematę(pats kartais stebiuos kaip jie taip atlaiko...). Traktoriukai sukasi visus metus(kasdien dirba minimum po 5h), vienas su dalytuvu, kitas su frontaliniu, taip pat tampo grėblius, daužytuvus na kartais ir paaria, taip pat veža šiaudus ir grūdus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

mano manymu tu dar geriau paieškok variantu, pabandyk kreiptis EWA, jie pradėjo prekiauti Maccormick traktoriais, na manau jie tikrai verti dėmesio, o kainos tikrai ju nedidelės tas pats kas NH, gal net ir pigiau :) na bet jei asmeniškai taip, tai imčiau JD vien dėl to kad jo pilnarėmė konstrukcija ir viskas tuo pasakyta ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano manymu tu dar geriau paieškok variantu, pabandyk kreiptis EWA, jie pradėjo prekiauti Maccormick traktoriais, na manau jie tikrai verti dėmesio, o kainos tikrai ju nedidelės tas pats kas NH, gal net ir pigiau :) na bet jei asmeniškai taip, tai imčiau JD vien dėl to kad jo pilnarėmė konstrukcija ir viskas tuo pasakyta ;)

Sutinku kad Macc vertas demesio pagal parametrus, bet šiame forume nekaip apie juos atsiliepiama...Už JD kaina galima paimti MAcc su frontaliniu. Kaimynas turi JD5100M ir MF5455, tai lyginant šiuos traktorius JD pasak jo labai jau neekonomiškas. Sako kad kuro rodykle tiesiog akyse krenta. O šiais laikais į ekonomija irgi reikia žiūrėti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano manymu tu dar geriau paieškok variantu, pabandyk kreiptis EWA, jie pradėjo prekiauti Maccormick traktoriais, na manau jie tikrai verti dėmesio, o kainos tikrai ju nedidelės tas pats kas NH, gal net ir pigiau :) na bet jei asmeniškai taip, tai imčiau JD vien dėl to kad jo pilnarėmė konstrukcija ir viskas tuo pasakyta ;)

mackormikai ir su remine konstrukscija eina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mackormikai ir su remine konstrukscija eina

Kuri čia klasė? nes man aktualu mažieji traktoriai apie 100AG.

su 6 cilindru varikliu, bet maziesiem kai frontalas dedasi uzsideda buna remai per visa traktoriu(jei frontalas ne lenkiskas), beto dar nemaciau perlauzto traktoriaus kad ir be remo, dzoniai ir nevisi su remu net ir didieji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...