Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

vat ko jau ko bet plaušintuvės tikrai niekas neįsiūlys. kaip šiemet tai ir be jos po dienos vos ne šienas buvo, tai jei su plaušintuve būtų pjauta tai tikrai būtų buvęs šienas. mano nuomonė apie plaušintuves tokia, ji išdaužo iš žolės skystį, o tuo pačiu dalį maisto medžiagų, todėl ir greičiau džiūna. ir frontalinę šienapjovę pirkau, kurią pagaliau padorią radau, be plaušintuvės. pakanka nupjauti žolę nuo ryto, į pavakarę išvartau ir jei apie +20-25 laipsniai šilumos kitą dieną apie pietus grėbiam ir važiuojam presuoti, jau būna gerokai apdžiūvęs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
Su Piottinger dirba jau du sezonus mano kaiminas Cikas, o aš naudojau Class 3m prikabinamą su plaušintuvu 8metų senumo, o pernai nusipirkau Taarup3,2m su plaušintuvu ir pradalgių sudvejinimu. Abejos yra puikios zolepvės....

o taarup pirkai nauja ar deveta ir kaip gerai su nujemimo juosta viena diena pjauni o kita suki kaip darai :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Piottinger dirba jau du sezonus mano kaiminas Cikas, o aš naudojau Class 3m prikabinamą su plaušintuvu 8metų senumo, o pernai nusipirkau Taarup3,2m su plaušintuvu ir pradalgių sudvejinimu. Abejos yra puikios zolepvės....

o taarup pirkai nauja ar deveta ir kaip gerai su nujemimo juosta viena diena pjauni o kita suki kaip darai :lol:

Taarupas naujas, Nuo ryto pjauname, o panašiai apie pietus pradedame presuoti, del transporterio labai padidėjo presavimo našumas, tad jei užkabiname pjovimui prie rimtesnio traktoriaus, tai iki pietų nusirėžia apie 15 ha o papietave lekiam presuoti, ir dažniausia iki temstant laukas buna patvarkytas:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimynas neturejo jokiu bedu su savo sienapjove?

na nesigyrė rimtomis bėdomis, kažką tik modernizavo (bet tai jis mėgsta daryti su dauguma kad ir naujos technikos, va tik Fendo regis dar neperkonstravo), bet kai apžiurėjo musiškį Taarupa, pripažino, kad musiškis turi keleta navarotų, kurių neturi Piottingeris...

Pasidomėk jo paties, jis maciau skelbimus apie parduodamus rulonus yra idėjes....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tokie ir atsiliepimai vokieciai austrai prancuzai ir kitos salis meta lauk tuos presus ir tik kaikurie pasilieka del atolo susukt :) ir perka savikroves priekabas :lol: ir teigia kad greitesne sienapjute nei kad su presu kad ir laukai 5km ir daugiau aisku jei geras traktorius ir rinktuve :lol: seip tai labai perka pottinger rinktuves patvarios :lol: as ir turiu pottinger rinktuve 8t varau 3metus pakeiciu tik padbuorsiko pirstus vasara kas antra diena vezu gyvuliam sert :lol: tai mano 90metu ir tai nemazai navaruotu o jei tureciau nauja tai jau tikrai rulonu nedariciau mano senapjute butu 4 dienos +sieno darimas :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai kai presam mokama 80tuks ir pan :D tai nau ir priekaba uz toke suma gera iseitu 12t aisku naudota :icon-confused: buvo kazkur pries 7 metus jos nelabai brangios kai uzsieni buvo mada su presais ruost pasarus bet suo laiku tai kaina palaiko :P pazistamas pirko pries 3 metus tai jei neklistu

Europrofi 12t 140tuks kazkas panasaus :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uzpraeitais metais krone sienapjove nusipirkau pakabinama iki tol su rusiska 5 disku ar kiek ten buna sienaudavom visai kitas darbas kokius 4 kartus nasesnis ir kokybe sienavimo geresne . peiliukus kaip susidejau naujus sezono pradzioj taip iki galo ne vieno nekeiciau tik su kampiniu slifuokliu paastrinu ir pirmyn

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...