Jump to content

Sėjamoji Kwerneland ACCORD m-drill


Recommended Posts

Sveiki, noriu pirkti sejamaja Kwerneland ACCORD m-drill gal kas turite kokios patirties ar esate susidure su kwernwland sejamosiomis, o gal net ir tokio modelio. :icon-question:

Manoji kuria nusiziurejau butu: :eusa-think:

4 metru

pakabinama

diskine

be frezo

http://www.kvernelandgroup.com/irj/port ... d%20Drills

Buciau dekingas uz objaktyvia noumone.

Aciu Komandoras :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo mes ir domimes tokia as manau taip pliusai lyginant su amazone d9 sekladeze talpesne ,platesne , kaina mazesne kvernelando .minusai aketeles itartinai taip atrodo .ir klausimas kaip su vienodu issejimo gyliu kvernelende yra spyruoklės o amazonei ju nera lyg ir ten disko padetis truputi pasikeicia sejant rapsa. klausimas ar iseis paseti i pvz dukartus skusta raziena ? :icon-rolleyes: kokia kaina tau siulo uz m drila?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na galiausiai atmeciau drill varijanta nes gavau info kad gal ir gerai su jom dirbti minkstoje durpingoje zemeje o pas mus tokios nera, per du sezonus jau atsiranda problemu su vienodu iterpimu nes isitampo spiruokles ir nera jegos ispaudimui...

reikia ieskoti kito varianto :eusa-think:

Okokia tavo nuomone apie sejamaja IDEA 3/900

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tie ratukai brangus malonumas, o naudos mazai. jie stipriai nespaudzia, joniskelio bandymo stotis seja su panasia ir su prispaudimo ratukais ar kaip ten, tai jie dare bandymus, tai jokio apciuopemo efekto negavo

tie ratukai palaiko sėjos gyli ir kartu užspaudžia sėklą. Žinoma, jie brangus malonumas, tačiau be jų po kiek laiko nėra tikrai spyruoklės išsitampo ir tada sėjama tiek, kiek lenda toje vietoje sėjimo diskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na sunku pasakyti neturejau to padargo... pats dabar ir susidomejau IDEA XL 3/2200 tai ir ieskau pliusu ir minusu...

tai kad IDEA jau kita lyga , kiti pinigai .Poloneza ispeike , kwarnelanda irgi tai jauciu liksiu be naujos sejamosios :eusa-think:

Prie kokio traktoriaus kabint galvoji, nauja ar deveta, už kokia suma maždaug?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie kokio traktoriaus kabint galvoji, nauja ar deveta, už kokia suma maždaug?

pirksiu lekstes dril tl 4 m.su pakaba sejamajai tai planavau ir sejamaja iseitu paprasta prikabinti , uz poloneza 40tuks nori :eusa-think: daugiau nesinori skirti ,nabent rimtesnes konstrukcijos zet, o kabinti planuoju prie pusantrinio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie kokio traktoriaus kabint galvoji, nauja ar deveta, už kokia suma maždaug?

pirksiu lekstes dril tl 4 m.su pakaba sejamajai tai planavau ir sejamaja iseitu paprasta prikabinti , uz poloneza 40tuks nori :eusa-think: daugiau nesinori skirti ,nabent rimtesnes konstrukcijos zet, o kabinti planuoju prie pusantrinio

Kokios čia tos lekštes bus imesk kokia nuoroda ar pilna pavadinima parasyk, manau kad ant lekščiu kažkokios sunkios sejamosios ir neužkabinsi keliu metru lekštes imi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.uniagroup.lt/lt/produktai/sejamosios_ir_zemes_idirbimo_technika/lekstiniai_skutikai/aresmarsmax/ares_drive_tl/ pirmai biski pavadinima netoki parasiau :icon-confused: 4m.kazi smone arne gautusi is biednumo kotik neprisimastai

Supratau, aš turiu toki skutikli tik pas mane ARES TXL-3 ir be pakabos, kiek supratau tai nusižiurejai su 46cm diskai, patarčiau imti nors su 56 cm(toks pas mane), nes jeigu arimus su juo dyrbsi tai užteks ir 46 cm disku bet jeigu sugalvosi skusti ražienas tai esant daugiau šiaudu gali pradeti kimštis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.uniagroup.lt/lt/produktai/sejamosios_ir_zemes_idirbimo_technika/lekstiniai_skutikai/aresmarsmax/ares_drive_tl/ pirmai biski pavadinima netoki parasiau :icon-confused: 4m.kazi smone arne gautusi is biednumo kotik neprisimastai

Supratau, aš turiu toki skutikli tik pas mane ARES TXL-3 ir be pakabos, kiek supratau tai nusižiurejai su 46cm diskai, patarčiau imti nors su 56 cm(toks pas mane), nes jeigu arimus su juo dyrbsi tai užteks ir 46 cm disku bet jeigu sugalvosi skusti ražienas tai esant daugiau šiaudu gali pradeti kimštis.

as ir planavau su 56cm. diskais bet tada sejamosios prikabinimo meschanizmas nesideda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.uniagroup.lt/lt/produktai/sejamosios_ir_zemes_idirbimo_technika/lekstiniai_skutikai/aresmarsmax/ares_drive_tl/ pirmai biski pavadinima netoki parasiau :icon-confused: 4m.kazi smone arne gautusi is biednumo kotik neprisimastai

Supratau, aš turiu toki skutikli tik pas mane ARES TXL-3 ir be pakabos, kiek supratau tai nusižiurejai su 46cm diskai, patarčiau imti nors su 56 cm(toks pas mane), nes jeigu arimus su juo dyrbsi tai užteks ir 46 cm disku bet jeigu sugalvosi skusti ražienas tai esant daugiau šiaudu gali pradeti kimštis.

as ir planavau su 56cm. diskais bet tada sejamosios prikabinimo meschanizmas nesideda

Turiu po ranka kataloga tos gamyklos tai ten parašyta kad buna prikabinamam varijantui kaip papyldoma iranga ir su pakaba ir be pakabos sejamajai ir dar buna dvieju rušiu sunkioji ir lengvoji pakaba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

specagroje as klausinejau tai is pradziu sake kad yra ir su 56cm diskais tik kainos dabar negali pasakyti ,bet po savaites kai nuejau tai jau tipo negamina kad but 56cm. diskai ir sejamosios pakabinimo meschanizmas .Mano nuomone butu kad specagros vadibininkai silpnai isigiline i savo parduodama tehnika, nes teko kai kuriai klausimais juos pacius tikslinti :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

specagroje as klausinejau tai is pradziu sake kad yra ir su 56cm diskais tik kainos dabar negali pasakyti ,bet po savaites kai nuejau tai jau tipo negamina kad but 56cm. diskai ir sejamosios pakabinimo meschanizmas .Mano nuomone butu kad specagros vadibininkai silpnai isigiline i savo parduodama tehnika, nes teko kai kuriai klausimais juos pacius tikslinti :eusa-doh:

Na aš turbut nesupratau iškarto, pakabinamos versijos turbut 4 metru nebuna, buna tik prikabinama versija su pakaba sejamajai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...