Jump to content

Šakės mėšlui


TomasMr

Recommended Posts

Nereikalinga man su prispaudimu. Beto tada reikėtų trišakį ant kokios nors hidraulinės šlangos dėt ir papildomą manipuliatorių , nes jau laisvų skylių šlangom įkišt nelikę. Beto pas mane ilgas mėlšas tikrai nekris :)

krist nekris, bet kaip tu ji paimsi is kruvos? gi reikia ji isplesti.. sunkiai be prispaudimo ka pakabinsi tu i ji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuriems velniams reikalingos tos šakės?jei ta mėšlą eina gerai kabinti ir su kaušu.buvau aš tas šakes pasidarias,man tai nepatiko.

priklauso nuo to koki mesla kabini. tikrai stipriai kraikini mesla nera patogu krauti su kausu, daug patogiau su sakem. kausas tiesiog nelenda i kruva o va sakes tai puikiai. jei meslas yra skystesnis tada sutinku kad patogiau su kausu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va aš ir norėjau leptelt - Fiskars.

Kirvis vidutinio sunkumo (gramų nebeatsimenu), jau kalnus nuvertęs :) - apie tris metus darbuojuos rimtai, beveik kasdien malkas paskaldau.

Kastuvas irgi jau pusę kalno nukasęs :D , eina žemėsna kaip ką tik išgaląstas.

Brolis šiai žiemai sniego šiupelį ėmė irgi Fiskaro, taip pat nesigaili 120 lt išmetęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti:kur rasti pirkti geras šakes(ne prie traktoriaus).Lytagroje po 80litų berods,tai piniginė nenori atsisegti,o kokiuose Senukuose,tai virbus paimi ir sulenki kaip paprastą vielą.

yra sakes kurios brangesnes tos laiko bet... as nors ne ukininkas taciau nupirkau dvi fiskars sakes tai jau antri metai eina super, ne taip nuovargio, nei su yprastais kotais. as visad uz brangesni kuris laikys ilgai... beabejo zinant sakes kaina 130lt bet kaip as samdau kas su jais dirba, na ar tarkim sieno kitkas meta tai zinot zveriukai... nelaiko kotai. paprastu sakiu. na sakau jau sita bekeldamas nulausk tai... buteli pastatysiu :lol: db esu daug fiskars yrankiu prisipirkes... duodu jiem tvirta 9 is 10. duociau ir 10 taciau, kad tie yrankiai patys nedirba :lol::lol::lol::lol: o va karta nulauzem kastuva kuri pirkes buvau gal 3metai atgal. nuveziau su pirkinio celiu ir vel nauja gavau. beroc visi fiskars yrankiai su 10metu garantija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fiskars fiskarui nelygu. Yra suomiški, yra rusiški įrankiai. Pastarieji prasti.

Kaip ir kiekvieną įrankį, jį reikia saugot. Jei š imetęs laikysi, tai ir surudys.

Pas mane irgi nemažai tos firmos įrankiukų, tiek kirvukas, šakės, kastuvas, ir labiausiai mama džiaugiasi grebliukais :) sako patys laksto, tik spėk iš paskos begiot :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fiskars fiskarui nelygu. Yra suomiški, yra rusiški įrankiai. Pastarieji prasti.

Kaip ir kiekvieną įrankį, jį reikia saugot. Jei š imetęs laikysi, tai ir surudys.

Pas mane irgi nemažai tos firmos įrankiukų, tiek kirvukas, šakės, kastuvas, ir labiausiai mama džiaugiasi grebliukais :) sako patys laksto, tik spėk iš paskos begiot :lol:

taip grebli ir turiu. na savo dar paveju :eusa-clap::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Laba,

dauguma daiktų skiriasi kokybe, nors firma ta pati. Svarbu žinot kuriai šaliai skirtas daiktas bus kokybiškas. Sau imčiau suomišką, jis jiems skirtas, nors nzn ES kokybės, gal tokie patys, gal ne.

Kinietiška prekė irgi gali būti kokybiška jei ji skirta pvz Norvegijai.

Tiek vat žinių :) žinoma priklauso ir kam įrankis perkamas, sau ar kvailam darbininkui. Jei anas bukas, tai sugebės sugadint bet kokį įrankį.

Laba diena.Kieno gamybos patartumet pirkti sake,kastuva yra Suomiu ir Europos Sajungos.Kas geriau pagamina?Buciau dekinga uz konsultacija. :eusa-drool:

p.s. jei jau rašot asmenines žinutes, tai būkit malonūs įsijungti žinučių gavimą. Net atsakyt negaliu privačiai. Ekspertas mat atsirado :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba,

dauguma daiktų skiriasi kokybe, nors firma ta pati. Svarbu žinot kuriai šaliai skirtas daiktas bus kokybiškas. Sau imčiau suomišką, jis jiems skirtas, nors nzn ES kokybės, gal tokie patys, gal ne.

Kinietiška prekė irgi gali būti kokybiška jei ji skirta pvz Norvegijai.

Tiek vat žinių :) žinoma priklauso ir kam įrankis perkamas, sau ar kvailam darbininkui. Jei anas bukas, tai sugebės sugadint bet kokį įrankį.

Laba diena.Kieno gamybos patartumet pirkti sake,kastuva yra Suomiu ir Europos Sajungos.Kas geriau pagamina?Buciau dekinga uz konsultacija. :eusa-drool:

p.s. jei jau rašot asmenines žinutes, tai būkit malonūs įsijungti žinučių gavimą. Net atsakyt negaliu privačiai. Ekspertas mat atsirado :lol:

Aciu uz atsakyma reiks paziuret del to gavimo. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes tai naudojam štai tokį mėšlui krauti, http://marguciai.lt/index.php/lt/produc ... wex-detail

Ir mes toki turim tik is Armeduvos pirkom su visais kitais priedais geras dalykas ir zemes kraut galima :eusa-pray:

nu mano akimis tai pats universaliausias dalykas prie frontalinio. Mes viską ir šakas ir medžius ir stulpus kraunam, trąšū maiša pasikelti kai reikia, nu žodžiu viską. taip kaip ir Jūs sakote iir žemių tekęę krauti :) aišku ne durpės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...