Jump to content

Apie forumą ''Triušininkystė''


Pumputis

Recommended Posts

Normaliam forumui būtinos tokios temos kaip ŠIUKŠLYNAS ir PAPLEPĖJIMAI.

Jau kažinkeliasdešimtą kartą galvoj sukirba mintis padaryti vieną temą ne apie triušius ir ne apie triušininkystę. Dar ir poilsis eilinį kartą paskatino tai padaryti. Rašykim šitoj temoj apie tai kas susiję su pačiu forumu, tvarka jame, siūlykime ir t.t. Jei tema pasirodys nereikalinga ją ištrins, bet gal taip bent pabandysime neužteršti temų tiesiogiai susijusių ir su auginimu, ir su ligomis, ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 82
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

tema ŠIUKŠLYNAS yra, o paplepejimam yra tema LAISVOS TEMOS. tai parašykit, ko norėtumėt triušininkystes temoje, kokių pakeitimų? siūlyčiau visiems labiau bendradarbiauti ir jei pastebite, kad yra nukrypimas nuo temos, paspausti dešinėje pusėje esanti šauktuka, ir ispeti del nukrypimo. :) tai tiek kolkas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

triušių reikalai yra mūsų (moderatprių) didžiausias galvos skausmas, mat vienintelis šiuo skyrium užsiimantis moderatorius cervus, tikimės, kad ir algirdas prisidės. Aš tai tik piktybinius pasisakymus, rietenas pretrinu. Jei yra kokių pageidavimų tam yra tema "rašome moderatoriams"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau ar sunku tai padaryti, bet būtų labai gerai, kad paspaudus nuorodą atsidarytu kitame lange.

Užvedi pelės rodyklę ant nuorodos, spaudi dešinį klavišą ir atsiradusiame meniu priklausomai nuo naršyklės pasirenki : '' atidaryti nuorodą naujame lange'' arba ''open in new window''. Jei teisingai supratau klausimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau ar sunku tai padaryti, bet būtų labai gerai, kad paspaudus nuorodą atsidarytu kitame lange.

Užvedi pelės rodyklę ant nuorodos, spaudi dešinį klavišą ir atsiradusiame meniu priklausomai nuo naršyklės pasirenki : '' atidaryti nuorodą naujame lange'' arba ''open in new window''. Jei teisingai supratau klausimą.

Ne ne taip supratai. Kituose forumuose automatiškai paspaudus kokia nors nuorodą atidaromas naujame lange. Čia tikriausiai reikia kreiptis į Administratorių.

Labai patogi funkcija, netyčia uždarius langą (nuorodos) vistiek lieki forume. Aišku galima kaip jūs nurodėte, bet kartais automatiškai paspaudi ant nuorodos, ar nuotraukos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joa nezinau ar geri bet siandien mazai turejau miego :lol: vakar nupirkau www.triusiuauginimas.lt adresa, dariau perkelima i ji, bet poto siandien is ryto prabudes pagalvojau, povelniu kam as tai darau. Ar mano tikslas isskaidyti foruma? Manau tai nenaudinga nei man nei triusininkams, kam daryti dabar du atskirus forumus. Todel vel atrakinau triusininkystes foruma cia ir paskaldziau biski i subforumus, bet dbr galvoju ar tai bus patogu triusininkams visgi temu ne 200 yra :) na sukelti viska po vienu forumu problemu jeigu ka nebus. O dabar bandykim dirbti tada taip :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlyčiau zemesukis.com diskusijų taisykles perkeltį į subforumą ''Pradedančiųjų klausimai''. Šitą temą ''Apie forumą ''Triušininkystė'''' siūlyčiau perkelti ten pat.Man asmeniškai anksčiau, kaip visos temos buvo prieš akis, buvo patogiau.[/quotna va

na va sukeliau atgal viska. Velniop tie subforumai. :lol: juk ne tukstantis temu kad reiktu dar skaldyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as siulyciau neinformatyvias temas trinti lauk, o panasias sukelt i viena tema jei eina, ir siaip kontroliuot labiau, ne i tema parase trint pranesima iskart

o tu paskaityk kaikures kitose 5 puslapiai ir tik kokie2 pagal tema o kiti tai kas pasiraso parduoda ka, tai apie visai kitus dalykus rasot. cia jei pradet trint kurie neitema pranesimai tai puse temos zinok reik trint :) man kazkaip perskausmingai atrodo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Triušių augintojai, sukurkite normalia temą apie triušių narvus, nes nei vienos nera normalios apie juos išskyrus ta didziaja :) Pasidalinkit narvu brežiniais, kaip juos daryti ir t.t. viska išsamiai, tik rasykit i tema. Parašysit ir nebereiks pykti ant naujoku kad visur apie narus klausineja.

p.s. veliau savo pranesima istrinsiu, kad viskas butu i tema :)

Algirdai tokiems post'ams ''ne į temą'' būtent yra skirta šita tema. Jeigu naujokas nekurtų naujos temos, o rašytų į vieną iš jau esančių tai ir nebūtų problemos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as siulyciau neinformatyvias temas trinti lauk, o panasias sukelt i viena tema jei eina, ir siaip kontroliuot labiau, ne i tema parase trint pranesima iskart

o tu paskaityk kaikures kitose 5 puslapiai ir tik kokie2 pagal tema o kiti tai kas pasiraso parduoda ka, tai apie visai kitus dalykus rasot. cia jei pradet trint kurie neitema pranesimai tai puse temos zinok reik trint :) man kazkaip perskausmingai atrodo :)

Aš visiškai pritariu Dovyduiv. Kokią naudą forumui ir forumiečiams duoda užrakinta tema su vieninteliu klausimu be jokios informacijos? Pvz: viewtopic.php?f=46&t=8362

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

nei miesto, nei kaimo, nei kainos - gal Tu is Menulio :teasing-poke:

Tai gal dar ir batų išmiera parašyt???? Yra telefonas, skambini ir klausi. Kas per bukumas žmonių???

pac tu buks :violence-shootself:

skambinu ten kur man patogu nuvaziuoti ir pasiimti preke, o ne kaip loterijoj, skambini is eiles, a vdrug pataikysi kur netoli ir patogu :angry-screaming:

Šituos parašymus atkėliau iš mūsų skelbimų temos. Nelabai suprantu, kuris iš autorių ką parduoda, perka, keičia ir pan. Jeigu kyla noras ''pavaryt'' viens ant kito tai gal naudokimės šita tema ir neterškime kitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...