Jump to content

Su kokiomis firmomis sudarinėjate sutartis (javų auginimo)?


prijaučiantis

Recommended Posts

Sveiki. Norėčiau "pasinaudoti" Jūsų patirtimi: su kokiomis firmomis "Linas Agro" (anksčiau "Linas ir viza"), "Kesko agro" ir k.t. sudarinėjate javų auginimo sutartis? Kokie +/-? Ar nesijaučiate apgaudinėjami su kainomis?

Galvoju pasirašyti vien dėl to, kad nereikia iškart turėti pinigėlių, norint įsigyti trašų, sėklos ir purškalų, o atiduodi iš derliaus arba derliumi. Manau tai didelis pliusas, kai atsinaujini techniką ir tam kartui neturi lapelių.

Būtų gražu, jei diskusijoje sudalyvautų ir firmų atstovai.

Ačių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienintelis labai svarbus dalykas, nepasirasineti ant grudu supirkimo tixliniu kainu. nes labai daznai ukininkelis tiesiog pusvelciui parduoda savo ka tik paseta derliu, kurio dar ir del gamtos stihiju nebelieka. jei ir sutinka kompanija ikeisti trasas chemikalus i derliu kurio kaina bus tuo metu rinkos kaina, tampi prilausomas nuo kompanijos ir i brangiau superkancias zvalgytis jau nebegali. ir tai tik keli pagrindiniai minusai...kebli situacija kurioje vienareiksmiskai lobsta ne ukininkas. paziurekite kas daresi si rudeni, kiek vargsu ukininku i nuostoli pavare o kaip atiduot skolas????? o kompanijai pardavusiai trasas ar chemija o gal traktoriu tai pofik. mestels tave i tesima ir liksi basas ant lauko. sioje situacijoje lengviau siek tiek ukininkams gigantams.

dirbau kadaise sioje sferoje todel nemazai zinau uzkulisiu.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baikit jūs su tom sutartim. Pamsta tik prekybininkai iš jūsų darbo. Panašu kad grūdų pertekliaus laikai bent jau kolkas baigėsi, todėl geriau bėdos atveju iš banko skolintis, nei užstatyti būsimą derlių.

pritariu 100% nes firmos pirkdamos derliu is anksto kainas moka maziausias. beto kiek as zinau tai avansu perveda ne 100% proc. pinigu. Bedos atveju bankas tikrai geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...