Jump to content

triusidziu sildymas ziema


agilelukseviciene

Recommended Posts

  • Atsakymai 85
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Cia reiketu pamatyt.. pas mane daug maz horizontaliai eina, durelem netrukdo.

Sildytuvas tik sildo, tikiuosi kad savaimine cirkuliacija ivyks. Todel ir klausineju gal kasnjau dare?

siulau specialiai tam skirta sildykle (smulkusukis.lt/sildykles/vandens_sildykle) - ji nera stikline kaip akvariumine, saugi naudot. naudoja tik 5W, neleidzia vandeniui susalti.

del schemos - be cirkuliacijos nieko nebus. nes jei triusiukai atsakoje 10 min neprieis prie stovincio vandens, kai aplinkos temp. -10 - susals.okai butu cirkuliacija - kitas reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia reiketu pamatyt.. pas mane daug maz horizontaliai eina, durelem netrukdo.

Sildytuvas tik sildo, tikiuosi kad savaimine cirkuliacija ivyks. Todel ir klausineju gal kasnjau dare?

siulau specialiai tam skirta sildykle (smulkusukis.lt/sildykles/vandens_sildykle) - ji nera stikline kaip akvariumine, saugi naudot. naudoja tik 5W, neleidzia vandeniui susalti.

del schemos - be cirkuliacijos nieko nebus. nes jei triusiukai atsakoje 10 min neprieis prie stovincio vandens, kai aplinkos temp. -10 - susals.okai butu cirkuliacija - kitas reikalas.

Durna mintis man iskilo, tai yra klausimas, tarp vamzdyno tai bus cirkuliacija, o kaip su nipelio vidine dalim kur vanduo necirkuliuoja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia reiketu pamatyt.. pas mane daug maz horizontaliai eina, durelem netrukdo.

Sildytuvas tik sildo, tikiuosi kad savaimine cirkuliacija ivyks. Todel ir klausineju gal kasnjau dare?

siulau specialiai tam skirta sildykle (smulkusukis.lt/sildykles/vandens_sildykle) - ji nera stikline kaip akvariumine, saugi naudot. naudoja tik 5W, neleidzia vandeniui susalti.

del schemos - be cirkuliacijos nieko nebus. nes jei triusiukai atsakoje 10 min neprieis prie stovincio vandens, kai aplinkos temp. -10 - susals.okai butu cirkuliacija - kitas reikalas.

Durna mintis man iskilo, tai yra klausimas, tarp vamzdyno tai bus cirkuliacija, o kaip su nipelio vidine dalim kur vanduo necirkuliuoja?

jaigu nuo trisakio ne toliau kaip koki 5-7 cm ir palaikysi kokia 10 C temperatura tai pratekantis vanduo ten neleis uzsalti bet prie kokio -15 tai nezinau 5w sildytuvo neuzteks o siaip tai apacioje net nereik bakelio tiesiog cirkuliacija ir vanduo grizta i ta pati rezervuara

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia sitas sildytuvas tiesiog sildo ar dar veikia kaip cirkuliacinis siurblys? beje kaip dureles atidarai kai slanga eina horizontaliai narvu?

kad netrukdytu - slanga siulau vesti prie galines seneles, ne priekines. tokiu atvieju dureles netrukdo ir lengviau vedziot. jei narvas is OSB siulau toki nipelio laikikli (zymiai tvirciau laikosi ir ant tinklo). prie jo galima pritvirtint trisakiuka. http://smulkusukis.lt/girdymosistemos/triusiams?product_id=78

post-5190-141521815542_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei teisingai supratau tai užtektu viršutinį bakelį vandens šildyti ir su varikliuku kokiu vandeni varinėti.

Įdomu ką sugalvoti cirkuliacijai, Kokio galingumo varikliukas turėtu būti..

turetu uztekti nuo vandens filtro akvariuminio.

labai daug priklauso nuo to koks ratas gaunasi kiek metru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...