Jump to content

triusidziu sildymas ziema


agilelukseviciene

Recommended Posts

  • Atsakymai 85
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Ryt gausiu pabandymui po 1 litrą kvapų naikinimui ir gerųjų bakterijų, tuoj bus išbandyta :eusa-dance:

Jai kam įdomu turiu visa info, galėčiau persiust meilu ;)

Po kie pardavineja?

Laba diena p.Jonai,

Aciu, kad susidomejote ekologiskais probiotiniais preparatais, kurie Lietuvoje yra dar naujove.

Preparatas Odor Away skirtas kvapu naikinimui ir sveikos aplinkos sukurimui. Su triusiu augintojais dar neteko bendrauti, todel atsiusiu jums bendra informacija apie si preparata. Lietuvoje ji perka kiauliu, karviu, vistu, aviu augintojai, visi yra patenkinti rezultatais - labai zenkliai mazeja kvapas, meslas ir srutos, kurie naudojami kaip trasos turi 4-5 kartus daugiau azoto (jis neislekia i ora amoniako pavidalu), gyvuliai neserga odos ir kanopu ligomis, isnyksta patogeniniai mikroorganizmai (pvz. salmonella per 3 valandas sumazeja apie 500000 kartu).

Preparatas Bio Livestock yra skirtas vartoti per geriamaji vandeni arba per pasarus. Gyvulininkystes institutas Baisogaloje atliko tyrimus su parsavedemis kiaulemis ir eriavedemis avimis. Eriuku mirtingumas sumazejo (zr. priede), padidejo prieauglis, lyginant su toki pati maisto kieki gaunancia kontroline grupe, nebereikia naudoti antibiotiku virskinimo sutrikimams gydyti.

Preparatu kainos: Odor Away - 25 Lt/l, Bio Livestock - 35 Lt/l.

Su manimi galite susisiekti telefonu 8-611-33500.

Pagarbiai

Rimas Budrys

UAB "PATC" direktorius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Didelis ačiū už informaciją, tikrai yra labai įdomu. Lauksime bandymų ir jų rezultatų aprašymų. Sėkmės.

Nu vat, pradėjau bandymą :)

Paėmiau dvi zelandes, abi to pačio gimimo 2010.03.15 , abi tokios nelabai, vis mėgsta pačiaudėt :( ėda ne perdaugiausiai. Abi turi po vadą skirtumas tarp vadų dvi dienos.

Patelė 2,86 kg svorio duodu gerųjų bakterijų 5ml:6000 ml vandens, kas būtų 1:1200, kaina vieno ml 3,5ct

Patelė 3,56 kg svorio gauna kaip ir visi vandenuką.

Maisto racionas tas pats šienas, kombikormas "Karpasz" universalus maišytas su kvietrugiais 2:1

Stebėsiu 14 dienų ir duosiu žinoti kaip rezultatai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal kas turit kitu pasiulymu kaip lauke laikomu triusiu vandeni pasildyt, nes jau antra diena po nakties geryklose randu leda

Geras klausimas, Agile, jau keletą mėnesių bandau išspręsti šią problemą :) Paskutinė mūsų idėja - į vamzdį su nipeliais, einantį per narvus, įleisti latakų šildymo kabelį, kurio koks metras išraitytas ir vandens bake. El sąnaudos dar nežinomos, o pati didžiausia rizika - ar negrauš triušiai to vamzdžio :icon-confused: na šią savaitę vieną eilę narvų planuojam aprūpinti tokia girdykla.... Tuomet ir matysim, ar suveikė :eusa-doh:

Beje, tuo kabeliu planuoju šildyti ir gimdyklas, kartą jau teko išbandyti, kai pirmavedė patelė pripešė labai mažai pūkučių, o naktį spustelėjo iki -7C, triušiukams tai labai patiko :) Kaip tai dirbs esant normaliems šalčiams - dar nežinau :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat, pradėjau bandymą :)

Paėmiau dvi zelandes, abi to pačio gimimo 2010.03.15 , abi tokios nelabai, vis mėgsta pačiaudėt :( ėda ne perdaugiausiai. Abi turi po vadą skirtumas tarp vadų dvi dienos.

Patelė 2,86 kg svorio duodu gerųjų bakterijų 5ml:6000 ml vandens, kas būtų 1:1200, kaina vieno ml 3,5ct

Patelė 3,56 kg svorio gauna kaip ir visi vandenuką.

Maisto racionas tas pats šienas, kombikormas "Karpasz" universalus maišytas su kvietrugiais 2:1

Stebėsiu 14 dienų ir duosiu žinoti kaip rezultatai :)

Nekantriai lauksim rezultatų :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat pirmi rezultatai po 7 dienų bandymo :)

Patelė kuriai į vandenį ipyliau probiotiko - pagerėjo ėdimas ir šiaip pagyvėjimas matosi :) kartkartinia pačiaudėjimai retesni , bet būna :(

Svorio rezultatai :

1 patelė kuriai duodu probiotiko svoris šiandien (10,29) 3,11 kg prieaugis 0,25 kg (tarpinis rezultatas 10,24 - 3,17 kg prieaugis 0,31 kg)

2 patelė paprastas vanduo svoris šiandien (10,29) 3,43 kg prieaugis -0,15 kg ( tarpinis rezultatas 10,24 - 3,74kg prieaugis 0,18 kg)

nu pradžiai rezultatas kažkos yra, kad ir neypatingas, bet pliusinis :)

turiu kelias prielaidas dėl prieaugio šokinėjimo ir bandysiu jas patikrinti.

Viena aišku, kad patelės laktuojančios, o vien tik čia galiu sulaukti iki 0,15 kg šokinėjimo :)

Antra iš prielaidų aš į talpą ipyliau 6L vandens ir probiotiką, o pagal idėją, kai gerosios bakterijos neranda blogūjų t.y. maisto jos ima ėsti pačios save :eusa-think: vadinas savaitės pabaigoj mano užtaisytas mišinys nebeturėtų būti toks veiksmingas :icon-cry: imsiuos priemonių ir vandenį keisiu kas dvi dienas :eusa-whistle:

trečia , dvi paras po probiotiko pavartojimo patelės buvo visiškoj ramybėj ir gryžus kaip matom buvo didžiausias svorio pašokimas. po gryžimo staigiai svoris krito, vėliau vėl prasidėjo kilimas :eusa-doh: gryžus prasideda judesys ir vaikai bais triušius myli, o kadangi maži tai ir šūkavimų ir išdykavimų sočiai :eusa-pray: nu patikrinsim versiją :)

Orui valyti panaudojau purškiamą ant išmatų probiotiką - rezultatas jaučiasi po pusvalandžio, akivaizdžiai sumažėja nosį dirginančių kvapų. deja poveikis ne amžinas ir purškalioju kas dvi dienas :)

Kad tyrimas būtų objektyvesnis ir visapusis į tiriamas bandas įtraukiau ir 30 dienų atjunkytus mažylius, bet apie tai jau vėliau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

mano viena patele numete 05kg per dvi savaites isoriniu pozymiu kad butu kazkas ne taip nera ismatos geros pradejau duoti probiotiku ir patikrinsiu ar jai priaugs svoris pilu 1l vandens 1ml probiotiko, osiap nuo ko gali triusiui kristi svoris jai kas turit patirties parasykit visus triusius seriu vienodai kombikorma sienas vanduo

lauksiu komentaru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

mano viena patele numete 05kg per dvi savaites isoriniu pozymiu kad butu kazkas ne taip nera ismatos geros pradejau duoti probiotiku ir patikrinsiu ar jai priaugs svoris pilu 1l vandens 1ml probiotiko, osiap nuo ko gali triusiui kristi svoris jai kas turit patirties parasykit visus triusius seriu vienodai kombikorma sienas vanduo

lauksiu komentaru

Mano nuomone tai gali atsitikti :

Dėl apsinuodijimo maistu, ar jo nepriėmimo

Dėl ligos

visais kitais atvejais triušiai, kad ir dėl šalčio visi turėtų draugiškai mesti svorį :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu patart tik del ziema vadens iki -10 salcio,nes daugiau susala,,idekite biski druskos,,neleis taip susalt ..bet daug vandens reikes ,nes nemazai isgers ir druska reikia triusiu,ar ziema ar vasara duokite vasara druskos ,,tik nenen karves nes netinka nes ten su pineralais geriau rusiska col..ji suketejusi ko kietesne to geriau,,,nes nesues ispradzius puls laizyt ,bet kita diena nelabai benores,,ap kokiu pagalbu reikes rasykit man..ATSIPRASAU DEL KALAIDU NES PAS MANE ANGLU VERSIJA KLAVISAI,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinoma šildyti tik kabelį, specialiu kabeliu, ir tą vamzdį sąžiningai izuoliuoti, kiekvieną kampuką apsukti kabeliu, ir izoliaciją, Bet skaičiuoti turi patį,,, O vietoj lempų yra infraplėvelės, bet reikia neapsirikti, neperkaitinti ir nepalikti „reikalingų“ vietų neapspinduliuotų.. Manau bus sudėtinga!!! O gal paprasčiausiai duoti kas dieną šilto vandens, ir užteks iki sekančio ryto!!! :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

kolegos norejau paklausti kaip sekasi eksperimentuot, osiaip turiu minti pamastymui savaitgali nusipirkau toki aparata ultragarsas kuris atbaido peles tarakonus ir kitokius vabzdzius, instrukcija tik anglu kalba tai jei teisingai man isverte tai aparato veikimo principas toks jungiasi i elektra gali kabinti gali tiesiog padeti jis skleidzia ultragasa kurio neatlaiko situ gyvunu klausa ir tai juos atbaido su kitais elektro prietaisais nereaguoja zmogus ju negirdi aplinakai poveikio jokio idomu butu suzinoti ar triusiu klausa tokia pati kaip peliu jei ne tai butu puiki priemone vasara uodams musems erkems atbaidyti ir taip apsisaugoti nuo mikstamatozes ir kitokiu ligu kuriuos sukelia nariuotakojai turbut idomu kaina as isparduotuvej Kaune mokejau 10lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

kolegos norejau paklausti kaip sekasi eksperimentuot, osiaip turiu minti pamastymui savaitgali nusipirkau toki aparata ultragarsas kuris atbaido peles tarakonus ir kitokius vabzdzius, instrukcija tik anglu kalba tai jei teisingai man isverte tai aparato veikimo principas toks jungiasi i elektra gali kabinti gali tiesiog padeti jis skleidzia ultragasa kurio neatlaiko situ gyvunu klausa ir tai juos atbaido su kitais elektro prietaisais nereaguoja zmogus ju negirdi aplinakai poveikio jokio idomu butu suzinoti ar triusiu klausa tokia pati kaip peliu jei ne tai butu puiki priemone vasara uodams musems erkems atbaidyti ir taip apsisaugoti nuo mikstamatozes ir kitokiu ligu kuriuos sukelia nariuotakojai turbut idomu kaina as isparduotuvej Kaune mokejau 10lt

nu aš iri pagalvojau apie tokį preitaisą, bet kažkaip pabijojau, ba triušis, kaip ir pelė graužikas. Gal didiesiems ir nieko, bet kaip mažiukai reaguotų ??? O instrukcijoj nieko neužsimenama apie naminius gyvūnus ??? juk žmonės ir žiurkėnus ir tuos pačius peliokus laiko ? gal galėtumėt nuskanuoti ir įmesti instrukciją ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

kolegos norejau paklausti kaip sekasi eksperimentuot, osiaip turiu minti pamastymui savaitgali nusipirkau toki aparata ultragarsas kuris atbaido peles tarakonus ir kitokius vabzdzius, instrukcija tik anglu kalba tai jei teisingai man isverte tai aparato veikimo principas toks jungiasi i elektra gali kabinti gali tiesiog padeti jis skleidzia ultragasa kurio neatlaiko situ gyvunu klausa ir tai juos atbaido su kitais elektro prietaisais nereaguoja zmogus ju negirdi aplinakai poveikio jokio idomu butu suzinoti ar triusiu klausa tokia pati kaip peliu jei ne tai butu puiki priemone vasara uodams musems erkems atbaidyti ir taip apsisaugoti nuo mikstamatozes ir kitokiu ligu kuriuos sukelia nariuotakojai turbut idomu kaina as isparduotuvej Kaune mokejau 10lt

nu aš iri pagalvojau apie tokį preitaisą, bet kažkaip pabijojau, ba triušis, kaip ir pelė graužikas. Gal didiesiems ir nieko, bet kaip mažiukai reaguotų ??? O instrukcijoj nieko neužsimenama apie naminius gyvūnus ??? juk žmonės ir žiurkėnus ir tuos pačius peliokus laiko ? gal galėtumėt nuskanuoti ir įmesti instrukciją ???

Siaip manyciau turetu pakonsultuot pardavejas jei kompetetingas ne siaip nuo gatves paimtas :icon-geek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Na va, mums tikriausiai su kabeliukais pavyko :eusa-dance: Spustelėjus šaltukui, nipeliai lauke užsitraukė per keletą minučių. Įjungėm šildymą ir po dešimties min viskas atšilo, vanduo visai neledinis :D Labai tikiuosi, kad elektros daug nevalgys :eusa-pray: O po nipeliukais prilašėjo tokios "eskimo" ledu porcijikės, tai mačiau merginos ir jas graužia.... Ir po gimdyklomis kabeliukas veikia - šiuo metu keturios vados mažuliukų, visi gyvi šiltučiai, net pūkus kai kurie nusikapstę :eusa-whistle: Uf kaip bijojau aš tų šalčių.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, mums tikriausiai su kabeliukais pavyko :eusa-dance: Spustelėjus šaltukui, nipeliai lauke užsitraukė per keletą minučių. Įjungėm šildymą ir po dešimties min viskas atšilo, vanduo visai neledinis :D Labai tikiuosi, kad elektros daug nevalgys :eusa-pray: O po nipeliukais prilašėjo tokios "eskimo" ledu porcijikės, tai mačiau merginos ir jas graužia.... Ir po gimdyklomis kabeliukas veikia - šiuo metu keturios vados mažuliukų, visi gyvi šiltučiai, net pūkus kai kurie nusikapstę :eusa-whistle: Uf kaip bijojau aš tų šalčių.....

Tu laikai lauke tuose narvuose a'la tipo Michailovo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, mums tikriausiai su kabeliukais pavyko :eusa-dance: Spustelėjus šaltukui, nipeliai lauke užsitraukė per keletą minučių. Įjungėm šildymą ir po dešimties min viskas atšilo, vanduo visai neledinis :D Labai tikiuosi, kad elektros daug nevalgys :eusa-pray: O po nipeliukais prilašėjo tokios "eskimo" ledu porcijikės, tai mačiau merginos ir jas graužia.... Ir po gimdyklomis kabeliukas veikia - šiuo metu keturios vados mažuliukų, visi gyvi šiltučiai, net pūkus kai kurie nusikapstę :eusa-whistle: Uf kaip bijojau aš tų šalčių.....

Tu laikai lauke tuose narvuose a'la tipo Michailovo?

Taip, tokiuose, tik truputėlį patobulintuose :) Apibėgu keliskart per dieną triušius, sunku man, naujokei, patikėti, kad jie iškenčia tokį šaltį, bet lyg ir viskas tvarkoj :) Mūsų kraštuose šiąnakt žada -14-16 C :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baisu ir man tie šalčiai. Mes vieną triušį beturime. Gyventų kaip karalius, jei nebūtų šalta. Laikom garde su stogu, lentų grindim ir lentų dviem sienom. Viskas storai pakreikta šiaudais. Dar turi būdą, taip pat prikreiktą. Dvi sienas palei būdą užkaliau celofanu, tinklo liko tik maždaug 1*1m. Atrodytų lyg ir gerai, bet vistiek neramu, ar nesušals.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...