Jump to content

MTZ 82variklio tepalo sanaudos


Recommended Posts

gal ir issisprende,bet buna,kad traktoras gaves sunkaus darbo tepalu naryja arba nezenkliai ryja,o kai prasideda lengvi darbai(grebimas ir t.t.t) pradeda degyt tepalus.

tai viena is mtz ligu, tad nieko nepadarysi.

nevientik mtz beda,ir t40,ir t25 taspats,manau neisimtis ir jumzui,ar t150 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

gal ir issisprende,bet buna,kad traktoras gaves sunkaus darbo tepalu naryja arba nezenkliai ryja,o kai prasideda lengvi darbai(grebimas ir t.t.t) pradeda degyt tepalus.

tai viena is mtz ligu, tad nieko nepadarysi.

nevientik mtz beda,ir t40,ir t25 taspats,manau neisimtis ir jumzui,ar t150 :)

o vat jumzui - ne. jokiu bedu tame.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Čia aš kalbu kada variklį reikia pilnai remontuoti, o 2000 l su 2 tepalo bielkiui, tai sveikinu, man tai butų kažkokia utopija, jeigu kiek istorijos tai per darbimetį su T 150k budavo viedras tepalo iki pietų viedras po pietų ir valdžia neleidžia jokio remonto daryti, pats su techuchodu tepalus vežiojau-va tau ir užrašai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia aš kalbu kada variklį reikia pilnai remontuoti, o 2000 l su 2 tepalo bielkiui, tai sveikinu, man tai butų kažkokia utopija, jeigu kiek istorijos tai per darbimetį su T 150k budavo viedras tepalo iki pietų viedras po pietų ir valdžia neleidžia jokio remonto daryti, pats su techuchodu tepalus vežiojau-va tau ir užrašai.

Pas mane kiek sprendiu kompresijos nebera vis tingiu pasimatuot aparaciukas po ranka bet va tepaliniai ziedai geri... retai kada tereikia uzpilti tepaliuko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...