Jump to content

MTZ 82variklio tepalo sanaudos


Recommended Posts

sveiki turiu tokia beda isigijau traktoriu ir man kyla neaiskumu del tepalo sanaudu.Traktorius parvestas is vokieciu,as Lietuvoje pirmas savininkas vedasi rytais per salnas is pirmo apsukimo bet ariant mazdaug 2ha. zemes sunaudojo 2litrus tepalo.Kaip gydyt sia liga?Man kyla tokiu minciu kad traktorius gali buti ilgai stovejas pries patekdamas pas mus gal ziedai prikepe gal prasidirbs?o ka manot jus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

sveiki turiu tokia beda isigijau traktoriu ir man kyla neaiskumu del tepalo sanaudu.Traktorius parvestas is vokieciu,as Lietuvoje pirmas savininkas vedasi rytais per salnas is pirmo apsukimo bet ariant mazdaug 2ha. zemes sunaudojo 2litrus tepalo.Kaip gydyt sia liga?Man kyla tokiu minciu kad traktorius gali buti ilgai stovejas pries patekdamas pas mus gal ziedai prikepe gal prasidirbs?o ka manot jus?

tai koks amzius kiek motovalandu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki turiu tokia beda isigijau traktoriu ir man kyla neaiskumu del tepalo sanaudu.Traktorius parvestas is vokieciu,as Lietuvoje pirmas savininkas vedasi rytais per salnas is pirmo apsukimo bet ariant mazdaug 2ha. zemes sunaudojo 2litrus tepalo.Kaip gydyt sia liga?Man kyla tokiu minciu kad traktorius gali buti ilgai stovejas pries patekdamas pas mus gal ziedai prikepe gal prasidirbs?o ka manot jus?

tai koks amzius kiek motovalandu

gal prade vokieciu degyt ir pardave,tik isten neparveza atremontuotu visokiu papuola ir geru pardroztu dar lietuviai pahalturina ir ledas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki turiu tokia beda isigijau traktoriu ir man kyla neaiskumu del tepalo sanaudu.Traktorius parvestas is vokieciu,as Lietuvoje pirmas savininkas vedasi rytais per salnas is pirmo apsukimo bet ariant mazdaug 2ha. zemes sunaudojo 2litrus tepalo.Kaip gydyt sia liga?Man kyla tokiu minciu kad traktorius gali buti ilgai stovejas pries patekdamas pas mus gal ziedai prikepe gal prasidirbs?o ka manot jus?

tai koks amzius kiek motovalandu

amzius solidus 1984m gamybos motovalandu rodo1764

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeitam varikliu nieko nedaryta nieko nuostabaus odel moto valandu nieks nezino kiek is tikro drauga nusipirko tealiniai ziedai atviksciai buvo sudeti ziema laiko turesi nusmsi galva matyt gal uzedos dideles

man tik tas keista kad saltas gerai vedasi nes turiu visai sena 80ta tai tas taip pat tepala ryja ne valgo :) bet prie 2-3laipsniu silumos neuzpylus i radiatoriu karsto vandens neimanoma uzvest

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai matai yra tepaliniai ir kompresiniai ziedai,jei pastarieji geri,tai ir kompresija gera,ir jegos turi,bet tepala ryja(nevalgo :lol: ).Cia tokia beda daugiausia buna pas t 40 kiek man teko susidurti,bet ir kitiem neisimtis.O tas tavo senas 80 sunkiai vedasi nebutinai del gupes bukles,gali buti ir del siurblio,purkstuku,degimo netikslumo,voztuvu sureguliavimo,ar dar del kazkokio velnio. :D Buna,kad gerai vedasi,o pakeitus grupe,jau prasciau vedasi. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai matai yra tepaliniai ir kompresiniai ziedai,jei pastarieji geri,tai ir kompresija gera,ir jegos turi,bet tepala ryja(nevalgo :lol: ).Cia tokia beda daugiausia buna pas t 40 kiek man teko susidurti,bet ir kitiem neisimtis.O tas tavo senas 80 sunkiai vedasi nebutinai del gupes bukles,gali buti ir del siurblio,purkstuku,degimo netikslumo,voztuvu sureguliavimo,ar dar del kazkokio velnio. :D Buna,kad gerai vedasi,o pakeitus grupe,jau prasciau vedasi. :icon-wink:

tai ko gero lieka dvi iseitys arba nekreipt demesio i tepalo sanaudas arba keist tik ziedus?o senelis kai oras siltas vedasi is pirmo apsukimo,nekaista kad ir prie sunkiu darbu todel manau kad degimas,purkstukai ir visa kita yra gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grupe pakeist spes visada. turejau tokia pacia beda, tai ziedus pakeitus, ariant, kas 2-3 dienas tepalo dapilt reikdavo. o grupe pakeiciau, kai velenas luzo.

nukels galva - pamatys. jei gilzes normalios - keiti ziedus ir vaziuoji.

raimisx grupe keisdamas neatsverei jei teigi kad truko del to? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grupe pakeist spes visada. turejau tokia pacia beda, tai ziedus pakeitus, ariant, kas 2-3 dienas tepalo dapilt reikdavo. o grupe pakeiciau, kai velenas luzo.

nukels galva - pamatys. jei gilzes normalios - keiti ziedus ir vaziuoji.

Prieš tris metus keičiau grupę ir prašau, per tris metus gilzės taip surūdyjo, kad vanduo karterin pradėjo kapsėti. Teko lupti visas velniop ir kišti naujas, o kas gali garantuoti, kad ir ten ne šė sukišau.... O kai keičiau grupę vienas senas žmogelis sakė, kam keiti gilzės - dar neblogos, senos gamybos, nedabartinės štambopfkės - zarūbkių nėra, pakeisk žiedus ir važiuosi dar ne vienus metus...Bet ne, pakeisiu mat naujas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grupe pakeist spes visada. turejau tokia pacia beda, tai ziedus pakeitus, ariant, kas 2-3 dienas tepalo dapilt reikdavo. o grupe pakeiciau, kai velenas luzo.

nukels galva - pamatys. jei gilzes normalios - keiti ziedus ir vaziuoji.

raimisx grupe keisdamas neatsverei jei teigi kad truko del to? :icon-rolleyes:

kai truko - tada keiciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grupe pakeist spes visada. turejau tokia pacia beda, tai ziedus pakeitus, ariant, kas 2-3 dienas tepalo dapilt reikdavo. o grupe pakeiciau, kai velenas luzo.

nukels galva - pamatys. jei gilzes normalios - keiti ziedus ir vaziuoji.

Prieš tris metus keičiau grupę ir prašau, per tris metus gilzės taip surūdyjo, kad vanduo karterin pradėjo kapsėti. Teko lupti visas velniop ir kišti naujas, o kas gali garantuoti, kad ir ten ne šė sukišau.... O kai keičiau grupę vienas senas žmogelis sakė, kam keiti gilzės - dar neblogos, senos gamybos, nedabartinės štambopfkės - zarūbkių nėra, pakeisk žiedus ir važiuosi dar ne vienus metus...Bet ne, pakeisiu mat naujas...

senos gamybos, turejo kita beda - tai ikalta markiruote, per kuria trukdavo....

o kad nerudytu - reik antifriza naudot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeitam varikliu nieko nedaryta nieko nuostabaus odel moto valandu nieks nezino kiek is tikro drauga nusipirko tealiniai ziedai atviksciai buvo sudeti ziema laiko turesi nusmsi galva matyt gal uzedos dideles

o tai tepaliniu ziedu skiriasi puses

taip skiresi ir tepalinio ir kompresinio

kompresinio tai zinau kad skiriasi puses bet kad tepalinio skirtusi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...