Jump to content

Šakų smulkintuvas (maks. 4000 litų)


aruncem

Recommended Posts

as ir taip galvoju ir darau nusipirkau penkiasdesimt maisu ,nugenejau soda susmulkinau kiek maisu buvo ir dziusta ,o dabar kurenu vasara smulkintom ir labai patenkintas ,as nieko nereklamuoju ,bet ubagui kito kelio nera ,jei butu pajamu kas kurentu piuvenom,ar kuo kitu ,turi draugas gretimame kaime kur smulkina smulkiai,tai ten tikrai reikia isdziovinti nes pelija,o cipsais tai jokio pelijimo,o ten kaip raso auksciau didele investicija ,tai gyvenimas irfi investicija ,kada ji atsipirks ,man zalias kapoti geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • Atsakymai 56
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 4 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...
Sveiki,

Idomu suzinoti, kokia patirtis naudojant saku smulkintuva ? I ka reiketu atkreipti demesi norint isigyti? Kaip manot, kokia alternatyva butu URBAN TR70 saku smulkintuvui ?

Turbūt kad jokios, ten jis gan rimtai padarytas, bet ir kaina rimta jo. O apart kelmėj ir klaipėdoj gaminamų nelabai ka ir yra rinktis. Aš nusprendžiau pabandyti pasidaryti kažka per viduri, kaina gausis panaši kaip klaipėdoj , bet rimtesnis turėtų būti mano manymu ir supratimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

pardaviau kelmesgamybos ,gera ,bet triuksminga ,pirkau kita is vilniaus 8 peiliais trimis velenais,si tyliai eina,o dabar darausi pats malku piaustykle,sukama traktoriaus,didesnio skersmens medi galesiu pjaustyti ir cypsais ir malkos didumo ,nei grandines ,neizeimerio disko nereikia,bet pas mus sunku su tekintojais tik nezinau kaip bus su plonomis sakelemis,cia bus paprastesne nei velenu nei peiliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...