Jump to content

zalioji trasa.


balandis00

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
ar spes dar uzaugt baltosios garstycios jei dabar pasesiu?noriu jas pakult ir turet ju zaliajai trasai ateiciai.

Sužinosim rudeniop ;) Aš pasėjau šeštadienį (06.04), drėgmės labai mažai, reikia lietaus, kad sudygtų. Bet man ne sėkloms reikia, tai gal spės užaugti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau tikrai geriau suarti zeme rudeni, nes jei arsi pavasari dar gali buti slapoka zeme,bus dideli grumtai, sunkiai isdirbsi zeme, sunkiai sudygs ir dar plius pasitaiko kad paseji ir lietaus ne gramo,va tada tai puse lauko sudygsta puse ne,buna labai prastas derlius. O kai apares rudeni tai tada nuduodi su valkem ar germinatoriais ir viskas,tau laukas grazus,nes per ziema istirpsta tie visi grumtai ir graziai issidirba zeme ir dar plius tarp jos buna pakankamai dregmes nei tarp pavasarinio arimo. Tokia mano nuomone :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man ,kadangi esu ekologas , reikia tarpiniu kulturu , nes ankstiniu neauginu , sumasciau taip , po kulimo prabiru bus dauk , lekiu su lekstem ir prasau garstycios pasetos . kaip kolektyvas mano kada geriau butu suarti rudeni ar pavasari? sesim vasarinius kviecius

O zinai kad juodosios garstycios netinka tarpinei kulturai? Turesiu aliejiniu ridiku ir baltuju garstyciu kurie tinka, tad prasom kreiptis, pagelbesiu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...