Jump to content

TIK EKOLOGISTAM !!


Remis

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

Sveiki kolegos, ekologinių ūkių savininkai, ar norintys tapti ekologiniais ūkiais,įkeliu kvietimą ir noriu paagituoti aktyviai dalyvauti Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos(LEŪA) išplėstiniame tarybos posėdyje,kuris įvyks kovo 05 d. 10 val. LR Žemės ūkio rūmų priešsalyje (II a.), K. Donelaičio g. 2, Kaune.

Šiame posėdyje bus aptariamos šiuo metu ruošiamos ekologinio ūkininkavimo taisyklės,čia išgirsite naujausią informaciją apie ekologinio ūkininkavimo ateitį,o ji gana niūri, nes  ŽŪM valdininkai,panašu, mums rengia” ATGRASYMO nuo Ekologinio ūkininkavimo Programą”. Nes kaip suprasti tokius jų siūlymus ?:

-          1SGV padengs tik 1 ha žalienų(pievų arba ganyklų,be teisės gauti išmoką už pašarams skirtus javus )

-          Privalomi dirvožemio tyrimai

-          Ekologijoj gales dalyvauti tik ūkiai visame ūkyje ūkininkaujantys ekologiškai

-          Ir t.t.

Taigi yra būtinas aktyvus visų ekologų dalyvavimas. Turim parodyti ŽŪM valdininkams , kad mūsų daug ir esame vieningi ire same pasiryžę atstovėti savo poziciją. Ir nesvarbu , kad nesat LEŪA nariai, jei ūkininkaujate,ar tik ruošiatės ūkininkauti ekologiškai, tai ir mūsų interesai yra bendri. Dalyvių skaičius neribojamas.

Kvietimas i LEUA posedi_2015_03_05.doc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tokie parekavimo susirinkimai yra bent kartą pasiteisine?Mano nuomone pirmiausia LEŪA turėtų turėt bendra poziciją ir gerai pasverta,o ne visi rėkt prieš betkokia naujovę, ir vienas taisyklės gan logiskas aukoti vardan kitų visiškai nelogišku.

 

Visų pirma,niekur neužtikau dokumento,kad LEŪA yra įgaliota derėtis ir spręsti viso ekologinio sektoriaus likimą !

Pasikartosiu-kad ekologinis ūkis tai ne tik ekologiniai javai,tai apima visą ekologinę augalininkystę-su daržininkyste,sodininkyste ir t.t.,tuo pačiu ir apima gyvulininkystę-mėsiniai,pieniniai galvijai,avys,ožkos,kiaulės ir t.t.

 

 

ne visi rėkt prieš betkokia naujovę,

 na naujovė tikrai "džiuginanti",visi gyvulių augintojai tiesiog "dėkoja" už tą naujovę.

 

 

ir vienas taisyklės gan logiskas aukoti vardan kitų visiškai nelogišku.

 

jo,labai "logiškos" taisyklės...ar buvo atlikti kokie nors skaičiavimai,ar paremta faktais kad 1 sgv užtenka 1ha ?

Jūs suraskit Lietuvoje nors 1 ekologinį ūkį,kuriame 1 hektare 1 sgv ir išganytų ir pašarų prisiruoštų,tikrai lėksiu į tą ūkį mokytis kaip reikia dirbti !

Tamsta tikriausia augalininkas grūdininkas,ir gyvulių nematęs ? O jei taip jūsų ekologinių javų išmokas sumažintų 2-3 kartus ? Irgi būtų logiškas sprendimas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerb ricardai, Jei nesunku atsiversk kita tema kur ikeliai kvietimą ir paskaityk virš tavo posto yra keli mano pasisakymai ir man nereiks kartotis ir tu suprasi mano pozicija ir tada galėsime pakalbėti toliau be emocijų, o logiški t.y dirvoziamio tyrimai, iselis, sojos ir kmynai kaip javai, laukiniai gyvūnai braukiami ir remtinų sąrašo jei kyla klausimų kodėl galiu paaiškinti.

Va čia yra keli postai su mano nuomone:http://zemesukis.com/topic/2743-ekologinis-ukis/page-5#entry303589

P.s deje LEŪA vienija visa ekologiškų ūkių sektorių negana to įstatuose yra įrašyta ir iskirtines kokybės ir ji turėtų atstovauti visus lygiai, negana to visiems uzsiemantiems ekologiškų ukininkavimu reiktų prieš pradedant tai darytti truputį pastudijuoti šio reikalo mokslus bent ekologiško ūkininkavimo apibrėžimą perskaityti bent kartą, kyla įtarimas kad mažai kas apie tai žino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Skambinau I nma tai pasake kad paraiska dar netikrinta gal bus judinama iki men.galo o ismoku tiketis geriausiu atveju iki balandzio galo, va pasirodo jiems vienodai kada pristatai ta 18 lentele

Skambink tiesiai tam kuris tikrina jūsų rajoną, kiek žinau tai visų kurių klaidų nebuvo jau patikrinta, o aš jau ir pinigus gavęs.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...