Jump to content

Arbūzai


Balalaika

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
On Thursday, April 06, 2017 at 08:36, tomeliss said:

Jei gerai matau tai ir lagenariju pasisėjęs? bandysi skiepyt? Kiek laiko dygo lagenarijos? Kokias arbūzų veisles bandai?

TAIP bandysiu skiepyt  i lagenarija .Lagenarijas sudaiginu uzdaroje drėgnoje dėzutėja.prasikala kazkur per 3 dienas sudygsta dar per 4.Arbuzu veislė crimons sweat.Meliono veisle Ananas.Cia mano pirmas bandymas tai nezinau ar pavyks kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-08 at 19:52, Gediminas S pranešimas:

Sveikas,
Mano kraštas Utenos rajonas.  Kiemintus irgi auginsiu. 
Sėklas siunčiuosi iš Aliexpress ir Ebay. Geriausia pirkti originalias sėklas firminiuose įpakavimuose.
Didelį sėklų pasirinkimą turi ukrainiečiai - tik reikia susirasti internetinę parduotuvę, kuri atsiųstų į Lietuvą.  Galime kooperuotis ir siųstis kartu arba dalintis. 

Labas..O Jus seniai jau auginat arbuzus.,Čia mano pernai metų derlius

14212223_1058136560973974_8205300335596654385_n.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-08 at 19:52, Gediminas S pranešimas:

Sveikas,
Mano kraštas Utenos rajonas.  Kiemintus irgi auginsiu. 
Sėklas siunčiuosi iš Aliexpress ir Ebay. Geriausia pirkti originalias sėklas firminiuose įpakavimuose.
Didelį sėklų pasirinkimą turi ukrainiečiai - tik reikia susirasti internetinę parduotuvę, kuri atsiųstų į Lietuvą.  Galime kooperuotis ir siųstis kartu arba dalintis. 

Žinau adresa ukraniečių internetines parduotuves kuri siunčia į Lietuva.Galim koperuotis .Nebent asortimentas dabar sumažejes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 4/14/2017 at 23:22, Vovka pranešimas:

Žinau adresa ukraniečių internetines parduotuves kuri siunčia į Lietuva.Galim koperuotis .Nebent asortimentas dabar sumažejes.

Sveiki,
Daiginu 28 veisles arbūzų ir 12 veislių melionų 
Sėklos iš Aliexpress ( Ranton ir Laritek parduotuvės ) - sudygo puse sėklų, todėl neverta siųstis . Moliūgo hibridas į kurį skiepyjamas melionas sudygo 100% ( baltos sėklos ), Lagenarijų sudygo 30% per 1,5 sav. - reikia auginti savas
Lietuviškos ir Ukrainietiškos sėklos sudygo visos / tik 'Granate' triploidinis dygo sunkiau  /
Ukrainietiškas siunčiuosi iš https://nikitovkaseeds.myshopify.com/  ( iš jų sunkiai dygsta DLINNOMER F1 )  Aprašymas http://ipob.org.ua/arbuzi.html
  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau aš toke kiniškoje parduotuveje ieškoti moliugo hibrido seklų ir lagenarijos neradau,tik draugas klipsų užsake ,deja aš pats negalejau nes neturiu kortelės mokejimui,auginu ir aš daug arbųzų veislių,aš dar turiu kita Ukrainos seklų adresą   https://ogorod.ua/shop/search ,BET NEPASINAUDOJAU DEL TOS PAČIOS PRIEŽASTIES,DAR SIUNČIAUSI IŠ ĖSTIJOS,,, ten pavedimu galima..Šiais metais bandysiu skiepyti,,o taip arbūzus auginu jau daugeli metų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tokį moliūgo hibridą (baltos sėklos). Sudygsta gerai. Prie +15 nestabdo su dygimu, šalčiui atsparūs. Skiepyti dar nebandžiau. Ukrainiečiai forumuose rašo, kad baltos sėklos pasiteisina skiepijant melionus. Galiu persiųsti paštu.
Beningasa hispida nepavyko greitai sudaiginti, todėl ateityje neprasidėsiu.  
Watermelon, melon and cucumber rootstocks, white pumpkin seeds:
hibridas.png.36fa4a698966d4592e76fe1d73dcf4d7.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 minutes ago, Gediminas S pranešimas:

Turiu tokį moliūgo hibridą (baltos sėklos). Sudygsta gerai. Prie +15 nestabdo su dygimu, šalčiui atsparūs. Skiepyti dar nebandžiau. Ukrainiečiai forumuose rašo, kad baltos sėklos pasiteisina skiepijant melionus. Galiu persiųsti paštu.
Beningasa hispida nepavyko greitai sudaiginti, todėl ateityje neprasidėsiu.  
Watermelon, melon and cucumber rootstocks, white pumpkin seeds
hibridas.png.36fa4a698966d4592e76fe1d73dcf4d7.png

BŪtu neblogai..Ką aš tau galečiau pasiulyti.. tokiu ar arbuzu neturi CPD-2 LABAI ANKSTYVAS..55-60 DIENU

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Daruxs pranešimas:

Kad ir šalta ,bet užauga ir pas mus,dar ir tokiais kiekeis.

kaip vadinasi si veisle ? pagal oru prognozes atrodo kad siais metais lauke niekas neuzaugs..

Čia  nemažai veislių ;kiemintai ,ultrarani,ogonek ir dar kelios.Na labai priklauso ,kokia vasara bus.Nuo to ir derlius priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiziurejes apie darzoviu skiepijima nutariau ir aš pabandyt. Skiepijau pomidorus ir moliugus su agurkais, bet nesigavo. Iskiepijus porai dienu palieku tamsoi, dregmei. Išemus atrodo, kad daigas kaip ir prigyjes, grazus, bet padedu i sviesa ir nuvysta. Ir taip 3 kartus :( Ka netaip darau, ka patartumet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Buffalo pranešimas:

Prisiziurejes apie darzoviu skiepijima nutariau ir aš pabandyt. Skiepijau pomidorus ir moliugus su agurkais, bet nesigavo. Iskiepijus porai dienu palieku tamsoi, dregmei. Išemus atrodo, kad daigas kaip ir prigyjes, grazus, bet padedu i sviesa ir nuvysta. Ir taip 3 kartus :( Ka netaip darau, ka patartumet?

 

Prieš 9 valandų, Buffalo pranešimas:

Prisiziurejes apie darzoviu skiepijima nutariau ir aš pabandyt. Skiepijau pomidorus ir moliugus su agurkais, bet nesigavo. Iskiepijus porai dienu palieku tamsoi, dregmei. Išemus atrodo, kad daigas kaip ir prigyjes, grazus, bet padedu i sviesa ir nuvysta. Ir taip 3 kartus :( Ka netaip darau, ka patartumet?

Galvoju ir aš skiepyti ,bet arbuzus....prisižiurejau daug filmuku,yra keli budai kaip skiepyti..kokiu budu jus bandet..vieni kai paskiepija mauna maišeli celofaninį ant vazono, dar kiti nupjauta pūsle nuo vaisvandenių deda ant įskiepyto augalo ir laiko gera savaite,taip sudarydami šiltnamiuko salygas,dar mačiau vienas ,net mini šiltnamiuką pasidares kambaryje ir laiko jame kol prigyja...,čia aprašiau arbuzu skiepijimą...https://floralovezone.blogspot.lt/2017/02/kaip-skiepyti-pomidorus.html. čia apie pomidorus

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...