Jump to content

MTZ-1025.4


Tautis

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...

Dar nieko rimtesnio su juo nedirbau tai ir komentuot neturiu ką , grūdų vežimas bus pirmas rimtesnis darbas. Man dar nelabai aišku hidraulo valdymas su dviem rankenom, tai su pakabinamu skutiku  bandysiu praktikoj išsiaiškint. Gale reikėjo pošaibę pakeist nes tepalą leido hidraulas, matėsi kad veržlę jau bandė paveržt kad nebėgtų tepalas bet pošaibę brokuotą pakeist tingėjo.   :icon-mrgreen:

Galėtum plačiau apie niuansus parašyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

MTZ1025  pagal savo arklius yra pakankamai taupus traktorius, o idejus varza i isiurbimo dacika jis dar ekonomiskesnis tampa, seip jame kompas rodo kuro suvartojima, ir gana tiksliai

turiu kieme ir 1025.4 ir JD 150a/g ir Case 170a/g, tai lyginti bielkio kuro sanaudas su 150A/G traktoriumi nelogiska

bet jei tikrai ryja kaip 150A/g, tai kazkas negerai tada su tuo 1025

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi common rail tik be adblue, jie tuom tik ir skiriasi, o viskas likusi identiska

as neariu su saviskiu, turiu su kuo art rimciau, bet pavyzdziui su kultivatoriu 4m. pakabinamu+akecios, greitis iki14km/h, 5-6l/ha

rotasine prikabinama 3,2m. greitis iki 10km/h, 6-7l/ha

lekstes 3,5m. (vidurinioji BDT-7 leksciu dalis) greitis iki 12km/h, 8-9l/ha

bent pas mane kur kompas rodo kuro sanaudas tai atitinka daugmaz ka realiai suvartoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pora klasimuku visiems 1025.3 ;1025.4 ir 1025.5 turetojams.

Kai uzkabinate ant galines pakabos koki nors padarga,ar monoblokas vis nuleidineja, per milimetra, padarga ir vel pakelineja, kad vaziuojant vis jauciasi tas kilnojimas ?

Kai pirkau traktoriu buvo didokas greiciu dezes kaukimas, "Agrodetaleje"mestrai sake , kad po 200 darbo valandu nurims, taciau nieko panasaus neatsitiko. Mano 1025.4 , bandziau pravaziuoti su giminaicio 1025.3 , pas ji tylu, girdisi tik variklio svilpimas, o pas mane kaukia kaip pusantrinis argi net dar garsiau

Ar tureciau del tokiu bedu kreiptis pas garantininkus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kreipkis ,nelauk, nes tuoj pasibaigs garantija ir bus ate..tada euru kruvos reix krapstyt..

 del galinio monobloko kokiam auksti uzfiksuoji pakeles  padarga ,an tu rankeneliu dvieju tokiam ir laikosi..nieks ten nesikilnoja..

 

Beje man buvo pora nutikimu kad truko slangele greiciu dezes ir isvare tepala is dezes..gerai kad laiku pastebejau..manau kad ten reikia perdaryt y metalinius stucerius..gal kam buvo ir panasi problema ? kaip sprendet? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kreipkis ,nelauk, nes tuoj pasibaigs garantija ir bus ate..tada euru kruvos reix krapstyt..

del galinio monobloko kokiam auksti uzfiksuoji pakeles padarga ,an tu rankeneliu dvieju tokiam ir laikosi..nieks ten nesikilnoja..

O tai neturetu ne kiek jaustis , kad automatiskai palaiko uzduota padeti ? Pas mane seip vizualiai beveik nesimato , kad kazkiek paleidzia zemyn ir vel kilsteli, tik,kad labai jauciasi dirbant vis toks padargo kilstelejiamas kas kelias sekundes.

Garantininkai jau du kartus keite,ta (kaip jie vadina) monobloko smegenine, taciau niekas nepasikeite...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...