Jump to content

t25 meta pagreitintoja


Samagoncik

Recommended Posts

Sveiki. Iskilo man tokia beda.Traktoriui t25 meta pagreitintoja. kai ijungi pagreitintoja ir pvz 6 begi , nuspaudus gaza iki galo tada pagreitintojo nemeta , taciau vaziuojant jauciasi kaip nori mesti, o kaip atleidziu gaza pavazu deze (surara) ir ismeta pagreitintoja. Kas galetu buti . esu dar zalias ant tokiu dalyku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Iskilo man tokia beda.Traktoriui t25 meta pagreitintoja. kai ijungi pagreitintoja ir pvz 6 begi , nuspaudus gaza iki galo tada pagreitintojo nemeta , taciau vaziuojant jauciasi kaip nori mesti, o kaip atleidziu gaza pavazu deze (surara) ir ismeta pagreitintoja. Kas galetu buti . esu dar zalias ant tokiu dalyku

Jam turi but fiksatorius, sankabos neišmynęs bėgio neišjunksi/neįjunksi. gali būti kad tas nefiksuoja. Čia tik spėlioju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

negalima. Isijungi begi, pariedi biski ir vel bandai pagreitintoja ar paletintoja ir isoksta tada. paprasciausia kai jungi dantracio dantys vienas i kita isispiria ir nesijungia, cia turbut del to kad ten didieji dantraciai. greiciu deze gi nesinchronizuota, kaip dviracio torpeda :D[/quote

kui už patarimus dabar zinosiu :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...