Jump to content

Triušių ligos


zitule27

Recommended Posts

Laba diena,

norėjau pasikonsultuoti su auginančiais triušius žmonėmis. Neseniai įsigyjau keletą triušių ir vienam atsirado tarsi pūliniai ausyse. Gal galit patarti, kas tai galėtų būti ir kaip įmanoma pagydyti?

aš įtariu, kad tai galėtų būti ausų niežai arba vidurinės ausies uždegimas. Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę.

post-12699-14152182431_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galite pasakyti, kas tai? Keliom paaugliukėm ausys lyg pabertos. Gal tai erkučių darbas? Nesu su tuo susidūrusi :icon-sad: Ką daryti?

Tai ar kas gali pasakyti, tiksliau -parašyti, kas mano triušytės ausytei? Kuo gydyti? Būsiu labai dėkinga.

Na labai nesureikšminu tokių pabėrimų,Nors pas mane taip gausiai niekada ir nebuvo, bet ausis labai panašiai atrodo kai gydoma nuo ausies erkutės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galite pasakyti, kas tai? Keliom paaugliukėm ausys lyg pabertos. Gal tai erkučių darbas? Nesu su tuo susidūrusi :icon-sad: Ką daryti?

Tai ar kas gali pasakyti, tiksliau -parašyti, kas mano triušytės ausytei? Kuo gydyti? Būsiu labai dėkinga.

Na labai nesureikšminu tokių pabėrimų,Nors pas mane taip gausiai niekada ir nebuvo, bet ausis labai panašiai atrodo kai gydoma nuo ausies erkutės

Ačiū. Kažkoks purškalas yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na labai nesureikšminu tokių pabėrimų,Nors pas mane taip gausiai niekada ir nebuvo, bet ausis labai panašiai atrodo kai gydoma nuo ausies erkutės

Ačiū. Kažkoks purškalas yra?

Jau trečius metus nuo erkučių naudoju savo gamybos purškalą - Terpentinas (Skipidaras) + kamparo aliejus 50:50. skipidaras (ūk. prekių parduotuvėje parduoda po 1L) užmuša, aliejus geriau padengia ir nenulaša. Erkutės dvėsta akimirksniu (pats stebėjau).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu toki klausima apie triusiu kokcidioze, ar nekenkia zmogui sergancio triusio mesa ? PAkolkas krenta tik 3 men triusiukai, pas didesnius sveikus triusius kiek teko matyti kepenis ruosiant mesa nk dar nepastebejau. Bet jei apdorojant atsitiktu taip kad kepenys jau butu paveiktos ligos, ar mesa taip pat ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ant ausų nieko nėra ?

Skaičiau kažkokio rusų veterinaro straipsnį , kad norint pabaigt su mixu , reikėtų sekti australijos pavyzdžiu , o ne skiepais ta liga palaikyti, ir idomu kodėl ten iš kur ji kilus , ja triušiai lengvai perserga ,o miršta labai retai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ant ausų nieko nėra ?

Skaičiau kažkokio rusų veterinaro straipsnį , kad norint pabaigt su mixu , reikėtų sekti australijos pavyzdžiu , o ne skiepais ta liga palaikyti, ir idomu kodėl ten iš kur ji kilus , ja triušiai lengvai perserga ,o miršta labai retai.

O koks tas Australijos pavyzdys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...