Jump to content

mtz 50l pusremio problemos


mtz 50l

Recommended Posts

Sveiki visi. Pakalkas esu dar naujokas prie traktoriu, todel kyla daug problemu. Tai wa viena is ju: prie pusremio neprisiverze varztas, pirkau 5 tokius pat ir nieko. Kvieciau meistra, sake kad tas sregis viduj isdroztas yra, todel nelaiko, bet pats remontuoti neapsieme. O tai ka daryt man dabar?

Laukiu atsakymu.

_________________________________________________________________

Liūdesio nepaskandinsi, liūdesys moka plaukti. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

cia as prie to pacio paklausiu. jai pusremi apatinio varzo nera ar gali but kad priekinis balnas kur stovi radiatorius per kokias dideles duobes vaiksto nes siandien kai priekinis ratas i tokia duobe pamazu isileido pasigirdo garsas kad kliuna ventiliatorius ir taip sugadinau radiatoriu ventiliatoriaus sparniukai suvare radiatoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia as prie to pacio paklausiu. jai pusremi apatinio varzo nera ar gali but kad priekinis balnas kur stovi radiatorius per kokias dideles duobes vaiksto nes siandien kai priekinis ratas i tokia duobe pamazu isileido pasigirdo garsas kad kliuna ventiliatorius ir taip sugadinau radiatoriu ventiliatoriaus sparniukai suvare radiatoriu

mano manymu greiciausiai vaiksto pusremio ir lonzerono sujungimas , o gal lonzerono prijungimas prie korpuso , tuo paciu reiketu paziureti ar gerai priverzta vairo kolonele

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...