Jump to content

Priekinis tiltas leidžia tepalą


Svečias

Recommended Posts

Sveiki, kolegos traktoristai ;)

Baigiu savajam 572 suramstyti hidrosistemą, bet kol aną tvarkau, jau sugedo kitas galas. Problema : pradėjo bėgti tepalas pro priekinio tilto gilzę (tikriausiai teisingai pavadinau). Žodžiu toje vietoje, kur ratas su visu reduktoriumi vaikšto aukštyn-žemyn. Patarkite, kaip ardyti, ką pakeisti.

priekinistiltas-vi.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ardymas labai lengvas ,nuimi rata,atjungi vairo trauke ir atsuki keturis varžtus kur prisuktas dangtelis.Numauni pavara o gilzes viduje yra du guminiai žiedai ,jei gilze neišdilus pades .Tiesa dar pažiurek ar nedingsta tepalas iš kampinio reduktoriaus ,gal išbega per apačia i pavara.Tam stakane ,kur stovi velenelis,iš apačios dedasi salnikas berods 30*52

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ardymas labai lengvas ,nuimi rata,atjungi vairo trauke ir atsuki keturis varžtus kur prisuktas dangtelis.Numauni pavara o gilzes viduje yra du guminiai žiedai ,jei gilze neišdilus pades .Tiesa dar pažiurek ar nedingsta tepalas iš kampinio reduktoriaus ,gal išbega per apačia i pavara.Tam stakane ,kur stovi velenelis,iš apačios dedasi salnikas berods 30*52

Ačiū, tikrai naudinga info. Iš kampinio lyg ir nedingdavo, tikrinu reguliariai. Šiandien švariai nuploviau ir pažiūrėjau atidžiau, tai tepalas atbėga nuo viršaus, ten lyg ir žiedai guminiai korpuse, ir bėga žemyn. Todėl atrodo, kad leidžia pro gilzę. Pamėginsiu susiremontuoti, dar syk ačiū už info.

Šiandien padariau foto, kaip atrodo natūroje:

CopyofP1030178-vi.jpg?1271360227

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bereikalingas laiko gaisimas..... igra niestojit sviec....

Raimisx - ką siūlai dayti tokiu atveju ? Laukti, kol išbėgs visas ir paskui keisti dantračius ?

pas mane irgi leidzia. kai traktorius pastovi nevaziaves diena ar dvi.vaziuojant tokiu bedu nera.

beje, draugelis perrinko viska, po savaites tepalai vel bego per ta pacia vieta.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bereikalingas laiko gaisimas..... igra niestojit sviec....

Raimisx - ką siūlai dayti tokiu atveju ? Laukti, kol išbėgs visas ir paskui keisti dantračius ?

pas mane irgi leidzia. kai traktorius pastovi nevaziaves diena ar dvi.vaziuojant tokiu bedu nera.

beje, draugelis perrinko viska, po savaites tepalai vel bego per ta pacia vieta.....

pas mane irgi kai pastovi buna aptekeja , o kai dirbi tai pokolkas neleidzia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ten susidaro slėgis- teisybė. Bet įdėti alsuoklį tiesiogiai į tą purvyną ir dulkes :icon-rolleyes: įdomu ar nesigaus priešingai per kišenę.

Tai kad priekinio tilto reduktoriuje yra alsuoklis. Nėra kampinėse pavarose ir galiniuose reduktoriuose...

O aš savo ką tik pabėriau - tie du minėti guminiai žiedai ko gero dar gamykliniai. Gilzės cementavimas vietomis irgi patrintas... Kvepia visos gilzės keitimu. Kažin iš reduktoriaus korpuso lengvai išsikala ? Ten, kiek supratau, ją laiko vienas varžtas be galvutės ir daugiau niekas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pabėriau ir aš savąjam priekininį tiltą. Reikia ir man tą gilzę iš šoninės pavaros išlupt ir kiek suprantu ją laiko iš reduktoriaus šono tokia ,,šponkė,,. Taigi kaip ją išlupt? Ir dar klausimas kaip teisingai sureguliuot kampiniam reduktoriui tarpeli nes keičiu velenėlius ,salnykus ,guolius ir cilindrą ant katro maunasi šon. pavara.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabėriau ir aš savąjam priekininį tiltą. Reikia ir man tą gilzę iš šoninės pavaros išlupt ir kiek suprantu ją laiko iš reduktoriaus šono tokia ,,šponkė,,. Taigi kaip ją išlupt? Ir dar klausimas kaip teisingai sureguliuot kampiniam reduktoriui tarpeli nes keičiu velenėlius ,salnykus ,guolius ir cilindrą ant katro maunasi šon. pavara.

O idomu kiek jau jusu belarusai prasuke motovalandu kad bega tepalas per pavaras? pas mane virs 2000mt dalis dirbime dalis transporte prasukta tai kolkas jokiu net rasojimu nera toj vietoj. O gal su krautuvais dirbat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal i lankas nusikalbėsiu...bet...kazi kas butu jei i pripildymo aklę idėtum alsuokli?? :icon-rolleyes: ar negali ten sakykim "usipumpuoti" kai vaziuoji? :icon-redface: kaimynas isidėjo alsuokli i MTZ 52 lauksim dabar rezultatų.. :D

po darbymečio rezultatai geri :icon-idea: ...nebebega tepalas pro pavaras o tik truputi 'alsuoklis' pasitepalaves.. :eusa-clap: galima sakyti padėjo patobulinimas.. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...