Jump to content

Ieskau kombaino


Guest Gintokas

Recommended Posts

  • Atsakymai 66
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...
Sveiki,

Kuo tie Claas'ai kieti kas nors pasakykit !

Parduoda J.D.965 18000 lt.

NeW Hooland (Clayson 135) 15500 lt.

Man uztektu gal 30 ha :) jei normaliai eitu

kas geriau !!! ir ka manot !!!

( cia maciau siule ! )

Aciu

Gintokas

CLAAS gal ir nera kieti bet uztad labai patvarus kombainai. na JD tai laba brangios detales. ir ne brt kur rasi ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Guest vaidas_c
Na galiu pasakyt kad rusiski kombainai yra lauzai iskyrus naujus. O uzsienietiski ir gerai ir greitai kulia :icon-exclaim:

Na jau neee kad ir naujas tas DON 1500D ar kokia ten raide eina ... bet kai pamaciau parpdpje tai net aktelejau koks metalo gabalas ir mechanizmu rinkinys ! :icon-eek: Blyn jei pabiretu koks mazgas tai reiktu puse jo isardyti ir tai ne diena truktu o visa savaite ... O jau paie pagaminimo kokybe tai tikrai nesneku - rusu juk :icon-mad

Zodziu vyrukai pirkit bet koki uzsienietiska pagal kaina ir nasuma bet tik jau ne rusiska :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as prie siauliu maciau kulianti nauja dona. Tai galiu pasakyti kad tik rusai zaliai nudaze ir viskas. grynas kaip tu sakai metalo gabalas. O uzsienietiskas yra uzsienietiskas kad ir koks vistiek geresnis negu rusu. Ir as nesuprantu tu ukininku kurie giria Tuos don kombainus, pastoviai tepaluose paskende ir viskas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Guest vaidas_c

... tai gi tautieciai :icon-wink: siulau neziureti i tuos DON'us nes rusiska technika tai dar toli grazu iki senesnes uzsienetiskos lygio :icon-cry: Geriau jau padevetas koks daniskas ar vokiskas bet tik ne rusiskas. Keista kaip tas naujasis DON'as aplamai atitinka EU reikalavimus ... :icon-question: arba ten ta sertifikata nusipirko koks rusu magnatas kartu su vietinemis buozemis :lol:

Pats ketinu pirkti traktoriu ir priejau isvados kad geriau jau keleta tukstanciu daugiau sumokesiu bet nepisksiu rusisko. Sakoma skupus moka du kartus :icon-wink::)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Guest vaidas_c
Vaidas_c dekui uz palaikyma. Pats patyriau savo kailiu dirbt su Niva ir su uzsienietisku kombainu. O tu su kokiu kuli javus. :D

Pradejau dirbti su Droningborg 1200 be kabinos ir atvariau keleta sezonu o dabar jau 3 metur turiu D8000S ir labai dziaugiuosi ! viska jame susitvarkiau ir nuostoliu kontrole ir sekimo sistema susitvarkiau ... perdariau hidrosistemos hiltro prisukima ant normalaus hidro filto ir lekiu laukais kaip vejas ! :D geras kombainiukas ir jis man patinka ! tik noreciau kedri isigyt su rapso stalu nes rapso turiu 34ha o viso pjaunu 78 ha grudiniu. Tiesa kai pirkau buvo ventiliatoriaus variatorius issimaskataves tai apvirinau su kempu ir aptekinau o vidini centrinio skyvo skyle tai pat pratekinau pagal ta "atrestauruota" ir viskas OK eina be problemu ! Zodziu persidariau pirma ziema as ji taip kaip norejau pats tad sezona atvaziuoju net neislipes is kabinos :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Guest vaidas_c
Na as turiu mazesni droningborg 7000HIDROSTATIC. Tai galiu pasakyt kad dronningborg i joki Claas nemainyciau. :D

Pritariu tamstai :icon-wink: as tai pat nemainyciau i joki class'a Bent man Droningborg tai labai geras ir paprastas kombainas ! aisku mielai pasikeisciau ji tik i D8500 Jumbo arba i D9000 (Y) Oi tada tai jau lekciau ! bet pries tai reiktu pasididinti lauku plotus :D bei pasiekti derlinguma ~10t/h :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Guest vaidas_c

Taip ! pritariu :icon-wink: as tai pat mielai isigyciau ta D8500 tik kad Lietuvoje ju mazai yra :icon-cry: Na bet jei ka isgirstumete butinai praneskite man as mielai pasikeisciau ji su savuoju :) Nors aisku dar ir paskaiciuociau gerai, manasis tai 4.2 kederis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Guest vaidas_c

Zinau as ta FORVIDA ... ten plesikai kokiu reta ! :icon-eek: Buvau sutares pirkti is ju D7000S ir atvaziaves po 3 dienu gavau spyga nes kazkoks smikis pasiule 500Lt daugiau tad jie nesuke galvos ir pardave o kai as atvaziavau jie sako kad cia biznis ir jei nori tipo lauk kol atvez koki tai kazkada. Buvau baisiai nustebes ju nesamonem nes jau ne is vieno girdejau kad taip jie elgias. Panasiu metu ir as ten lankiausi bet jokio panasau neteko matyti pas juos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...