Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

sveiki, kasnors šiemet perkat valtra is rovaltros? mane jie pradeda pykdit :icon-evil: vos tik sumokejau pradini inasa pradejo mikt, kad turiu sumoket visa trukstama dali nors patis parase pazyma, jog rovaltra suteiks paskola 200k. siandien paaiskejo, jog rovaltra manes nebefinasuoja ir viskas vyks per bankus +dvi savaites :( .Pries sudarant sutarti teige, kad traktorius bus pagamintas per du menesius, uz savaites bus trys menesiai, pagamino 10.20 niekaip nesugeba parvezt i Lietuva, nors fura suvazineja per dvi paras pirmyn atgal. ryt skambysiu Trainaiciui :icon-evil: gal kam kilo panasiu problemu siemiat ar kada seniau???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskambyk y NMA ir sužinosi, gal kas su projektu strigo.

su projektu viskas ok as jau turejau teikt mokejimo prasyma iki lapkricio pirmos, bet teko atidet nes nesugebejo parvezt :icon-rolleyes:

Tai tu pasirašei paramos sutartį su NMA,kad būtum teikęs mokėjimo prašymą?Nes patvirtinti beveik visi projektai,bet apie pasirašymą net negirdėti,nes neaišku ar leis europos dėdės perskirstyti pinigus.Bet kuris pardavėjas,tame tarpe ir Rovaltra,mato mus tame sąraše,todėl ir tempia gumą,kad bijo įšaldyti pinigus tavo ir kitų JŪ ūkyje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir aš laukiu laiško. Jau maniau kad neatėjo ar dar kas nors. Bent jau kitiems po laiško išsiuntimo NMA praneša telefonu. Logiškai mąstant, tai kitais metais vistiek kažkokią sumą JŪ turės skirt. Bet kokia bus paskirstymo tvarka.

nebepamenu kur skaiciau, bet jei leis perskirstyti pinigelius is kitu fondu, tai siu metiniai JU gaus visi ir dar liks apie 4mln lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aktyvūs žmonės, susibūrę į bendruomenes, dabar turi dar daugiau galimybių "nuversti kalnus". Jų norus paversti realybe gali Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programa, kurios lėšomis finansuojami ir kaimo bendruomenių parengti projektai.

paskaitykite truputi optimizmo http://www.valstietis.lt/Pradzia/Naujie ... pini-ideju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai teko skambinti ir bendrauti su ministerijos vienu žmogum kuris dirba su jaunais tai kad kiek teko prašyti EU dėl lėšų perskirstymo visada leisdavo tai ir dabar leis tik kad tas procesas labai ilga užtrunka iki pusės metų gali būt ir ilgiau nuo prašymo dienos dėl lėšų perskirstymo

Raštą dėl lėsų perskirstymo išsiuntė rugpjūčio mėn.( bent jau taip teigia :D), taigi jau eina 4 mėnuo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aktyvūs žmonės, susibūrę į bendruomenes, dabar turi dar daugiau galimybių "nuversti kalnus". Jų norus paversti realybe gali Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programa, kurios lėšomis finansuojami ir kaimo bendruomenių parengti projektai.

paskaitykite truputi optimizmo http://www.valstietis.lt/Pradzia/Naujie ... pini-ideju

ir kurioj vietoj yra ziniu apie jaunuosius ir lesu skirima jiems :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu, siek tiek apsisvieciau nors nieko konkretaus taip ir nera , tik jei..., gal ir t.t... . Va tik pliusa tame matau tiek , kad sunus ikure uki ir tevo nebeprasis kraicio zenidamasis :eusa-think: , beje igis ir savarankiskumo ko pasekoje paziuresim kaip tvarkysis savam kieme , tada gal bus vertas ir mano ukio man pasenus. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu, siek tiek apsisvieciau nors nieko konkretaus taip ir nera , tik jei..., gal ir t.t... . Va tik pliusa tame matau tiek , kad sunus ikure uki ir tevo nebeprasis kraicio zenidamasis :eusa-think: , beje igis ir savarankiskumo ko pasekoje paziuresim kaip tvarkysis savam kieme , tada gal bus vertas ir mano ukio man pasenus. :icon-wink:

dukroms reikia kraiti krauti, o sunu paleidai i pasauli ir sudie :D o del jaunuju tai sia savaite i NMA paskambijau, galvojau ka nors naujo pasakys, o viskas kaip po senovej...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...