Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

Na aš kad ir JŪ bet ne visai durnas,jeigu nusipirksiu technikos už 138k,remdamasis tokiom miglotom žiniom,tai galimas daiktas,kad mano ūkis jau po petų bus paleistas iš varžytinių.Nes pas mane ne tas atvejis, kai tėvas jau turi pilną kiemą technikos ir pagal JŪ programą bando dar papildomai apsipirkti su 100% kompensacija.

Reikia tikėtis,kad iki naujūjų viskas konkrečiai išaiškės,beto šiemet darbai jau baigiasi,o žiemą galima ir be ŽŪ technikos :lol:

tame ir reikalas kad baigesi tie darbai, o dar palukanas reikes moket kol gausi parama, tai tegul dar stovi ta technika firmose :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Na aš kad ir JŪ bet ne visai durnas,jeigu nusipirksiu technikos už 138k,remdamasis tokiom miglotom žiniom,tai galimas daiktas,kad mano ūkis jau po petų bus paleistas iš varžytinių.Nes pas mane ne tas atvejis, kai tėvas jau turi pilną kiemą technikos ir pagal JŪ programą bando dar papildomai apsipirkti su 100% kompensacija.

Reikia tikėtis,kad iki naujūjų viskas konkrečiai išaiškės,beto šiemet darbai jau baigiasi,o žiemą galima ir be ŽŪ technikos :lol:

tame ir reikalas kad baigesi tie darbai, o dar palukanas reikes moket kol gausi parama, tai tegul dar stovi ta technika firmose :D

O kokie pas tave prioritetai ir kokiame sąraše randiesi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beiveik 300 paraisku kaip ir patvirtinta. dabar lygtais duoda tiems kas kaime ilgiausiai gyvena...

netingesiu ir pakopijuosiu kad tokiu isisokeliu su VBS nebeliktu o tai i kupra reiktu uznesti :icon-twisted:

Priimtas sprendimas skirti paramą

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas

Iš viso: 12

Bendras registruotų paraiškų skaičius: 726

Pasirašytos sutartys

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas

Iš viso: 125

Bendras registruotų paraiškų skaičius: 726

cia 2010m pridavusiu 726 tai galima sakyti kad 137 ukiai gaus - gavo param,

ir nereike isigalvoti nesamoniu.

i paieska iveskit :

Priemonė: Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas

Paraiškos kodas:-10-

ir tada rodys visus 2010 paraiskas ir taip ieskot prasom ir neklaidint visu skaitanciu!!!!!!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beiveik 300 paraisku kaip ir patvirtinta. dabar lygtais duoda tiems kas kaime ilgiausiai gyvena...

netingesiu ir pakopijuosiu kad tokiu isisokeliu su VBS nebeliktu o tai i kupra reiktu uznesti :icon-twisted: !!!!

ar skambinais i NMA? "Paraiškos, kurioms atliktas tinkamumo skirti paramą vertinimas

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas" yra 255 paraiskos, as skambinaus ir pasake: parama skaitosi yra skirta, bet dar nera NMA gavusi tu papildomu pinigeliu, todel dar ir neperkelia musu i ta primtas sprendimas skirti parama. Teks palaukti kuri laika kol bus skirti pinigai. O kaime gyveni nuo tada kada pasa issiemei ir gavai asmens kodo tai skaitosi nuo 16 metu (galejai susitvarkyti kad uz skaitytu nuo pat gimo gyvenima kaime).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu kokiu budu galejau susitvarkyt kad gyvenu nuo gimimo ? nma netinka jokios kito pazymos. o tai ar bus tu "pinigeliu" jei niekas i ES nesiunte praymu perskirstymui..

Kiek as zinau siems metams JU buvo skirta 15mln. Po to perskirstymo atsirado dar 20mln, bet nebuvo nuspresta kada juos panaudoti ar siais metais atiduoti JU, ar kitais metais daryti nauja paraisku teikimo etapa. Tai kiek suprantu tuos pinigelius siais metais atiduos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli tautiečiai,nreikia siūlyti niekam į kuprą,NMA svetainės duomenys ne taip operatyviai atnaujinami,ir kiekvienas turi skirtingas žinias,nes skirtingu laiku pasižiūri ar paskambina.O judėjimas į priekį matosi ir ministeris kaip niekad dirba žemės ūkio srityje,o ne taip kaip ankstesni,tik iš spaudos žinojo kas kaime darosi.

Kantrybės ir gyvenkime draugiškai, kaip Leopoldas sakė :D Vistiek žiemą su tais pirkimais nėra kur skubėti,o zlotas jau pabrango ir lenkiška technika keli menesiai kaip subrangus,o kitos technikos kainos manau daug nesikeis

Geriau patarkite ar verta auginti grikius nederlingoje žemėje(nes pas mane nelabai viršija 30balų) ir kur galima pasiskaityti apie auginimo technologiją ir kitus niuansus.Gal kas galite pasidalinti patirtimi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip jau patvirtins tada ir pasnekesim tamsta kaip ten gavosi, bet kad tie 255 laukia pinigu sutinku, bet sakyti kad jie jau gave parama negalima .. deja.. laukim ziuresim tada ir konstatuosim o dabar kaip kad ir sakiau gavusiu apie 137 :eusa-shifty:

Gavę yra visi kurie turėjo pirma prioritetą o tie 255 yra patvirtinti kaip tinkami gavėjai, tai reiškia kai bus pinigu (aišku jeigu jų bus) jie 100% gaus jiems priklausančius pinigėlius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip jau patvirtins tada ir pasnekesim tamsta kaip ten gavosi, bet kad tie 255 laukia pinigu sutinku, bet sakyti kad jie jau gave parama negalima .. deja.. laukim ziuresim tada ir konstatuosim o dabar kaip kad ir sakiau gavusiu apie 137 :eusa-shifty:

Gavę yra visi kurie turėjo pirma prioritetą o tie 255 yra patvirtinti kaip tinkami gavėjai, tai reiškia kai bus pinigu (aišku jeigu jų bus) jie 100% gaus jiems priklausančius pinigėlius.

Aš esu tame skaičiuje,nors prioritetų turiu mažiau ir ne iš pirmūjų,o mano pažystamas nėra tame sąraše,nors ir aukštasis ir ilgai gyvena kaime.Tai neaiški ta atrankos sistema ir nesu tikras dėl tų 100%

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia yra nesąmonė delfi nusigrybavo visu pirma sprendimas skirti parama jau yra daugiau negu 147 ju.O antra jeigu likusieji negaus paramos tai turėtų pasakyt ką jiems daryti ar laukti kitu metu ir teikti paraiškas ar leis nesulaukus dviejų metu stažo teikti paraiškas į supaprastinta žemės ūkio modernizavimą.Ir aišku galėtu pasirūpinti bent lengvatiniu paskolų suteikimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...