Jump to content

Kodel neginami istatymais gyvuliai??


Dariukas24

Recommended Posts

„Negaila. Gyvulys – ne žmogus“ baisu :(

Gyvunu gerovės tarnyba pas mane ūkyje lankėsi ne kartą, ir ne kartą turėjo pastabų, -tai buliuką randa pririštą pievoje grandine, o ne aptvare..., tai dar kažkokios pastabos... Bet va kažkodėl jokiai tarnybai nerupi, kaip gyvena mano šųeimyna, kaip vaikai ir panašiai... Tad aš iš savo pusės galėčiau pamastiti, kad kažin kuo pas mus Lietuvoje yra labiau rupinamasi ir kieno skriaudikai operatyviau sulaukia atlygio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pripažinkim, kad seniem žmonėm kažkodėl reikia laikyti labai daug gyvulių. Dažniausiai nepajėgia, naudos turi lygiai nulį, bet privaryti pilni tvartai dviem aukštais. Atseit dėl vaikų ar dar dėl bala žino ko... O gyvuliai vargsta pas tokias bobutes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pripažinkim, kad seniem žmonėm kažkodėl reikia laikyti labai daug gyvulių. Dažniausiai nepajėgia, naudos turi lygiai nulį, bet privaryti pilni tvartai dviem aukštais. Atseit dėl vaikų ar dar dėl bala žino ko... O gyvuliai vargsta pas tokias bobutes.

kazkokia tai senovine filosofija... nepaeina, o sako kaip as gyvuneliu atsisakysiu, nors vargsta tiek patys, tiek gyvunai...ne viena toki pavyzdi zinau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...