Jump to content

Geriau dirzinis ar bugninis ritininis presai. + ir -


Arunas7

Recommended Posts

jei nera pinigu tai juk yra kitu iseiciu, aiku viena is tokiu samdyti... na paskaiciuok, jei tau pvz per metus reikia 200 rulonu. perki presa, ne nauja, na tarkim uz kokius 20000 rasi, ir jis tau tarkim eis be gedimu, dar vyniotuva, ( nzn kiek net mazdaug kainuoja) na imam 10000. viso 30000 rulono savikaina iseina kazkur 20lt, samdyti- 40 per metus sutaupai 4000, presas atsipirks grubiai po 7 sezonu. mano galva nelabai logiska, net jei dadetum chalimus... mes kol neystengem nupirkti viso komplekto, tai turejom rinktuva-smulkintuva pirke uz 10000, ir pilnai aprupindavom 50 galviju banda... aisku sunkiau, bet kogero pigiausias pasaru gamybos budas. nenoriu atkalbinet ar panasiai, bet pagalvok ar tau tikrai jo reikia... :icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MTZ nelaiko darbiniai, bet... miskininkai suverzia juostas kiek tik imanoma, o darbini jungia/isjungia po sostu. Kas po to nelaiko - nuluzta kaip gruckas galinis velenelis (per posuki). Neziniau kiek reikia junginet ir ar daznai tuos presus, bet cia butu viena kaip iseitis, kad nebuksuotu juostos. Tik va kad nelabai patogu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus karves, viso galvu ape 50 svyruoja, karviu 40 visa kita prieauglis... na nzn, gal laikysit durnu, bet tie rulonai kiek pastebejau yra vos ne mados reikalas, jei daro kaimynas, tai mazdaug ka as cia atsiliksiu, o jei dar turi savo presa tai is vis pasididziavimas... tai pastebejau siemet. atlekia pas mane viena bobute ir sako, va man pernai dare tas ir tas rulonus, tai buvo nesmulkinti ir panasiai, o va kaimynui dare petras tai maciau kaip ji grazia biria zole nesesi, mazu tu geriau padarysi uz petra... na tai ka gali pasakyt... lai nesupyksta temos autorius, bet ka jis galvoja as nelabai suprantu. na gerai, nusipirksi presa uz 25000, jis arba dirbs savo darba arba ne, dar kas susuks i pevele ieskot :icon-idea: si darba be 20lt tikrai niekas nevaziuos daryt, tai kokia nauda is preso? sutaupysi 7lt nuo rulono, o i bielarusa sudesi 10... jei laikai neperdaugiausia galviju tai nusipirk rinktuva, uz 15000 rasi tikrai gera, uz 5000 pasistatyk transeja ir uz5000 nusipirk siloso peili, ir po to uz 20lt nupirksi man kokio konjako ir padekosi kad daviau gera patarima :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk drasiai!Is manes irgi kaimas juokies kai nusipirkau tipo o ir tas uzsimane.ir kam jam cia reik jo.O as dabar pats sau virsininkas kada noriu tada susisuku ir nereik niekam eit galvos lenkt.Ar apsimoka?Tikrai taip.Siemet dar palyginus mazai i chalymus vaziavau, o ir tai daugiau nei puse jau jis man atsipirko,o jeigu Dievas duos ir viskas bus gerai kitamet jis jau prades nest nauda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprasti ijungia/isjungia po sostu

dangtukas po sostu, uzdedi rakta (nepamenu 27 lyg) uzgesines ijungi, kad suktu arba nuo ratu arba nuo variklio. O naujuose nereikia jokio rakto, rankenele toj pacioj vietoj yra. Ir jei tvarkingas traktoristas esi, nenaudodamas darbinio, perstatai apsukas ant 540, o po sostu pastatai i neultralia padeti (kad nesuktu nei nuo ratu, nei nuo variklio). Taip ilgiau tarnaus darbinis.

Tai vat, jei sklypas kokia bent 10 ha, ijungiai ir varai be islipimo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk drasiai!Is manes irgi kaimas juokies kai nusipirkau tipo o ir tas uzsimane.ir kam jam cia reik jo.O as dabar pats sau virsininkas kada noriu tada susisuku ir nereik niekam eit galvos lenkt.Ar apsimoka?Tikrai taip.Siemet dar palyginus mazai i chalymus vaziavau, o ir tai daugiau nei puse jau jis man atsipirko,o jeigu Dievas duos ir viskas bus gerai kitamet jis jau prades nest nauda.

Musu kraste galesi atlekt pachalturint :D Jau nelabai kas ir nori, o jei kuris ka tik nusipirkes atvaziuoja, tai paruliuoja ir isvaziuoja, ne pinigu nepaemes :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sutinku su raimazu kad rulonai prestizo reikalas turiu ir as rulonini

kiti ukininkai sakidavo rulonai nepamainomas dalykas bet isrimtu tai nieko gero gal kas nedare siloso tensejose ir neveze su savikrove preikaba tai jiem gal ir gerai rulonai :icon-confused: pernai daug gereiciau padarem pasaru nei siemet supjauni 10ha susuki ir suvezi kita diena lyja darbas stoja

o silosa transejon per savaite suvezei ir rami galva

jei lyja idejai konservantu :lol: ir kaina ner pigu salerka iseina ta pati kaip ir transejoj darant ir pleveles nereikia pirkt siemet suplojau 8tuks plevelei

+ salerka o transejoj 3 tuks salerkai :P

cia mano nuomone rulonus galima dariti tik preido pamaisymui pasaru :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

i transeja gaunas daug pigiau daryti, bet minusas jei reikia is toli vezti zole. jei palyja o i transeja vaziuoti reikia per pieva, tuoj gaunasi dumblas ir jau pasaras nekokybiskas. cia kas yra geriau apsprendzia galviju skaicius. del 10 karviu tikrai nedarysi transejoj, o ir rulonini pirkti butu tikrai bukas sprendimas. abu budai turi daug pliusu ir minusu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...