Jump to content

Užšalo vadentekis- ka daryti ?


marukas

Recommended Posts

atkapsčiau tema apie vandentieki.. :eusa-shifty: taigi bėda tokia...kaime (apie 30 namų naudotujų) baigia surudyti vandentiekio bokštas..taigi kokia alternatyva butu?? kazkoks hidroforas ar panašiai ?? gal kas esate kaime kazka panašaus irenge?? užvestumėt ant teisingo kelio kas ir kaip ir už kiek.. :)

na musu bokstas ir surudijo, tai vietoj jo pastatem 500l talpa ir su slegiais pazaidem kada isijungia ir issijungia siurblys, gaunasi viskas tas pats tik siurblys tankiau dirba... bet mes esam 1 grezinio naudojai, jum reiktu daug didesnes talpos... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek girdėjau apskritai jokios talpos nereikia. Stato dažnio keitiklį ir siurblys sukasi pagal sunaudojamą vandens kiekį ir nustatytą palaikomą slėgį. Jeigu nenaudojama vanduo - jis sustoja. Jeigu atsuki vieną kraną - jis sukasi lėtai, išlaikydamas užduotą spaudimą.

apie tai irgi kazka esu girdėjes...visai nieko butu variantas :eusa-clap: ...reiks paskambineti ir pasiklausinėti kas ir kaip.. :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kitas klausimas koks sulinio debetas pvz jai visi koki sekmadieni sugalvos issimaudyti ar uzteks tam tarpui vandens arba jai gyvulius girdys zodziu bokstas kartu veikia kaip akumuliacine talpa pas mane pvz jai staigiai reiktu prisileisti backa vandens siurblys dirbtu tusciai nes staigiai neuztektu debito dabar pas mane po siurblio stovi kalibruota saiba kad siurblys is kart viso vandens neissiurbtu is grezinio , tikiuosiu supratai ka norejau parasyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kitas klausimas koks sulinio debetas pvz jai visi koki sekmadieni sugalvos issimaudyti ar uzteks tam tarpui vandens arba jai gyvulius girdys zodziu bokstas kartu veikia kaip akumuliacine talpa pas mane pvz jai staigiai reiktu prisileisti backa vandens siurblys dirbtu tusciai nes staigiai neuztektu debito dabar pas mane po siurblio stovi kalibruota saiba kad siurblys is kart viso vandens neissiurbtu is grezinio , tikiuosiu supratai ka norejau parasyti

jo arba jei dingsta elektra tai su akumuliacine nors trumpam bet turi dar vandens :) siaip ant 30 namu jau galingas ir siurblys turetu but...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...