Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

as taip pat pavasari pameginsiu dar ir vasariniu pasisodinti, nusipirkom 60kg tai tikiuosi kad bent puse isilaikys per ziema nes su vasarineis tai jokios patirties neturiu :icon-neutral:  bet tikiuos kad viskas bus gerai :icon-twisted:

Įdomu būtų sužinoti kaip laikosi šiuo metu  tie 60 kg vasariniai nusipirkti per žiema  ir kokiom sąlygom laikot? 

 

Kaip kiti laiko vasarinius žiemos metu, ar daug išsimeta pavasarį? Gal kas laikot pagal optimaliausia temperatura -1-0 celsijaus ir 60-75 oro dregme (gal visai negenda,nedziusta)?  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu būtų sužinoti kaip laikosi šiuo metu  tie 60 kg vasariniai nusipirkti per žiema  ir kokiom sąlygom laikot? 

 

Kaip kiti laiko vasarinius žiemos metu, ar daug išsimeta pavasarį? Gal kas laikot pagal optimaliausia temperatura -1-0 celsijaus ir 60-75 oro dregme (gal visai negenda,nedziusta)?  :icon-rolleyes:

Ar drėgmė neturi būti 50-60 ?Na taip laikat jau turi turėt sagyklą kaip reikiant.Kiek teko domėtis taip saugant išvengiama svorio nuostolių :icon-wink: .Kaip minėjau auginu savo poreikiams jau daug metų, laikau kambario temperatūroje, sausoje vietoje ir pavasarį niekas neišsimeta ir valgom panašiai iki vidurvasario, nes pabaigiam, na tada jau einu išsirauti žieminio :eusa-dance: Mano patirtis tokia užauginus reikia labai gerai išdžiovinti, jei pro pirštus į tai pažiūrėsi tai gali nė neauginti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, kai tokie orai, tai kada planuojate sodinti vasarinius cesnakus?

Juk dar vasaris :icon-rolleyes: , bet kai tokios gražios dienos mintys nori nenori pasisuka ta linkme.Prieš gerą savaitę žiūrėjau savo žieminius, nebuvo nė daigelio.Nueinu šiandien ogi lenda, kalasi iš žemės jau galima sakyti beveik visi pasirodę.Bus kaip pernai paėmė šalnos ir nuvirino :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Juk dar vasaris :icon-rolleyes: , bet kai tokios gražios dienos mintys nori nenori pasisuka ta linkme.Prieš gerą savaitę žiūrėjau savo žieminius, nebuvo nė daigelio.Nueinu šiandien ogi lenda, kalasi iš žemės jau galima sakyti beveik visi pasirodę.Bus kaip pernai paėmė šalnos ir nuvirino :icon-evil:

:icon-neutral: mm reikės važiuoti savųjų pažiūrėt, kažin kokį šaltį jie pakenčia ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškiai dar "miega",šiandien tik 16 daigiuku vos radau,išeina kad šiemet sudygs vėliau nei pernai Vasario 25 jau eilutės matėsi.Pakapstinėjau tai dauguma daigiukai 3-5 cm gylyje tai per savaite sudygs,gerai ilga vegetacija-geras derlius jai nebus per šlapia ar per sausa.Šalnu nebijau nes pernai dėl šalnu nė vienas nenukentėjo,ir iš vis nepamenu kad česnakai būtu nušale pavasari.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš daugiau nepamenu, kad nušaltų česnakų laiškai yra buvę ir per žiemą buvę sudygę, bet pernykštis pavasaris ir buvo keistas užšildė  pirma paskui kai davė šalnų.Pas mus buvo 8 laipsniai šalčio.Ir ne tik česnakam pakenkė nušaldė visus žiedus kas žydėjo ir kas dar nežydėjo ,o keletas jaunų medelių iš vis žuvo.Nevisur buvo tokios šalnos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane dar nedygsta.Pacioje zemeje turi cesnakai daigelius,bet dar daug laiko jiems islysti reikes.Patikrinau rusyje nuo rudens likusius zieminius skiltelemis,stebuklas,labai grazus,tik su saknelemis ir siokiais tokiais daigeliais,tad reikes dar mazdaug 20-25 kg skilteliu susodinti.Jei nebeuzsals tai kovo vidury galvoju pasodinti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane dar nedygsta.Pacioje zemeje turi cesnakai daigelius,bet dar daug laiko jiems islysti reikes.Patikrinau rusyje nuo rudens likusius zieminius skiltelemis,stebuklas,labai grazus,tik su saknelemis ir siokiais tokiais daigeliais,tad reikes dar mazdaug 20-25 kg skilteliu susodinti.Jei nebeuzsals tai kovo vidury galvoju pasodinti :)

nesuprantu koks tikslas laukti kovo vidurio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

staskestas, is cpa? jei taip, patys atveza ar i Klaipeda vaziavai?

As buvau FB klauses kaip man nusipirkti is CPA cesnaku seklos,sakau,juk del keliolikos kilogramu tikrai nevaziuosiu is Anyksciu raj.,i Klaipeda.Jie atrase,kad gali atsiusti per kurjeri,tik nepaminejo kokiu budu reiketu atsiskaityti,ar per banka,ar grynaisiais pristatymo metu.Siemet nepirkau,nes maza plota cesnakams esu paskyres,tai netureciau kur sodinti,bet kitamet manau reikes pameginti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesmerkit uz kvaila klausima, bet kodel z.cesnakai 4-5 kartus pigesni uz vasarinius? cia tik pries seja toks skirtumas ar ir rudeni tas pats buna.

Sėkliniai visada brangesni už maistinius,rudeni vasariniai 2 kart brangesni už žieminius nes vasariniai ilgiau išbūna nepakite ,ju derlingumas mažesnis o dėl maistinės vertės tai jie labai panašūs,čia daugiau veikia įsitikinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas gali pasakyti koks būna derlingumas žieminių ir koks vasarinių.Ar skaičiavo kas nors?Aš savo žieminių nesu skaičiavusi, o vasarinius pernai suskaičiavau.Mano derlingumas buvo 16,5 karto.Flavor rašo 9-10 karto.Koks žieminių niekur neaptinku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su nerka galiu dadėti kad dar priklauso nuo skilčiu dydžio,kuo daugiau stambesniu skilčiu galvoje tuo daugiau galvu rudeni prikasi,smulkios skiltys sėklai netinka.Česnaku sėklos stambumas niekuo nesiskiria nuo grūdiniu,tam kad gauti didesni derliu reikia stambios kokybiškos sėklos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...