Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Nu labas vakarelis :) ir dar vienas apygudris klausimas - o dziovinant cesnakus pvz su ventiliatoriumi tai kad ir kokia samadielna :) dziovyklele tinka ar ten kazkokiu gudrybiu reikia ? Kazkur interneto platybese maciau kad dziovina ant kazkokiu kaip ir koloriferiu, kurie pucia silta ora.. Na, kolegos, apsvieskite prasome kaip reikia tuos antibijotikus dziovinti ?:))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu labas vakarelis :) ir dar vienas apygudris klausimas - o dziovinant cesnakus pvz su ventiliatoriumi tai kad ir kokia samadielna :) dziovyklele tinka ar ten kazkokiu gudrybiu reikia ? Kazkur interneto platybese maciau kad dziovina ant kazkokiu kaip ir koloriferiu, kurie pucia silta ora.. Na, kolegos, apsvieskite prasome kaip reikia tuos antibijotikus dziovinti ?:))

Viskas priklauso nuo kiekiu kas tinka 50 a jau netinka hektarams,jai planuoji hektarais auginti jau reikia džiovinimo sistemu ir jas reikia iš karto gamintis ar pirkti jai iki ha tai užteks paprastai sukabinti ir džiovinti galima ir ventiliatoriu papūsti tačiau elektra nepigi ant Lietuvos. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki cesnaku augintojai, neseniai prisijungiau prie jusu, radau daug naudingos info :) manau, kad galesite man, naujai cesnaku augintojai patarti. uzsisejau apie 40 aru cesnaku, lapai geltonuoja, pradejo kai kuriu ir saknys trukineti, nzn ka daryti, rytoj vaziuosiu pas agronome tartis, tikiuosi isgelbeti savo augintinius, nes jau ir miegoti ramiai nebegaliu :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrėkte kolegos ar nepakenktų jei dar česnakai kol yra žemėje, paimti lapus nupjauti prieš kasant kad mažiau vietos užimtų ir lengviau su jais būtų?

Zinoma kad lengviau butu, jei su kokiu trimeriu, ar kokia diskine sienapjove nupjautum, ir dar jei visa zalia mase nugreptum, tai sakyciau su bulviu kasamaja, be vargo galetum kasti. O del dziovinimo tai planuoju ant pleveles suberti tokiom linijom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho, ne taip ir mazai, tai jau netoli 6000lt gaunasi, Kazkaip is nuotraukos, kuria maciau, tai nepasirode sudetingas aparatas.

ne LITU O EURU!!!!

tas gaunas grubei 20 000 lietuvisku

sito aparato bent man pagrindinis trukumas kad reikia cesnakus mirkyt, beto luobeliu likutis apie 20 %

jai jau teks pirkti tai zesiu tik su oru kad luptu ir kaina perpus beveik pigiau tiek kad reikia kompresoriaus jau nuo 1m3 m i min.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho, ne taip ir mazai, tai jau netoli 6000lt gaunasi, Kazkaip is nuotraukos, kuria maciau, tai nepasirode sudetingas aparatas.

ne LITU O EURU!!!!

tas gaunas grubei 20 000 lietuvisku

sito aparato bent man pagrindinis trukumas kad reikia cesnakus mirkyt, beto luobeliu likutis apie 20 %

jai jau teks pirkti tai zesiu tik su oru kad luptu ir kaina perpus beveik pigiau tiek kad reikia kompresoriaus jau nuo 1m3 m i min.

EURU??? na jau tikrai nesamone jis ir 6000 litu nevertas manau, Nemanau, kad jis kada nors atsipirktu, nebent kiaurus metus plautu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera diena. Kolegos, klausimėlis. Prišnekėjau, jog iš rudens dirva tręšta mėšlu, o pasirodo, jog gali būti, jog tas plotas nepatręštas.

Česnakų lapai pradėjo gelsti - nestipriai, bet vis dėl to. Ar gali būti, jog trūksta trąšų ? Jei taip, tai kokiomis trąšomis tręšti ir kaip geriausia tą daryti - laistyti su ištirpintomis trąšomis ar barstyti ?

Ir dar - kaip pašaknio ligą atpažinti ? Puvinys koks turi būti įsimetęs ar kas ?

Ačiū iš anksto :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano taip pat pradejo truputi gelsti vienas kitas..(jei gerai atkreipiau demesi tai nuo lapu galiuku pradejo geltsti) is rudens meslas,pavasari salietra o dar poto kazkokia kita trasa,neatsimenu sudeties.. zeme sunki,palijus ilgai buna dregna,nebuvo arineti..nujauciu,kad del dregnumo cia pradejo jie taip man gelsti..kelis maziukai kurie buvo nugelte buvo papuve ir saknys nutrukusios..tai norejau paklausti,man jau nerimauti del supuvimo ar dar ne? si sekmadieni nupurskiau mikroelementais..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano taip pat pradejo truputi gelsti vienas kitas..(jei gerai atkreipiau demesi tai nuo lapu galiuku pradejo geltsti) is rudens meslas,pavasari salietra o dar poto kazkokia kita trasa,neatsimenu sudeties.. zeme sunki,palijus ilgai buna dregna,nebuvo arineti..nujauciu,kad del dregnumo cia pradejo jie taip man gelsti..kelis maziukai kurie buvo nugelte buvo papuve ir saknys nutrukusios..tai norejau paklausti,man jau nerimauti del supuvimo ar dar ne? si sekmadieni nupurskiau mikroelementais..

Jai tokiu daug tai laikas nerimauti ,taip būna kai šilta ir per daug drėgmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, savaitgali vaziavau raveti savo cesnaku lauko, tai manau, kad mano cesnakus uzpuole puvinys, nes prie saknu yra kaip papuvimas, lapai apatiniai nugeltonavo. Nupurskiau previkuru, bet jau nzn ar tai pades, labai prasau patarimo, ka dar reiktu daryti, ar jau cia niekas nebepades :( patirties dar cesnaku auginime neturiu :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...