Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Ką tik, Witalikas pranešimas:

Pagal pernai metus stebuklo nebuvo iš jo. 
Lyginat su kitom. 
Tai tik kelis ha sejau excited, nes likutis sèklos buvo iš praeitų metų. 

Na pas mane lyginant su expiro kuris stacias buvo (apie ta kur sugriuvo tai nekalbu - norisi ta kulima pamirsti :) ) tai skirtumas zenklus buvo, praktiskai kad geriausia rezultata matyt reikejo kulti net po zieminiu kvieciu, nes daug zaliu dar buvo. Didelis ukis kur salia musu - tai kiek zinau jo apie 6 eme, o pvz dominator - graibe nuo zemes ir iki 3. Pas mane tu stebuklu nesieke, bet net tas puses ha laukelis pabandymui/eksperimentui setas rugsejo 8 atidave apie 4/ha. Velgi viskas nuo sejomainos, dirvos strukturos, lietaus ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , dzipas pranešimas:

Na pas mane lyginant su expiro kuris stacias buvo (apie ta kur sugriuvo tai nekalbu - norisi ta kulima pamirsti :) ) tai skirtumas zenklus buvo, praktiskai kad geriausia rezultata matyt reikejo kulti net po zieminiu kvieciu, nes daug zaliu dar buvo. Didelis ukis kur salia musu - tai kiek zinau jo apie 6 eme, o pvz dominator - graibe nuo zemes ir iki 3. Pas mane tu stebuklu nesieke, bet net tas puses ha laukelis pabandymui/eksperimentui setas rugsejo 8 atidave apie 4/ha. Velgi viskas nuo sejomainos, dirvos strukturos, lietaus ir t.t.

Aš ir manau, veislė ne viskas dar. 
Labai priklauso nuo pačio žemių, kas geriau dera ta ir augini ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, dzipas pranešimas:

Na pas mane lyginant su expiro kuris stacias buvo (apie ta kur sugriuvo tai nekalbu - norisi ta kulima pamirsti :) ) tai skirtumas zenklus buvo, praktiskai kad geriausia rezultata matyt reikejo kulti net po zieminiu kvieciu, nes daug zaliu dar buvo. Didelis ukis kur salia musu - tai kiek zinau jo apie 6 eme, o pvz dominator - graibe nuo zemes ir iki 3. Pas mane tu stebuklu nesieke, bet net tas puses ha laukelis pabandymui/eksperimentui setas rugsejo 8 atidave apie 4/ha. Velgi viskas nuo sejomainos, dirvos strukturos, lietaus ir t.t.

Ziuriu dar rapsas tik dygsta vietom, tai kulsim ojojoj...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Duncia pranešimas:

Speju su smilguole bus reikalu, purksta leopard 1,5 l/ha rugsejo 20 kazkur. Ka patartumet? 

IMG_20221009_124211.jpg

A tai, kad gelsta tau jau tos žolės, ar tik taip atrodo klaidingai iš foto? 3-4sav kol pilnai sunyksta, po purškimo, o šeip tai jeigu žaliuoja ir auga toliau tai perpurkšti su pavyzdžiui Pantera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, dzipas pranešimas:

Sunkiai labai net ji imasi - bet tik jis manau gali ja paiimti. 

Beje belkaro atsisakiau del netolygiaus sudygimo. Yra vienas lengvesnes strukturos laukas kur galeciau ji naudot, bet kur moliukai plemu yra ir ten tik po du lapelius islindusiu yr, o jiems belkaras per galva duos. Siaip metazamixo 0,8 norma, bet kolega praejusiais metais sudave po litra - sustabde zliuge.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , dzipas pranešimas:

Beje belkaro atsisakiau del netolygiaus sudygimo. Yra vienas lengvesnes strukturos laukas kur galeciau ji naudot, bet kur moliukai plemu yra ir ten tik po du lapelius islindusiu yr, o jiems belkaras per galva duos. Siaip metazamixo 0,8 norma, bet kolega praejusiais metais sudave po litra - sustabde zliuge.

Jau čia įdomu pasidarė. Gal reiks tada metazamixo po 1l/ha užmesti ir ramu bus. 
Aišku dar tik ryt 2 sav, bus kai purkšta. 
Gal paims dar
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Witalikas pranešimas:

Jau čia įdomu pasidarė. Gal reiks tada metazamixo po 1l/ha užmesti ir ramu bus. 
Aišku dar tik ryt 2 sav, bus kai purkšta. 
Gal paims dar
 

Rasydamas pilna norma as ir turejau omeni 1 litra. Reiktu stebet zliuge tokia zaraza kaip ir lipikas - atrodo mire ir nei is sio nei is to toliau bujoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , axe pranešimas:

Kaip elgtis jei paselis netolygus o planuota purksti belkar+metazamix? Vaziuoti atskirai pirma metazamix 0,5l  o veliau kai tie mazieji paaugs purkst belkara 0,25?

Mane ir domina šitas klausimas.

Vėlai sėtas,žolių mažai.

2-3 lapelių tikrų.

Galvoju gal pasilikt metazamix su belkaru kitam sezonui ir purkšt pavasarį su Korvetu.

Na tik mastau taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Robertas08 pranešimas:

Mane ir domina šitas klausimas.

Vėlai sėtas,žolių mažai.

2-3 lapelių tikrų.

Galvoju gal pasilikt metazamix su belkaru kitam sezonui ir purkšt pavasarį su Korvetu.

Na tik mastau taip

Pas mane rapsas jau didelis, o piktžolių viena kita, yra tokių laukų kur išvis jokios, tai chemija į sandėlį ir purškimą palikau pavasariui su korvetu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...