Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 12 valandų, JCB pranešimas:

Kiekvieno reikalas, bet jau geriau pasilikt tas trąšas, negu pilt bile išpilt. Aukščiau bambos vistiek neiššoksim :)

teisingai geriau isvis nepilt o tai aplink kaimynai uzpavydes :)  nes mazu dar derlius geresnis uzaugs nei kaimynu ;) ( cia bandau apjuokaut ) o tai visi toki rimti neduok die gyveni nepagal visus gi svarbu but kaip visiem ;) 200 salietros ir 100 sulfato ir pyst 7 t kvieciu pas visus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , u.k aurimas pranešimas:

kaip sakmba man kaip ir 0 sveiku :)  pesticidus ir tt paskaiciuoju kaip gamintojas nurodo etiketej ;) teisingai, perteklius blokuoja, o is kur tu zinai kad pas mane sieros perteklius?
kristolini rutuli patrini ir cia man patari ? 

 

O tu darei dirvos tyrimus dėl sieros ir žinai, kad jos ne perteklius?:icon-razz: žinai kam siera augalui reikalinga? Ir kiek jos reikia pvz 1 t, arba koks santykis jos turėtų būt su azotu? Ar ir tu patrini kristolini rutuli ir jis pasako dėk sieros tiek ir tiek o tu is lempos ir varai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Agromanas pranešimas:

O tu darei dirvos tyrimus dėl sieros ir žinai, kad jos ne perteklius?:icon-razz: žinai kam siera augalui reikalinga? Ir kiek jos reikia pvz 1 t, arba koks santykis jos turėtų būt su azotu? Ar ir tu patrini kristolini rutuli ir jis pasako dėk sieros tiek ir tiek o tu is lempos ir varai

As varau is lempos - nu i? KOkie achujienai gudrus visi mendeliejava dirvoj iskasinet..... o kai atsidaro pinigine arba saskaitos israsa gruodi - deda saltus kompresus ant kaktos gulimoj padety.....

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Agromanas pranešimas:

O tu darei dirvos tyrimus dėl sieros ir žinai, kad jos ne perteklius?:icon-razz: žinai kam siera augalui reikalinga? Ir kiek jos reikia pvz 1 t, arba koks santykis jos turėtų būt su azotu? Ar ir tu patrini kristolini rutuli ir jis pasako dėk sieros tiek ir tiek o tu is lempos ir varai

nu as savo zemes tyrimus pasidares esu ir viska puikiai zinau kiek ir ko yra, o is kur tu zinai kiek as azoto atidaviau ? ir kiek planuoju atiduoti ? ar tu uz mane isbersi azota ? 
man jokiu rutuliu trink nereik as jau sakiau as pats sau gaspadoriu kiek noriu tiek pilu :D tau nuo to nei silta nei salta turi but koks mano naudojamas sieros ir azoto santykis .

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Witalikas pranešimas:

At tikrai to reik? Matavai ph? 

Po boro paruūgštint sudėtinga, pagal eiliškumą pirmiausia reikia rūgštinti vandenį, paskui pesticidai ir tada trąšos, tai tipo ipili koki Ph Power su spalvos indikacija, bet po boro supilimo ten ph pakyla iki 8 ir kad numušti jau sunkiai. Gavau vieną kartą rekomendaciją naudot brassitrel, nes tas tai jau grynai paruoštas rapsui, bet nieko ten kitaip tai principe ten kur boras naudoti insekticidą nėra prasmės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Virgis. pranešimas:

Po boro paruūgštint sudėtinga, pagal eiliškumą pirmiausia reikia rūgštinti vandenį, paskui pesticidai ir tada trąšos, tai tipo ipili koki Ph Power su spalvos indikacija, bet po boro supilimo ten ph pakyla iki 8 ir kad numušti jau sunkiai. Gavau vieną kartą rekomendaciją naudot brassitrel, nes tas tai jau grynai paruoštas rapsui, bet nieko ten kitaip tai principe ten kur boras naudoti insekticidą nėra prasmės. 

Labai puikus paaiškininas ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

At tikrai to reik? Matavai ph? 

Nematavu, bet pasirūgština , pastebėjau ant piktžolių kurių kažkada buvo viena kita ramunė tai parūgštinus vandenį net jos pasiraitė,o jos nemėgsta rūgštaus tirpalo. Ir taip kaip sakė eiliškumas irgi turi įtakos.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Virgis. pranešimas:

Po boro paruūgštint sudėtinga, pagal eiliškumą pirmiausia reikia rūgštinti vandenį, paskui pesticidai ir tada trąšos, tai tipo ipili koki Ph Power su spalvos indikacija, bet po boro supilimo ten ph pakyla iki 8 ir kad numušti jau sunkiai. Gavau vieną kartą rekomendaciją naudot brassitrel, nes tas tai jau grynai paruoštas rapsui, bet nieko ten kitaip tai principe ten kur boras naudoti insekticidą nėra prasmės. 

Naudojame 2kg kalio sulfato(2,9ph) pirmas į purkštuvą , insekticidas, ir tt, boras 1l/ha paskutinis į purkštuvą. Tirpalas apie 5.5- 6ph sukasi. Insekticidas suveikia ir niekad problemų neturėjome. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Virgis. pranešimas:

Po boro paruūgštint sudėtinga, pagal eiliškumą pirmiausia reikia rūgštinti vandenį, paskui pesticidai ir tada trąšos, tai tipo ipili koki Ph Power su spalvos indikacija, bet po boro supilimo ten ph pakyla iki 8 ir kad numušti jau sunkiai. Gavau vieną kartą rekomendaciją naudot brassitrel, nes tas tai jau grynai paruoštas rapsui, bet nieko ten kitaip tai principe ten kur boras naudoti insekticidą nėra prasmės. 

Užtat pirma y purkštuvą reikia pilti borą, po to reguliuoti ph, pvz yra toks PH ANTIBOR, ir paskui visa kita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...