Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 12 minutes , Ramūnass// pranešimas:

Sveiki purkšti nuo vabalu, kenkėju rapsą? ar dar palaukti vėliau nes viena kita jau randu. Galvoju panaudoti proteus kokia nuomonė?

Dar gali nepurkš , nes rodo , kad nebus šiltų orų dabar tai ir vabalai vangūs bus , va kai atšils vėl ir pradės stiebtis staigiai rapsai tada ir vabalų padaugės tai tada ir nupurkši.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Amber pranešimas:

Prieš 3 metus esu žydintiem paskutiny azota atidavias, rezulatatas 4700 uzskaitinio, rapsas siuo metu analogiškai atrodo  darysiu ta paty, nebent pasimirs  koks augalas del kirmelių buvusių šakny. Kol kas atrodo tikrai maloniai. 

Įdomu kaip tais metais atrodė pirmas ir antras tręšimas? Kokiomis normomis tiek salietra/KAS ir sulfatas buvo paduotas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Amber pranešimas:

Prieš 3 metus esu žydintiem paskutiny azota atidavias, rezulatatas 4700 uzskaitinio, rapsas siuo metu analogiškai atrodo  darysiu ta paty, nebent pasimirs  koks augalas del kirmelių buvusių šakny. Kol kas atrodo tikrai maloniai. 

na matai tie metai buvo po liuciu metu kai dregmes buvo daugiau nei sociai :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , anddam pranešimas:

Įdomu kaip tais metais atrodė pirmas ir antras tręšimas? Kokiomis normomis tiek salietra/KAS ir sulfatas buvo paduotas?

Rapso dydis analogiskas buvo  sprindžio, tresškau 250 kg/ha salietra paskui  po  10 paru 270 kg/ha sulfato dar 150 salietros duosiu. Šiuo metu  butonai laukia išsiskleidimo 5 paros pradetu žydėti bet per salta  matomai,  nematavau   bet 50cm bus tikrai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Amber pranešimas:

Prieš 3 metus esu žydintiem paskutiny azota atidavias, rezulatatas 4700 uzskaitinio, rapsas siuo metu analogiškai atrodo  darysiu ta paty, nebent pasimirs  koks augalas del kirmelių buvusių šakny. Kol kas atrodo tikrai maloniai. 

Vidurkis cia toks gavosi visu lauku? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , Amber pranešimas:

Prieš 3 metus esu žydintiem paskutiny azota atidavias, rezulatatas 4700 uzskaitinio, rapsas siuo metu analogiškai atrodo  darysiu ta paty, nebent pasimirs  koks augalas del kirmelių buvusių šakny. Kol kas atrodo tikrai maloniai. 

2017m paskutinis tręšimas salietra buvo balandžio 27. Kūliau tais metais 4,9 t. Žiūrint užrašus tų metų, kolkas viskas analogiškai klostosi, tik rapsas šiek tiek priekyje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Witalikas pranešimas:

Vidurkis cia toks gavosi visu lauku? 

Vidurkis sakykim vieno lauko vienas per keliuka kitas  salia kitas per tvenkiny kur dirvo iskasiau. Buvo 13ha bendro, vidurkis bendras, is kur čia tų laukų tarp bruožų bus, smulkiam esant :D šiemet virš 21ha pasėta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, dumoju pranešimas:

2017m paskutinis tręšimas salietra buvo balandžio 27. Kūliau tais metais 4,9 t. Žiūrint užrašus tų metų, kolkas viskas analogiškai klostosi, tik rapsas šiek tiek priekyje. 

Smagu geras derlius, man iš rudens agronomas sake kad rapsas galingas ir kiek mate sako  pernai rudeny jog greiciausiai galingiausiai atrodė. Ir dar gavos kad nusipirkau 21 ha sekla o liko dar 4ha norma :/ o pasejau 21,5 ir sejau kas antra seklavamzdy 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Minduksx pranešimas:

Esu ne vieną anlga matęs kuris tresia azota žydėjimo pradžioj, kokia ten filosofija tada? 

yra tekę ir man žydėjimo metu tręšt antrą kartą,bet drėgmės buvo kad bačka vežk,gal prieš kokius 5-6 metus atgal,traktorius baisus buvo nuo purvo,derliaus nepamenu,bet tikrai nesiskundžiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...