Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Rapso dydis priklauso nuo sejos laiko jei seta anksti rapsai jau iki keliu jei seta rugseji rapsai dar tik 15cm dydzio

Netiesa rapso dydis priklauso nuo paimamo maisto medžiagu kiekio o ne nuo sėjos.mano sėtas yra rugpjūčio 29d. Kaimyno apie rugpjūčio viduri sėkla ta pati žemės dirbimas identiškas bet augalai skiriasi plika akim matant mano per gera sprindi aukštesnis nekalban jau apie tai kad ir augimo reguliatorius atiduotas nors kaimynas dviem savaitėm anksčiau pasėjęs yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netiesa rapso dydis priklauso nuo paimamo maisto medžiagu kiekio o ne nuo sėjos.mano sėtas yra rugpjūčio 29d. Kaimyno apie rugpjūčio viduri sėkla ta pati žemės dirbimas identiškas bet augalai skiriasi plika akim matant mano per gera sprindi aukštesnis nekalban jau apie tai kad ir augimo reguliatorius atiduotas nors kaimynas dviem savaitėm anksčiau pasėjęs yra.

Tai gal giliau kaimynas pasejo ir labiau suvargo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netiesa rapso dydis priklauso nuo paimamo maisto medžiagu kiekio o ne nuo sėjos.mano sėtas yra rugpjūčio 29d. Kaimyno apie rugpjūčio viduri sėkla ta pati žemės dirbimas identiškas bet augalai skiriasi plika akim matant mano per gera sprindi aukštesnis nekalban jau apie tai kad ir augimo reguliatorius atiduotas nors kaimynas dviem savaitėm anksčiau pasėjęs yra.

ar Jus tresiat meslu ar srutom ir tai viska paaiskina? Jei laukai pagal maisto medziagu kieki violetiniai? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug priklauso ir nuo dirvožemio, ne vien nuo to kiek pritręšta. Pas mane vieno laukelio vienam gale augalai 50-60cm aukščio, kitam gale už 3-4 šimtų metrų augalai tik iki 20cm, nors žinoma, viskas atlikta vienodai, sudygo irgi vienu metu visas laukas.

 

Galvoju šiandien sisteminį insekticidą jau pusti ar dar laukti kokią dieną. Vakar boru ir mikro purškiau tai ir kontaktinio pridėjau, bet šįryt žiūriu, kad jis jiems nė motais buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...