Jump to content

t150k kabinos modernizavimas


Recommended Posts

  • Atsakymai 143
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

tomsikass

T-150K

Paskelbtos nuotraukos

  • po 6 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 3 metų...
  • po 10 mėnesių...

Kaminuka reiketu auksciau virs kabinos iskelti ;) kad minksciau vaziuotu ir nebutu popa nugarai reikia kabineta padaryti ant amortizatoriu ar oro pagalviu ir sedyne orine + iskloti dugna ir prieki garso izoiacija oo tai tada butu ne ka prastesni jona ar almeta ...ventiliatoriu galinga pastatyti su filtrais ..  

Beje kodel prastas orginalus kabinetas ir pasirinktas ...Man... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaminuka reiketu auksciau virs kabinos iskelti ;) kad minksciau vaziuotu ir nebutu popa nugarai reikia kabineta padaryti ant amortizatoriu ar oro pagalviu ir sedyne orine + iskloti dugna ir prieki garso izoiacija oo tai tada butu ne ka prastesni jona ar almeta ...ventiliatoriu galinga pastatyti su filtrais ..  

Beje kodel prastas orginalus kabinetas ir pasirinktas ...Man... 

Kaminas pavasari bus perdarytas ir uzdetas duslintuvas garsui slopint.

Kabina padaryta ant amortizatoriu ir ant gumu: prieki - gumos, gale - amortikai..

Sedyne orine palikta nuo MAN'o

Lyginant su originalia kabina sitoje: 1. daugiau vietos vairuotojui 2. zymiai maziau krato 3. daug sandaresne nuo dulkiu

(kartu ir maziau triuksmo) 4. geresnis matomumas 5. karsta diena vesiau dirbti negu originalioje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaminas pavasari bus perdarytas ir uzdetas duslintuvas garsui slopint.

Kabina padaryta ant amortizatoriu ir ant gumu: prieki - gumos, gale - amortikai..

Sedyne orine palikta nuo MAN'o

Lyginant su originalia kabina sitoje: 1. daugiau vietos vairuotojui 2. zymiai maziau krato 3. daug sandaresne nuo dulkiu

(kartu ir maziau triuksmo) 4. geresnis matomumas 5. karsta diena vesiau dirbti negu originalioje.

uo tada gerai :) i as noreciau su tokiu pagazuot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...